انتخاب واحد نیمسال دوم 90

مباحث مربوط به كلاس ها، امتحانات و ...
ارسال پست
نمایه کاربر
Cyrus
مدیر سابق سایت
مدیر سابق سایت
محل اقامت: مشهد
تماس:

Re: انتخاب واحد نیمسال دوم 90

پست توسط Cyrus »

Ali نوشته شده:من که برنامه ام تکمیل شد! به جز یک درس بقیه رو برداشتم!!
یه سوال ذهنم رو مشغول کرده، علی جان، شما به جز سوزوندن دل ما هدف دیگه ای که نداشتی احیانا؟ (:
من به جز آبی نگاهت؛ آسمانی نمی شناسم...
نمایه کاربر
Cyrus
مدیر سابق سایت
مدیر سابق سایت
تماس:

پست توسط Cyrus »

metanat نوشته شده:و این که اصولا چه وضعشه به خدا ، که نمره ها را نمیدن بعد باید با توهم فانتزی درسی را برداریم یعنی خواهش میکنم تمنا میکنم شروع ترم یک جلسه جدی با رئیس دانشگاه بگذارید باور کنید من یکی خیلی حرف دارم با ایشون کسی هم نیاد خودم ی نفره دیگه میرم باور کنید این وضع درست نیست ...مگر نگفتن نمره ها را باید سر ده روز بدن پس چرا ندادن که بدونیم باید درس بعدی را برداریم یا نه ...
تلاش شما قابل تحسینه، و با اینکه می دونم این دیوار از پایه کجه اما باز هم هستیییم.
نمایه کاربر
jigsaw
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط jigsaw »

حالا اینا یه برگه ای باید صحیح کنند. این تربیت بدنی 2 نمیدونم چرا نمره نمیزنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چون دوست دشمنی کرد دیگر چه می توان گفت / با یار ناجوانمرد دیگر چه می توان گفت
نمایه کاربر
mahdi
کاربر ویژه
کاربر ویژه
تماس:

پست توسط mahdi »

آقا يه سوال بين ميكرو و مخابرات كدوم درس قشنگتره كه برداريمش؟؟؟؟ تصویر
زندگي كوتاه است بگذر ببخش بخند
metanat
مدیر بخش هنری
مدیر بخش هنری
تماس:

پست توسط metanat »

Cyrus نوشته شده:
metanat نوشته شده:و این که اصولا چه وضعشه به خدا ، که نمره ها را نمیدن بعد باید با توهم فانتزی درسی را برداریم یعنی خواهش میکنم تمنا میکنم شروع ترم یک جلسه جدی با رئیس دانشگاه بگذارید باور کنید من یکی خیلی حرف دارم با ایشون کسی هم نیاد خودم ی نفره دیگه میرم باور کنید این وضع درست نیست ...مگر نگفتن نمره ها را باید سر ده روز بدن پس چرا ندادن که بدونیم باید درس بعدی را برداریم یا نه ...
تلاش شما قابل تحسینه، و با اینکه می دونم این دیوار از پایه کجه اما باز هم هستیییم.

اقلا میدونیم تلاشمون را کردیم و چیزی نشده ، پایه ها اعلام کنند اگزکتلی شروع ترم من با یک نامه بلند بالای طراحی شده در خدمت هستم بریم پیش رئیس، این یک بار هم امتحان کنیم ...از ما که چیزی کم نمیشه حرفمونم زدیم شد شد نشد مثل قبل ...سپاس
نفس عمیق ...
نمایه کاربر
Cyrus
مدیر سابق سایت
مدیر سابق سایت
تماس:

پست توسط Cyrus »

jigsaw نوشته شده:حالا اینا یه برگه ای باید صحیح کنند. این تربیت بدنی 2 نمیدونم چرا نمره نمیزنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حتما خسته ست بنده خدا، اذیتش نکنید. حالا نمره رو هم بزنه فرقی نداره که، نه قراره که بیفتی که بخوای دوباره برداریش نه تربیت 3 داریم.
نمایه کاربر
vahid
مدير بخش مهندسی برق
مدير بخش مهندسی برق
محل اقامت: شیروان
تماس:

پست توسط vahid »

mahdi نوشته شده:آقا يه سوال بين ميكرو و مخابرات كدوم درس قشنگتره كه برداريمش؟؟؟؟ تصویر
به نظرم مخابرات بهتره چون پیشنیاز درس مدارهای مخابراتی
خدایا
از تو ممنونم . . .
نمایه کاربر
Cyrus
مدیر سابق سایت
مدیر سابق سایت
تماس:

پست توسط Cyrus »

metanat نوشته شده:
Cyrus نوشته شده:
اقلا میدونیم تلاشمون را کردیم و چیزی نشده ، پایه ها اعلام کنند اگزکتلی شروع ترم من با یک نامه بلند بالای طراحی شده در خدمت هستم بریم پیش رئیس، این یک بار هم امتحان کنیم ...از ما که چیزی کم نمیشه حرفمونم زدیم شد شد نشد مثل قبل ...سپاس
ما که گفتیم هستیم. حالا اگه قرار به نامه نوشتنه پس حضور ما چه نقشی داره؟ امضا می کنیم فقط دیگه.
نمایه کاربر
mahdi
کاربر ویژه
کاربر ویژه
تماس:

پست توسط mahdi »

vahid نوشته شده:
mahdi نوشته شده:آقا يه سوال بين ميكرو و مخابرات كدوم درس قشنگتره كه برداريمش؟؟؟؟ تصویر
مرسي وحيد جان . ولي از نظر پيش نيازي همنيازي نگفتم تصویر از نظر قشنگي درس گفتم تصویر
زندگي كوتاه است بگذر ببخش بخند
نمایه کاربر
vahid
مدير بخش مهندسی برق
مدير بخش مهندسی برق
تماس:

پست توسط vahid »

metanat نوشته شده:
Cyrus نوشته شده:

به نظرم بهتره همه ی مشکلات گروه برق و خواسته ها و انتظارات ما از گروه برق دانشگاه و مشکلاتی که داریم یه جا جمع بشه و یه جلسه رسمی با رییس دانشگاه یا مدیرگروه گذاشته بشه و این موضوعات به اونها منتقل بشه.و یکی باشه که نتیجه رو ازشون بخواد.
البته به نظرم اگه این از طرف انجمن علمی باشه یا حداقل اعضای انجمن هم باشن بهتره.
خدایا
از تو ممنونم . . .
salia
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط salia »

به نظرم بهتره همه ی مشکلات گروه برق و خواسته ها و انتظارات ما از گروه برق دانشگاه و مشکلاتی که داریم یه جا جمع بشه و یه جلسه رسمی با رییس دانشگاه یا مدیرگروه گذاشته بشه و این موضوعات به اونها منتقل بشه.و یکی باشه که نتیجه رو ازشون بخواد.
البته به نظرم اگه این از طرف انجمن علمی باشه یا حداقل اعضای انجمن هم باشن بهتره.[/quote]

بابا بنده های خدا جلسه گذاشتن ولی کدوم یکی از بچه های خودمون اومدن!!!!!!!!!!!
بی انصافی نکنید دیگه!!!!!!!!!!!!
کوتاهی از خودمونه وگرنه جناب انذابی خیلی نظراتو در نظر میگیرن
البته از نظر من
منتظر هیچ دستی در هیچ جای دنیا نبودم،

همیشه اشکهایم را بادستان خودم پاک کردم،
چون میدانم همه رهگذرند…
نمایه کاربر
vahid
مدير بخش مهندسی برق
مدير بخش مهندسی برق
تماس:

پست توسط vahid »

mahdi نوشته شده:
vahid نوشته شده:
مرسي وحيد جان . ولي از نظر پيش نيازي همنيازي نگفتم تصویر از نظر قشنگي درس گفتم تصویر
بببببببببله! ببببببببببله!تصویر
واقعا لذت میبرم میبینم دوستان واسه اتخاب واحد به قشنگی درس ها توجه میکنن و درسها واسشون قشنگ شده.تصویرتصویر
آورین! آورین!تصویر
من خودم که به الکترونیک دیجیتال و مباحث میکروکنترلری و میکروپروسسوری خیلی علافه دارم و فکر میکنم شاید قشنگ تر از مخابرات باشه ولی مخابرت و کار با سیگنال ها و فیلترها هم قشنگی های خاص خودشو داره.
خدایا
از تو ممنونم . . .
نمایه کاربر
jigsaw
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط jigsaw »

Cyrus نوشته شده:
jigsaw نوشته شده:حالا اینا یه برگه ای باید صحیح کنند. این تربیت بدنی 2 نمیدونم چرا نمره نمیزنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حتما خسته ست بنده خدا، اذیتش نکنید. حالا نمره رو هم بزنه فرقی نداره که، نه قراره که بیفتی که بخوای دوباره برداریش نه تربیت 3 داریم.
از اون لحاظ گفتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!................ تصویر
نمایه کاربر
vahid
مدير بخش مهندسی برق
مدير بخش مهندسی برق
تماس:

پست توسط vahid »

vahid نوشته شده:به نظرم بهتره همه ی مشکلات گروه برق و خواسته ها و انتظارات ما از گروه برق دانشگاه و مشکلاتی که داریم یه جا جمع بشه و یه جلسه رسمی با رییس دانشگاه یا مدیرگروه گذاشته بشه و این موضوعات به اونها منتقل بشه.و یکی باشه که نتیجه رو ازشون بخواد.
البته به نظرم اگه این از طرف انجمن علمی باشه یا حداقل اعضای انجمن هم باشن بهتره.
salia نوشته شده: بابا بنده های خدا جلسه گذاشتن ولی کدوم یکی از بچه های خودمون اومدن!!!!!!!!!!!
بی انصافی نکنید دیگه!!!!!!!!!!!!
کوتاهی از خودمونه وگرنه جناب انذابی خیلی نظراتو در نظر میگیرن
البته از نظر من
اینکه کوتاهی از خودمونه رو واقعا قبول دارم. واسه همین میگم همه بیان خواسته ها و انتظاراتشون رو بگن. کمبود هایی هم که فک میکنن وجود داره رو بگن. فک میکنم خوب باشه یه تاپیک واسه این موضوع باز بشه تا روی خواسته ها ی همه در اونجا بحث بشه.

باور کنین جلسه ای که گذاشته شد اصلا خوب اطلاع رسانی نشد(البته اگه نخوایم بگیم اصلا اطلاع رسانی نشدتصویر.)تصویر
ولی بازم قبول دارم اگه اطلاع رسانی هم می شد شاید تغییری نمیکرد ولی به نظرم خود ماها و انجمن علمی هم باید یکمی بیشتر به فکر باشیم.
به نظر من هم آقای انزابی به نظرات دانشجوها خیلی اهمیت میدن ولی مهم اینجاست که افراد زیادی نظر نمیدن و خواسته هاشونو مطرح نمیکنن.(درستش اینه که یعنی خود ماها خواسته هامون رو دنبال نمیکنیم)
خدایا
از تو ممنونم . . .
نمایه کاربر
jigsaw
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط jigsaw »

mahdi نوشته شده:
vahid نوشته شده:
درسته باید به قشنگی دروس توجه بشه ولی باید به این نکته هم توجه کرد که آخرش نمره ی اون درس 9.75 نشه!!!!!!!!!!!!!! تصویر
ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان