آزمایشگاه معماری کامپیوتر گروه 3 و 4

مباحث مربوط به كلاس ها، امتحانات و ...
ارسال پست
نمایه کاربر
amin
کاربر ویژه
کاربر ویژه
محل اقامت: bojnord
Been thanked: 1 time
تماس:

آزمایشگاه معماری کامپیوتر گروه 3 و 4

پست توسط amin »

به اطلاع همه دوستانی که ترم پیش درس آز معماری گروه 3 و 4 داشتند میرسانم طبق گفته آقای انزابی نژاد از آنجایی که جلسات تشکیل شده این درس به حد نساب نرسید آقای انزابی نژاد جلسات فوق العاده ای در اوایل تیرماه

گذاشتند (تاریخ دقیقش رو نمیدونم)

چنانچه در این کلاس ها حضور نداشته اید این واحد درسی به صورت نا تمام در کارنامه ترم قبل شما ثبت خواهد شد و شما باید ترم مهر ماه مجددا در کلاس ها حضور یافته و مطابق عرف هر ترم این درس را بگذرانید

و نمره آن پس ترم مهر ماه در کارنامه ترم قبل شما ثبت خواهد گردید!!!
هوا را پنجه میسایم میبینی
نفس اطراف دستانم پیدا نیست
صدایی از درون با من میگوید
شروع فصل بی رحم تنهایست...
نمایه کاربر
vivi
کاربر عادی
کاربر عادی
تماس:

Re: آزمایشگاه معماری کامپیوتر گروه 3 و 4

پست توسط vivi »

امین با انزابی صحبت کردین که چرا اطلاع رسانی نکرده؟خب کی به اون وبلاگ مسخره ی اون سر میزنه که بدونه باس پاشه بیاد سر کلاس.تازه گروه ما 5 جلسه تشکیل شده واسه چی باید کلاس اضافی تشکیل بشه؟
اگه صحبت نکردین که بیاین جمع شیم بریم باش صحبت کنیم.اخه من ترم دیگه می خوام مرخصی بگیرم چجور باس بیام سر کلاس؟
توی تموم زندگیت همیشه در حال خداحافظی خواهی بود... ولی اجازه نده اون تو رو از عشقت جدا کنه
نمایه کاربر
amin
کاربر ویژه
کاربر ویژه
محل اقامت: bojnord
Been thanked: 1 time
تماس:

Re: آزمایشگاه معماری کامپیوتر گروه 3 و 4

پست توسط amin »

وحید جان
با آقای انزابی صحبت کردم
ولی فایده ای نداشتم
حتی ازش خواستم که حداقل به خاطر این ناهماهنگی یک دوره دیگه تو این مدت باقی مانده تا مهر بذارن اما قبول نکرد متاسفانه
در مورد وبلاگشون هم گفتن الان یک سال ه این وبلاگ راه ارتباطی بین من و دانشجوهاست و شما باید بهش سر میزدید!!!
ناگفته نماند خود مهندس صفدری درخواست تشکیل این دوره رو به دلیل تمام نشدن مباحث دادن!!!!!!!!!!!!!!!
هوا را پنجه میسایم میبینی
نفس اطراف دستانم پیدا نیست
صدایی از درون با من میگوید
شروع فصل بی رحم تنهایست...
ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان