بخاری همراه در شب های سرد زمستان

مطالب جالب در مورد هر موضوعی
ارسال پست
نمایه کاربر
vahid
مدير بخش مهندسی برق
مدير بخش مهندسی برق
محل اقامت: شیروان
تماس:

بخاری همراه در شب های سرد زمستان

پست توسط vahid »

تصویر

با دیدن عکس بالا چه فکری به ذهن تان خطور میکند؟
شاید یک اسپیکر خیلی با قدرت که با اون میتونید به موسیقی های مورد علاقتون گوش کنید.
اما اگه در یک شب زمستانی سرد در شهر قوچان باشید حتما آرزو میکنید که این یک بخاری باشد.تصویر
بله این گجت در واقع یک بخاری کوچک است که در شب های سرد زمستان حتی در تخت خواب نیز شما را تنها نمیگذارد.

این محصول شرکت Everdure با وزنی حدود 3 کیلوگرم میتواند همیشه همراه شما باشد و به راحتی آن را در اطراف خانه حمل کنید. همچنین میتوانید با جدا کردن کنترل ال سی دی دار آن، بخاری کوچک خود را از راه دور نیز کنترل کنید. این محصول با دو سال گارانتی تعویض، تا 2400 وات گرما برای شما تولید میکند و در صورت افزایش غیرمعمول دما، خاموش می شود. همچنین میتوانید با تنظیم کردن آن، ساعت خاموش شدنش را تعیین کنید.

نظرتون در مورد داشتن یکی از این بخاری های جمع و جور ال سی دی دار چیه؟تصویر
خدایا
از تو ممنونم . . .
نمایه کاربر
vahid
مدير بخش مهندسی برق
مدير بخش مهندسی برق
تماس:

Re: بخاری همراه در شب های سرد زمستان

پست توسط vahid »

به نظر من که با داشتن این بخاری دیگه همه میتونن به معنای واقعی بخاریشون رو در آغوش بگیرن و واسه خوابیدن کنار بخاری دیگه دعوا نمیشه و همه با هم دوست می مونیم و زندگی زیبا میشه.تصویرتصویر
خدایا
از تو ممنونم . . .
نمایه کاربر
Cyrus
مدیر سابق سایت
مدیر سابق سایت
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط Cyrus »

از اونجایی که تو قوچان رسمه که بخاری ها خودشون رو گرم کنن، این بخاری نه تنها نمیتونه خودش رو گرم کنه بلکه یه خرج اضافی هم رو دست ما میذاره که گرمش کنیم.
من به جز آبی نگاهت؛ آسمانی نمی شناسم...
نمایه کاربر
vahid
مدير بخش مهندسی برق
مدير بخش مهندسی برق
تماس:

پست توسط vahid »

Cyrus نوشته شده:از اونجایی که تو قوچان رسمه که بخاری ها خودشون رو گرم کنن، این بخاری نه تنها نمیتونه خودش رو گرم کنه بلکه یه خرج اضافی هم رو دست ما میذاره که گرمش کنیم.
آره ولی به نظرم میشه باهاش یه کرسی خیلی خوب ساخت.نه اینکه کنترل از راه دور هم داره خیلی شیک میشه.
فکرشو بکن یه کرسی با کنترل از راه دور.(مطمئنم این یکی از آرزوهای پدربزرگم بوده)تصویر
خدایا
از تو ممنونم . . .
Samaneh
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط Samaneh »

ولی به نظر من یجوری ساختنش که دست آدم خسته میشه !تازه سنگینم هست !من ترجیح میدم 3 کیلو لباس گرم بپوشم تا این بخاری و دستم بگیرم!تصویر
خاطرات کودکی ام را ورق میزنم ..
عکس های دوران کودکی ام طعم خوبی دارند ...
نمایه کاربر
vahid
مدير بخش مهندسی برق
مدير بخش مهندسی برق
تماس:

پست توسط vahid »

Afra نوشته شده:ولی به نظر من یجوری ساختنش که دست آدم خسته میشه !تازه سنگینم هست !من ترجیح میدم 3 کیلو لباس گرم بپوشم تا این بخاری و دستم بگیرم!تصویر
حالا چرا دستتون بگیرین؟!!!
اگر هم خواستین زیاد جابه جاش کنین مطمئنا ورژن جدیدش میاد که دوتا پا داره و به فرمان های صوتی و احساسات جواب میده و با پردازش تصویر شما رو میشناسه و دنبالتون راه میوفته.تصویرتصویر
فکرشو کنین وقتی تنها تو اتاق نشستین و ناراحتین و احساس سرما می کنین یه بخاری دوپا بیاد کنارتون بشینه و گرمتون کنه.
بیشتر خنده داره تا چیز دیگه ای ولی خوب خیلی جالب میشه.تصویر
ولی هرچی هم که باشه مطمئنم هیچ کدوم از این چیزا مثل کرسی خونه های قدیم نمیشه.تصویر
خدایا
از تو ممنونم . . .
ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان