جلسه مجازی

این بخش مخصوص مدیران سایت است
ارسال پست
Samaneh
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط Samaneh »

amin نوشته شده:تا جایی که به من گفتند این سایت عمومیه برقه و سایت تخصصیه برق رو آقای خادم راه اندازی کردن که زیاد با استقبال رو به رو نشد اگه غیر این باشه اصلا معقولانه نیست راه اندازیه سایت برای 80 نفر (تا ترم قبل)
ببخشید کدوم سایت ؟؟؟؟ میشه آدرسشو بگین لطفا!
خاطرات کودکی ام را ورق میزنم ..
عکس های دوران کودکی ام طعم خوبی دارند ...
نمایه کاربر
mohammad mehdi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: mashhad
تماس:

پست توسط mohammad mehdi »

به نظر من بهتر نیست که بچه های برق یک سایت داشته باشن ؟؟؟؟؟؟
.مثلا میشه این سایت رو تعطیل کرد و با سایت رسمی انجمن کار کرد . این جوری میشه بچه های برق رو بیشتر با هم مرتبط کرد و در ضمن هزینه اضافی هم پرداخت نکنیم.البته این فقط یک پیشنهاد بود.
نظر............. :twisted: :twisted: :)
خداوندا
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوچکی آنچه ندارم نا آرامم نکند.
Samaneh
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط Samaneh »

montazer نوشته شده:به نظر من بهتر نیست که بچه های برق یک سایت داشته باشن ؟؟؟؟؟؟
.مثلا میشه این سایت رو تعطیل کرد و با سایت رسمی انجمن کار کرد . این جوری میشه بچه های برق رو بیشتر با هم مرتبط کرد و در ضمن هزینه اضافی هم پرداخت نکنیم.البته این فقط یک پیشنهاد بود.
نظر............. :twisted: :twisted: :)
نظر من:
نه
دلایل:
1. سایت انجمن برای 400 نفر ( به قول آقای برفه ئی ) هست که هماهنگی و نظارت و ... خیلی سخت میکنه!
2. گاهی اوقات بعضی هماهنگی ها هست که فقط بین بچه های الکترونیک .... مثل ریاضی مهندسی !
3...

( درضمن بچه های برق که یک سایت دارن! بچه های الکترونیک هستن که 2تا سایت دارن :!: :D )
نمایه کاربر
mohammad mehdi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
تماس:

منظور من هم بچه های برق -الکترونیک بود.خواننده باید خودش مطلب رو بگیره. :wink:
خداوندا
نمایه کاربر
fcar
کاربر عادی
کاربر عادی
تماس:

پست توسط fcar »

من با نظر برخی از بچه های برق که پیشنهاد دادن یک سایت داشته باشیم موافقم چون وجود یک سایت جامع چه در بخش عمومی وچه در بخش تخصصی برق بهتر از وجود دو سایت هست.این سایت بخش های متفاوتی داره که امیدوارم این ترم فعالیتهای مناسبی دراین بخش ها صورت بگیره.
[RIGHT] خدایا...
حکمت قدم هایی را که برایم برمیداری بر من آشکار کن
تا درهایی را که به سویم می گشایی ندانسته نبندم و
درهایی را که به رویم می بندی به اصرار نگشایم ...[/RIGHT]
نمایه کاربر
vahid
مدير بخش مهندسی برق
مدير بخش مهندسی برق
محل اقامت: شیروان
تماس:

پست توسط vahid »

fcar نوشته شده:من با نظر برخی از بچه های برق که پیشنهاد دادن یک سایت داشته باشیم موافقم چون وجود یک سایت جامع چه در بخش عمومی وچه در بخش تخصصی برق بهتر از وجود دو سایت هست.این سایت بخش های متفاوتی داره که امیدوارم این ترم فعالیتهای مناسبی دراین بخش ها صورت بگیره.

اول باید بگم که به نظر من از اول این ترم تا حالا فعالیت این سایت خوب بوده و باعث هماهنگی بچه ها شده.
تا جایی که من از این سایت دیدم این سایت تقریبا یک سایت دانشجویی برق- الکترونیک ورودی 88 که البته ورود بچه های گرایش های دیگه و یا ترم های دیگه باعث خوشحالیه. :)

در مورد این که این سایت تعطیل بشه و با سایت انجمن علمی کار کنیم فکر میکنم به خاطر این که اون سایت, سایت رسمی انجمن علمی برق
دانشگاه هست بهتره که سایتی در کنارش باشه تا بحث های دانشجویی و متفرقه در اون صورت بگیره(البته منظورم بحث های مفید در رابطه ی
موضوعات مختلفیه که یه دانشجو باید بدونه و نه صرفا کپی پیست هر مطلب) :arrow:

البته الان هم فکر میکنم این سایت در این بخش های عمومی موفق تر از بخش تخصصی بوده که البته فکر میکنم از این ترم به بعد فعالیت های بیشتری در زمینه های تخصصی برق انجام بشه.
یک اینکه کم کم با درس های تخصصی اشنا میشیم و دوم اینکه انجمن علمی از این ترم با برگذاری سمینارها و کلاسهای آموزشی و یا چاپ مجله ی تخصصی برق باید تلاش کنه باعث آشنایی ما با این مسائل بشه.

به نظرم جامع شدن چه در بخش عمومی وچه در بخش تخصصی فعالیت اعضا رو میطلبه و منم امیدوارم یه سایت جامع داشته باشیم(منظورم اینه که این سایت جامع بشه)
همینطور خوبه اگه بچه های الکترونیک 89 هم با این سایت فعالیت داشته باشن.- تا جایی که من میدونم فعلا یه وبلاگ راه اندازی کردن که هنوز
خیلی جای کار داره-شاید اونها باعث رونق مطالب مربوط به رشتمون بشن!

به نظرم سایت انجمن علمی برق هم باید به اطلاع رسانی در مورد فعالیت ها ی خودش بپردازه و موجبات هماهنگی بین اعضای انجمن و
دانشجویان رو فراهم کنه و بیشتر برای بیان نظرات و پیشنهادات دانشجویان از انجمن باشه.
تا جایی که من یادم میاد ترم قبل سایت انجمن برق با اینکه به گفته بچه ها (400+1) نفر میتونستن در اون فعالیت داشته باشن ولی متاسفانه با
استقبال زیادی رو به رو نشد که فکر میکنم شاید به این دلیله که بچه های کارشناسی ناپیوسته انگیزه ی کمتری نسبت به کارشناسی پیوسته
ها برای این جور فعالیت ها دارن. نمیدونم شایدم اینطور نباشه!

این ها نظرات من بود البته انگار یکم پر گویی کردم :)
نمایه کاربر
vahid
مدير بخش مهندسی برق
مدير بخش مهندسی برق
محل اقامت: شیروان
تماس:

پست توسط vahid »

دوستانی که در نظرسنجی گزینه ی (بله،درصورت تغيير رويه! ) رو انتخاب میکنین بهتره نظرتون رو در مورد تغییر و اینکه چه تغییراتی و در چه قسمت هایی از سایت باید ایجاد بشه رو در اینجا مطرح کنین تا در مورد اونها بحث و تصمیم گیری بشه.
با تشکر
نمایه کاربر
amin
کاربر ویژه
کاربر ویژه
محل اقامت: bojnord
Been thanked: 1 time
تماس:

پست توسط amin »

Ali نوشته شده:
amin نوشته شده:تا جایی که به من گفتند این سایت عمومیه برقه و سایت تخصصیه برق رو آقای خادم راه اندازی کردن که زیاد با استقبال رو به رو نشد اگه غیر این باشه اصلا معقولانه نیست راه اندازیه سایت برای 80 نفر (تا ترم قبل)
یعنی ، تاسیس این سایت کار اشتباهی بوده؟؟
نه علی جان شما کار بزرگی کردی و ما خیلی در این زمینه به شما مدیونیم.
خیلی ببخشید مثل اینکه حرف من باعث سوءتفاهم بین دوستان شد.
منظور من این بود که مقرون به صرفه نیست فقط برای بچه های الکترونیک اون هم فقط ورودی های خودمون یک سایت داشته باشیم چون تا جایی که باز من میدونم! دانشگاه هیچ گونه مساعدتی در این زمینه نداره.
وگر نه این طبیعیه که هر کسی از بچه های خودمون و از جمله خود من دوست داریم این سایت مختص بچه های خودمون باشه!!
هوا را پنجه میسایم میبینی
نفس اطراف دستانم پیدا نیست
صدایی از درون با من میگوید
شروع فصل بی رحم تنهایست...
Samaneh
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط Samaneh »

خوب حالا نتیجه این جلسه چی شد؟ :roll: :idea:
نمایه کاربر
mohammad mehdi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
تماس:

تا الان که هیچی .
دور هم خوشیم. گل می گیم گل می شنویم.دیگه چی می خوایم؟
:lol:
خداوندا
Samaneh
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط Samaneh »

montazer نوشته شده:تا الان که هیچی .
دور هم خوشیم. گل می گیم گل می شنویم.دیگه چی می خوایم؟
:lol:
شیرنی :lotpot:
Samaneh
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط Samaneh »

اگه یک قسمت هم برای معرفی سایت های مفید بذاریم بد نیست ! :)
Ali
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: قوچان
Has thanked: 2 times
تماس:

پست توسط Ali »

پيشنهاد هاي كه داده شده حتما اعمال ميشه! اما مسئله كه هست اينكه اولا ما مي خواهيم سايتمون اينقدر كامل بشه كه به يك مرجع تبديل بشه و دوما بتونه نيازهايي رو ايجاد كنه تا بچه ها احتياج بيشتري به اون داشته باشن!
ضمنا تقسيم وظايفي كه انجام شده خيلي كليه و بايد يه تجديد نظري در اونها بشه!
خيلي از دوستان هم كه لطف دارن و ديگه اصلا به سايت سر نمي زنن ، شايد سايت داره به يك نواختي مي رسه كه اين يك مشكل بزرگه!
AMQ
نمایه کاربر
brain
کاربر ویژه
کاربر ویژه
تماس:

پست توسط brain »

ان شااله اگر مشکل و کاستی هم هست با این نظراتی که اعضای سایت لطف کردن مطرح کردن حل میشه البته با همکاری هم، دیگه تقریبا تمام نظرات داده شده که کم کم باید بهشون عمل کنیم.
یگانه راه برای افزودن خوشبختی بر روی زمین آن است که تقسیمش کنیم .
پول شرر
ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان