ساعت های نوین

ارسال پست
Samaneh
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: مشهد
تماس:

ساعت های نوین

پست توسط Samaneh »

یکی از گجت‌هایی که در میان گجت‌های خانگی مورد استقبال بیشتری در میان مبتکران و خلاقان داشته، گجت‌های ساعتی بوده است.
این سه گجتی که امروز به شما معرفی می‌کنیم نمونه‌ای از انواع مختلف آنهاست.

1. ColorBerry تصویر وقتی شما چشمان خود را در صبحگاه می‌گشایید ساعت را بر روی تمام در و دیوار و سقف مشاهده می کنید.

این ساعت که ColorBerry نامیده شده است، سعی دارد کاری کند که شما روز خود را به خوبی و خوشی آغاز کنید به هین علت چندین قابلیت مختلف را بر روی خود دارد.

اولین، رنگ‌های جالب توجه و متنوع آن است که قابلیت تنظیم رنگ‌های قرمز، سفید و آبی را دارد.

دومین ،اتصال و Update ساعت با ساعت رادیو است که هر نیمه شب خود را Update می‌کند که نیازی نباشد تا شما آن را تنظیم کنید.

سومین قابلیت آن، نشان دادن ساعت بر روی دیوار، سقف است که وقتی شما چشمان خود را در صبحگاه می‌گشایید ساعت را بر روی تمام در و دیوار و سقف مشاهده کنید.

این ساعت با قیمت 25$ به فروش می‌رسد.

البته من شخصاً ترجیح می‌دهم با آرامش بیشتری بخوابم و کمتر ساعت را ببینم!

2. از زمان عقب نمانید

دسته‌ای از افراد هستند که همیشه حدود 2 ، 3 دقیقه با تأخیر به سر قرار خود می‌رسند این ساعت برای این منظور ارائه شده که شما همیشه سر وقت باشید و به موقع برسید. تصویر البته خرج زیادی نشده چنانچه در عکس مشاهده می‌کنید ساعت شما حدود 3 دقیقه زمان جلوتری را به شما نشان می‌دهد، اگرچه خیلی از افراد ترجیح می‌دهند ساعت خود را جلو بکشند. به هر حال به نظر من، ایده جالبی است.

3. ساعت مربی

در این روزها خیلی از افراد درگیر کارهای روزانه خود می‌شوند و خیلی متوجه نیازهای خود و بدن خود نیستند و تا زمانی که آنها را وادار نکنید به ورزش و تمرین نمی‌پردازند. تصویر ساعتی که در شکل می‌بینید ساعتی است که حکم یک مربی را برای شما دارد و تا حدودی شما را وادار به تحرک می‌کند به طور مثال با در نظر گرفتن قسمت‌هایی از بدن شما مثلاً فشار خون یا تعداد ضربان قلب و یا تعداد تنفس شما، سلامت بودن شما را می‌سنجد و در صورتی که تشخیص دهد که شما نیاز به ورزش دارید، زمان محاسبه شده خود را به شما گوشزد می‌کند مثلاً از شما می‌خواهد تا فردا 45 دقیقه پیاده‌روی کنید یا نیم ساعت استراحت کنید.

بر روی این ساعت و بر روی توسعه آن کار شده است و البته نسبت به ساعت‌های ارائه شده قبلی قیمت بالاتری دارد و با قیمت حدود 150$ به فروش می‌رسد.

منبع: http://www.coolest-gadgets.com/20100824 ... more-45833
خاطرات کودکی ام را ورق میزنم ..
عکس های دوران کودکی ام طعم خوبی دارند ...
نمایه کاربر
Maryam
مسئول
مسئول
محل اقامت: شهر بهشت
تماس:

پست توسط Maryam »

ساعتهای جالبین.
ولی بنظرم ساعت نوع اول استرس زا هستش !
تو شاهکار خالقی...
Samaneh
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط Samaneh »

به تصویر زیر خیره شوید. چه می‌بینید؟ تصویر کمی بیشتر دقت کنید... اگر خوب دقیق شده باشید می‌توانید عدد 05 را در ردیف اول و عدد 36 را در ردیف دوم مشاهده کنید. این عکس ایده ساخت ساعت عجیب شرکت توکیو فلش (Tokyo Flash)است! تصویر تصویر برای دیدن ساعت باید به صفحه ساعت خیره شوید تا بتوانید زمان را که در صفحه هاشور خورده تشخیص دهید. وقتی به ساعت خیره شوید، می‌توانید زمان را به صورت سه بعدی ببینید. تصویر صفحه ساعت LED است و بیننده باید زمان را میان خطوط زیگزاگ تشخیص دهد. البته برای واضح تر نشان دادن زمان، دکمه‌ای در ساعت تعبیه شده است.

این گجت علاوه بر اینکه ساعت جالب و بامزه‌ای است، می تواند نقش دست بندی شیک و مدرن را ایفا کند.

منبع: Gizmag

http://www.tokyoflash.com
Samaneh
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط Samaneh »

بقیه محصولات این شرکت ساعت سازی هم بسیار دیدنی‌ست. تصاویر زیر منتخبی از محصولات توکیو فلش است.

تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
نمایه کاربر
Cyrus
مدیر سابق سایت
مدیر سابق سایت
تماس:

پست توسط Cyrus »

ساعت های زیبا و جالبین
اما چشام در اومد تا تونستم عددها رو تشخیص بدم.
واسه اونای دیگه هم فکر می کنم باید یک ماشین حساب همراهمون باشه تا بتونیم ساعت رو بخونیم.
من به جز آبی نگاهت؛ آسمانی نمی شناسم...
نمایه کاربر
Maryam
مسئول
مسئول
محل اقامت: شهر بهشت
تماس:

پست توسط Maryam »

ولی من حاضر نیستم ساعتمو با هیچ ساعتی عوض کنم ، انقدر صفحش بزرگه از 6متری هم خونده میشه! :D :lotpot:
تو شاهکار خالقی...
ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان