دیدگاه های اندی رونی

ارسال پست
نمایه کاربر
amin
کاربر ویژه
کاربر ویژه
محل اقامت: bojnord
Been thanked: 1 time
تماس:

دیدگاه های اندی رونی

پست توسط amin »

دیدگاه های اندی رونی مجری شهیر تلویزیون در آمریکا

Observations from Andy Rooney, American television commentator.

دیدگاه
PERSPECTIVE

I've learned.... That the best classroom in the world is at the feet of an elderly person.
آموختم.... که بهترین کلاس درس در جهان در پائین پای مردی مسن قرار دارد.

I've learned.... That when you're in love, it shows.
آموختم.... وقتی عاشق باشی، از وجناتت معلوم است.

I've learned.... That just one person saying to me, 'You've made my day!' makes my da y.
آموختم.... که حتی اگر یکنفر بمن بگوید که باعث شده ام روز خوشی داشته باشد روز من نیز خوش می شود.

I've learned.... That having a child fall asleep in your arms is one of the most peaceful feelings in the world.
آموختم.... که بخواب رفتن یک کودک در آغوش انسان آرامشبخش ترین احساس در دنیاست.

I've learned.... That being kind is mo! re impo rtant than being right.
آموختم.... که مؤدب بودن بهتر از محق بودن است.

I've learned.... That you should never say no to a gift from a child.
آموختم.... که هرگز نباید هدیه ای را که کودکی به شما می دهد نپذیرید.

I've learned.... That I can always pray for someone when I don't have the strength to help him in some other way.
آموختم.... که وقتی قادر نیستم هیچ کاری برای دیگری انجام بدهم می توانم برایش دعا کنم.

I've learned.... That no matter how serious your life requires you to be, everyone needs a friend to act goofy with.
آموختم.... بدون توجه به اینکه زندگی از شما می خواهد چقدر جدی باشید، هرکس به دوستی نیاز دارد تا با او دیوانه بازی کند.

I've learned.... That sometimes all a person needs is a hand to hold and a
heart to understand.
آموختم.... که گاهی تنهای چیزی که نیاز داریم دستی برای گرفتن و قلبی است که ما را درک می کند.

I've learned.... That simple walk s with my father around the block on summer nights when I was a child did wonders for me as an adult.
آموختم.... همان قدم زدنهای ساده ای که در تابستان به عنوان یک کودک با پدرم در محله داشتم در بزرگی معجزات زیادی برای من کرد.

I've learned! ..... Th at life is like a roll of toilet paper. The closer it gets to the end, the faster it goes.
آموختم.... زندگی مثل کاعذ توآلت می ماند. هرچه به انتهایش نزدیکتر می شود سریعتر می چرخد.

I've learned.... That we should be glad God doesn't give us everything we ask for.
آموختم.... باید شکر کنیم که خداوند آنچه را خواسته ایم به ما نداده است.

I've learned.... That money doesn't buy class.
آموختم.... که پول شخصیت نمی آورد.

I've learned.... That it's those small daily happenings that make life so spectacular.
آموختم.... که این شادی های کوچک هر روزی است که زندگی را این چنین تماشائی کرده است

I've learned... That under everyone's hard shell is someone who wants to be appreciated and loved.
آموختم.... که زیر پوسته سخت هر انسان کسی پنهان شده که می خواهد دوستش بدارند و قدرش را بدانند.

I've learned.... That to ignore the facts does not change the facts.
آموختم.... که نادیده انگاشتن حقایق چیزی را عوض نمی کند.

I 've learned.... That when you plan to get even with someone, you are only letting that person continue to hurt you.
آموختم.... که وقتی تصمیم می گیرید با کسی تلافی کنید تنها به او اجازه داده اید که بیشتر شما را اذیت کند.

I've learned.... That love, not time, heals all wounds.

I've learned.... That the easiest way f or me to grow as a person is to surround myself with people smarter than I am.
آموختم.... که آسانترین راه برای رشد این است که افراد باهوشتر از خود را دور خودم جمع کنم.

I've learned.... That everyone you meet deserves to be greeted with a smile.
آموختم.... که هرکسی را که می بینید شایسته استقبال با یک لبخند است.

I've learned.... That no one is perfect until you fall in love with them.
آموختم.... که هیچ کس بی نقص نیست، تا وقتی که عاشقش شوید.

I've learned... That life is tough, but I'm tougher.
آموختم.... که زندگی سخت است، اما من سخت ترم

I've learned.... That opportunities are never lost; someone will take the ones you miss.
آموختم.... که هیچگاه فرصتی از دست نمی رود؛ کسی آنچه را شما از دست داده اید بر می دارد.

I've learned.... That when you harbor bitterness, happiness will dock elsewhere.
آموختم.... که وقتی به تلخکامی اجازه حضور بدهید شادمانی به جای دیگری فرار می کند.

I've learned.... That I wish I could have told my Mom that I love her one more time before she passed away.
آموختم.... که ای کاش قبل از فوت مادرم یکبار دیگر به او گفته بودم که دوستش دارم.

I've learned.... That one should keep his ! words b oth soft and tender, because tomorrow he may have to eat them.
آموختم.... که حرف های ما باید هم باشد و هم نرم.... چون فردا ممکن است مجبور شویم قورتش بدهیم.

I've learned.... That a smile is an inexpensive way to improve your looks.
آموختم.... که لبخند ارزان ترین چیز برای زیباتر کردن چهره است.

I've learned.... That when your newly born grandchild holds your little finger in his little fist, that you're hooked for life.
آموختم.... که وقتی نوه تازه بدنیا آمده انگشت کوچک تو را در مشتش می گیرد به دنیا دوخته می شوی.

I've learned.... That everyone wants to live on top of the mountain, but all the happiness and growth occurs while you're climbing it.
آموختم.... که هرکس می خواهد بر فراز قله زندگی کند، اما تمامی شادمانی و رشد در زمانی اتفاق می افتد که مشغول بالا رفتن هستید.

I' ve learned.... That the less time I have to work with, the more things I get done.
آموختم.... که هرچه وقت کمتری برای انجام کارها داشته باشم کار بیشتری انجام می دهم.

To all of you.... Make sure you read all the way down to the last sentence.
به همه شما.... حتماً تا آخرین جمله را بخوانید

ترجمه: کامران دبیری

• اندی رونی را از سالها پیش، وقتی که یکی از کتابهایش را ترجمه می کردم
، می شناسم. مردی با سواد، بذله گو و بسیار پخته و با تجربه است.
امیدوارم بتوانم کارهای بیشتری از او ترجمه و به عزیزانم هدیه کنم

http://dc119.4shared.com/img/201135380/ ... pg?sizeM=7
هوا را پنجه میسایم میبینی
نفس اطراف دستانم پیدا نیست
صدایی از درون با من میگوید
شروع فصل بی رحم تنهایست...
ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان