جشنواره فیلم فجر

مدیر انجمن: metanat

ارسال پست
metanat
مدیر بخش هنری
مدیر بخش هنری
محل اقامت: مشهد
تماس:

Re: جشنواره فیلم فجر

پست توسط metanat »

یک تیر دو نشون شد ...
البته نه کیفتی خوب شد نه شلوغی مشهوده و نه آقای خادمی در صف : دی
البته من عکس را گرفتم اول ، بعد که داشتم نیگا میکردم دیدم اا آقای خادمی هم هستن ...
آقای خادمی خودتون را پیدا کنید...!!!و به دوستان نشان دهید (بارم : 0/25 )

تصویر
نفس عمیق ...
نمایه کاربر
mohsen_ghamati
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط mohsen_ghamati »

من پیداش کردم با اون کاپشن سفیدش!
نمایه کاربر
Ruhollah
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط Ruhollah »

یک شب عالی

ماجرا از اونجایی شروع شد که فیلم های روز پنجشنبه به اکران نرسید و قرار شد که جمعه به جای سه فیلم , چها فیلم روی پرده بره
و کلی از برنامه های امروز منو بهم ریخت.تصویر
طبق قاعده ای که سینما آفریقا رعایتش میکنه , 30 درصد بلیت های فیلم از ساعت 1 و نیم پیش فروش میشه و مابقی یک ساعت مانده به اکران به فروش میرسد.
حالا من ساعت چهار عصر تشریف آوردم سیمرغ و خوشحال از اینکه چندان شلوغ نیست , به گیشه نزدیک شدم و گفتم : آقا دوتا بلیت نارنجی پوش
مسئول گیشه : بلیت ها همه پیش فروش شده , من : تصویر , آقا مگه قرار نیست که فقط سی درصد بلیت ها فروخته بشه
مسئول گیشه : اون آفریقاست و سایت داره , ما سایت نداریم , کلش رو ساعت 1 و نیم میفروشیم
من: آقا میشه با مسئولش صحبت کنم؟
و جواب مسئول مربوطه : آقا صف خیلی طولانی و شلوغ بود , همه رو فروختیم
من : یک سوال داشتم , این جمعیتی که اینجا واستادن و تا ساعت پنج چند برابر میشه رو چیکار میکنید؟
مسئول مربوطه : صبر میکنیم , اگه دیدم جمعیت زیاد بود , پله ها رو میفروشیم
من : تشکر آقا تصویر ( من تجربه اینجور فیلم دیدن رو داشتم (به رنگ ارغوان ) , زیاد تعجب نکردم و خوشحالم شدم)
اگه نمای روبروی سینما سیمرغ رو دیده باشید , دو باجه بلیت فروشی داره , یکی مخصوص جشنواره فیلم فجر , دیگری مخصوص فیلم های درحال اکران
اگه بگم جلوی گیشه جشنواره فجر بالغ بر 50 نفر بودن , تعداد کمی نگفتم.
منم بر اساس تجربه ای که داشتم راحت یک گوشه ایستاده بودم و حرف میزدم و به اتفاقاتی که مییوفتاد میخندیدم
صداهایی که شنیده میشود:
مرگ بر آفریقا
ما سیمرغ رو دوست داریم همینجا هستیم
هووووووووووووووووو
ما بلیت میخواییم , ما بلیت میخواییم , ما بلیت میخواییم ....
مرگ بر اسرائیل
آقا اصلا زنگ بزن مهرجویی بیاد به این وضع رسیدگی کنه
این مسگرانی بوق بوق بوق کجاست؟
آقا اینو چیکار کنیم , ده تا بلیت دیگه از کجا بیاریم
آقا بلیت اضافه داری؟
آقا بلیت اضافه رو پنج تومن میخرم , کسی نداره؟
بریم آفریقا
(خانم محبی وارد میشوند , از دور یک عکس میگیرند و سریع میرند تو)
برای پله ها بلیت نمیفروشیم برید...
هووووووووووو
این چه وضع شه
واستاین بابا برم ببینم چی میگه
توی یک صف واستین تا واسه پله بلیت بدیم
آقا توی صف
آقا اینجوری بلیت نمیفروشم ها
یکی از اون پشت گفت این گیشه بفروشی منظم میشن
اصلا این یکی گیشه بلیت میدم ( من جلو اون گیشه توی نرده واستاده بودم تصویر )
یک دفعه احساس کردم که دو اتمسفر بهم فشار وارد شد تصویر
بلاخره بعد از اینکه یک ربع از فیلم گذشته بود دوتا بلیت گیرمون اومد
رفتیم تو در اولین جای خالی و خاکی نشستیمتصویر
اگر فشار نبود كسي نمي توانست از ذغال، الماس بسازد...
نمایه کاربر
Ruhollah
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط Ruhollah »

metanat نوشته شده:یک تیر دو نشون شد ...
البته نه کیفتی خوب شد نه شلوغی مشهوده و نه آقای خادمی در صف : دی
البته من عکس را گرفتم اول ، بعد که داشتم نیگا میکردم دیدم اا آقای خادمی هم هستن ...
آقای خادمی خودتون را پیدا کنید...!!!و به دوستان نشان دهید (بارم : 0/25 )

تصویر

من خودمو دیدم ولی چون بارم پایین بود نمیگم کجا , بقیه خودشون زحمت بکشنتصویر
من تو صف نبودم , من گفتم که تو صف نمیمونم , دوستم رفت واستاد
اومدم ببینم زنده است , نفس میکشه , اینقدر جمعیت زیاد بود و طبیعتا فشار زیاد , گفتم بلایی سرش نیاد.تصویر
نمایه کاربر
Ruhollah
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط Ruhollah »

فردا فیلم های سلام بر فرشتگان (فرزاد ازدری) , بی خداحافظی ( احمد امینی ) , خوابم میاد ( رضا عطاران ) , قلاده های طلا ( ابوالقاسم طالبی ) روی پرده میره
برنامه اکران خوابم میاد:
سانس 19 در سینما آفریقا
سانس 21 در سینما سیمرغ
سانس 17 در سینما اصغرزاده
برنامه قطعی نیست , حتما حدود 12 به سایت ها سر بزنید یا با سینما تماس بگیرید
salia
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط salia »

من دیدم واسه منم بارم در نظر گرفته میشه؟بگم؟ تصویر
منتظر هیچ دستی در هیچ جای دنیا نبودم،

همیشه اشکهایم را بادستان خودم پاک کردم،
چون میدانم همه رهگذرند…
metanat
مدیر بخش هنری
مدیر بخش هنری
تماس:

پست توسط metanat »

salia نوشته شده:من دیدم واسه منم بارم در نظر گرفته میشه؟بگم؟ تصویر
اااا؟ چقدر باهوشی ، من یک بارم ِ جایزه برای شما در نظر میگیرم ...
نفس عمیق ...
نمایه کاربر
Ruhollah
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط Ruhollah »

برای دیدن سکانس هایی از فیلم خوابم میاد بر لینک زیر کلیک کنید:

دانلود ویدیو
نمایه کاربر
Ruhollah
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط Ruhollah »

استقبال از فیلم نارنجی پوش , سینما آفریقا:
تصویر

عکس از : محمد صدری
metanat
مدیر بخش هنری
مدیر بخش هنری
تماس:

پست توسط metanat »

جدیدترین خبر حاکی بر شلوغی شدید سینما آفریقا در ساعت 12.15 ظهر ،برای تهیه بلیط است : دی
چه شود امشب...
این صف ده برابر ِ حتما امشب...

و خبری خیلی جدید تر به ساعت ِ 12.35 سیستم پیش فروش امروز فرق داره و با وجود صف های شلوغ ، پیش فروش نشده و تنها یک ساعت قبل از فیلم ها پیش فروش میشه ...
آخرین ويرايش توسط 1 on metanat, ويرايش شده در 0.
نفس عمیق ...
نمایه کاربر
Ruhollah
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط Ruhollah »

metanat نوشته شده:جدیدترین خبر حاکی بر شلوغی شدید سینما آفریقا در ساعت 12.15 ظهر ،برای تهیه بلیط است : دی
چه شود امشب...

و خبری خیلی جدید تر به ساعت ِ 12.35 سیستم پیش فروش امروز فرق داره و با وجود صف های شلوغ ، پیش فروش نشده و تنها یک ساعت قبل از فیلم ها پیش فروش میشه ...
من اینو میدونستم
یادم رفت بهتون بگم
شرمنده
ایشاا.. که از بچه های خودمون کسی نرفته باشه
ولی سیمرغ پیش فروش داره
metanat
مدیر بخش هنری
مدیر بخش هنری
تماس:

پست توسط metanat »

Ruhollah نوشته شده:
metanat نوشته شده:جدیدترین خبر حاکی بر شلوغی شدید سینما آفریقا در ساعت 12.15 ظهر ،برای تهیه بلیط است : دی
چه شود امشب...

من اینو میدونستم
یادم رفت بهتون بگم
شرمنده
ولی سیمرغ پیش فروش داره

آره فرستادیم رفتن سیمرغ دوستان را بگیرن ...اما میگن صفش وحشتناک ِ ..فقط رئیس سینما سیمرغ لطف کرده برده مردم را داخل سینما تو سرما وانستن ...آقا اصغرزاده چه خبره ؟؟؟؟
نفس عمیق ...
نمایه کاربر
Ruhollah
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط Ruhollah »

metanat نوشته شده:
Ruhollah نوشته شده:
چه شود امشب...

من اینو میدونستم
یادم رفت بهتون بگم
شرمنده
ولی سیمرغ پیش فروش داره

آره فرستادیم رفتن سیمرغ دوستان را بگیرن ...اما میگن صفش وحشتناک ِ ..فقط رئیس سینما سیمرغ لطف کرده برده مردم را داخل سینما تو سرما وانستن ...آقا اصغرزاده چه خبره ؟؟؟؟
چون سینمای جدیده وضع جالبی نداره
دیروز کلی صندلی فروخته بود , اما حتی اونایی که بهشون بلیت پیش فروش کرده بود رو راه نداده.
از شلوغیش خبر ندارم.
نمایه کاربر
mohsen_ghamati
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط mohsen_ghamati »

منکه بیخیال شدم با این وضع هوا.باشه اکران عید میرم از سر فرصت همشو می بینم
metanat
مدیر بخش هنری
مدیر بخش هنری
تماس:

پست توسط metanat »

[RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]
[/COLOR]
[CENTER][COLOR=#NaNNaNNaN] " اصـو لا برای همه ی داوران جشنواره و انتخاباشون متاســــفــــــــــــم" [/COLOR]
[/CENTER][COLOR=#NaNNaNNaN]

بهترین فیلم: [/COLOR]
[COLOR=#NaNNaNNaN]دیپلم افتخار: [/COLOR][COLOR=#NaNNaNNaN]«روزهای زندگی» سعید سعدی و سیما فیلم و «ضد گلوله» رضا رخشان[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]دیگر نامزدها: «ملکه» سیدابوالقاسم حسینی و بنیاد سینمایی فارابی، «نارنجی‌پوش» داریوش مهرجویی، «پل چوبی» علی سرتیپی و مهدی داوری، «بوسیدن روی ماه» منوچهر محمدی

[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]بهترین کارگردانی: [/COLOR][COLOR=#NaNNaNNaN]سیمرغ بلورین: پرویز شیخ‌طادی برای «روزهای زندگی»[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]دیگر نامزدها: داریوش مهرجویی «نارنجی‌پوش»، محمدعلی باشه‌آهنگر «ملکه»، همایون اسعدیان «بوسیدن روی ماه»، مانی حقیقی «پذیرایی ساده»

[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]بهترین فیلمنامه:[/COLOR][COLOR=#NaNNaNNaN] سیمرغ بلورین: مصطفی کیایی برای «ضدگلوله» [/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]دیگر نامزدها: «بوسیدن روی ماه» همایون اسعدیان، «روزهای زندگی» پرویز شیخ‌طادی، «ملکه» محمدرضا گوهری و محمدعلی باشه‌آهنگر، «نارنجی‌پوش» وحیده محمدی‌فر و داریوش مهرجویی،

[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]بهترین بازیگر مرد: [/COLOR][COLOR=#NaNNaNNaN]سیمرغ بلورین: ‌فرهاد اصلانی برای «خرس» و «زندگی خصوصی»[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]دیگر نامزدها: حمید فرخ‌نژاد «گشت ارشاد» و «روزهای زندگی»، رضا عطاران «خوابم می‌آد»، حسین یاری «یک سطر واقعیت»، میلاد کیمرام «ملکه»، مصطفی زمانی «یه عاشقانه ساده»

[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]بهترین بازیگر زن: [/COLOR][COLOR=#NaNNaNNaN]سیمرغ بلورین: هنگامه قاضیانی برای «روزهای زندگی»، [COLOR=#NaNNaNNaN]دیپلم افتخار بهناز جعفری برای «تلفن همراه رئیس جمهور»[/COLOR][/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]دیگر نامزدها: لیلا حاتمی «نارنجی‌پوش»، مهناز افشار «پل چوبی»، شیرین یزدان‌بخش «بوسیدن روی ماه»، ترانه علیدوستی «پذیرایی ساده»

[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]بهترین بازیگر مکمل مرد: [/COLOR][COLOR=#NaNNaNNaN]سیمرغ بلورین: اکبر عبدی برای «خوابم می‌آد»[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]دیگر نامزدها: حمیدرضا آذرنگ «ملکه»، ساعد سهیلی «گشت ارشاد»، افشین هاشمی «بی‌خداحافظی»، پولا کیمیایی «گشت ارشاد»، احمد مهرانفر «یه عاشقانه ساده»

[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]بهترین بازیگر مکمل زن: [/COLOR][COLOR=#NaNNaNNaN]سیمرغ بلورین: یکتا ناصر برای «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه»[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]دیگر نامزدها: ویشکا آسایش «برف روی کاج‌ها»، شبنم مقدمی «بوسیدن روی ماه»، میترا حجار «نارنجی پوش»، بیتا فرهی «در انتظار معجزه»

[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]بهترین فیلمبرداری: [/COLOR][COLOR=#NaNNaNNaN]سیمرغ بلورین: امیر کریمی برای «روزهای زندگی»، دیپلم افتخار: حسن پویا برای «راه بهشت» [/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]دیگر نامزدها: علیرضا زرین‌دست «ملکه»، حسین جعفریان «بوسیدن روی ماه»، تورج منصوری «پل چوبی»

[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]بهترین تدوین: [/COLOR][COLOR=#NaNNaNNaN]سیمرغ بلورین: هایده صفی‌یاری برای «نارنجی‌پوش»[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]دیگر نامزدها: وارژ کریم‌مسیحی و مهدی سعدی «روزهای زندگی»، سعید شاهسواری «بی‌خداحافظی»، مهدی حسینی‌وند «گیرنده»، نیما جعفری جوزانی «ضد گلوله»

[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]بهترین موسیقی[/COLOR][COLOR=#NaNNaNNaN]: سیمرغ بلورین: حسین علیزاده برای «ملکه»، دیپلم افتخار: ناصر چشم‌آذر برای «گشت ارشاد»[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]دیگر نامزدها: محمدرضا علیقلی «روزهای زندگی»، فردین خلعتبری «یک روز دیگر»، بردیا کیارس «سلام بر فرشتگان»

[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]بهترین طراحی صحنه و لباس: [/COLOR][COLOR=#NaNNaNNaN]سیمرغ بلورین: عباس بلوندی برای «ملکه»[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]دیگر نامزدها: علی نصیری‌نیا «روزهای زندگی»، پروین صفری «پل چوبی»، شهرام قدیری‌فر «‌شور شیرین»، لیلا حاتمی «پله آخر»

[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]نامزدهای بهترین چهره‌پردازی: [/COLOR][COLOR=#NaNNaNNaN]سیمرغ بلورین: عباس صالحی برای «روزهای زندگی»[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]دیگر نامزدها: سعید ملکان «ملکه»، ایمان امیدواری «خوابم می‌آد»، رسول سیدعربی «آمین خواهیم گفت»، عبدالله اسکندری «یه عاشقانه ساده»

[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]بهترین صدابرداری: [/COLOR][COLOR=#NaNNaNNaN]سیمرغ بلورین: ساسان نخعی برای «بوسیدن روی ماه»[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]دیگر نامزدها: نظام‌الدین کیایی «نارنجی‌پوش»، رضا تهرانی «روزهای زندگی»، پرویز آبنار«بی‌خداحافظی»، عباس رستگارپور «ملکه»

[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]بهترین صداگذاری: [/COLOR][COLOR=#NaNNaNNaN]سیمرغ بلورین: محمدرضا دلپاک برای «خرس»، دیپلم افتخار: فرامرز ابوالصدق برای «روزهای زندگی»[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]دیگر نامزدها: امیرحسین قاسمی «ملکه»، پرویز آبنار «بی‌خداحافظی»، مهران ملکوتی «ضد گلوله»

[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]بهترین جلوه‌های ویژه بصری: [/COLOR][COLOR=#NaNNaNNaN]سیمرغ بلورین: کامران سحر خیز، امیر سحرخیز، سیدهادی اسلامی برای «سلام بر فرشتگان، دیپلم افتخار: حسن ایزدی برای «ملکه» [/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]دیگر نامزدها: فرهاد یوسفی، سعید حاجی‌میری «بیداری»، حسین افشار «راه بهشت»، حسین صفا «روزهای زندگی»

[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]بهترین جلوه‌های ویژه میدانی: [/COLOR][COLOR=#NaNNaNNaN]سیمرغ بلورین: محسن روزبهانی برای «‌روزهای زندگی»[/COLOR][/RIGHT][RIGHT][COLOR=#NaNNaNNaN]دیگر نامزدها: محسن روزبهانی «ملکه»، و «ضد گلوله»، جواد شریفی‌راد «شور شیرین»، عباس شوقی «خوابم می‌آد»، حمید رسولیان «گشت ارشاد»، حمید سلیمانی «راه بهشت»

جایزه ویژه هیئت داوران: داریوش مهرجویی برای «نارنجی‌پوش»

بهترین فیلنامه اقتباسی: علی مصفا برای «پله آخر»

سیمرغ زرین دبیر جشنواره: رسول صدرعاملی برای فیلم «در انتظار معجزه» و همچنین به تهیه‌کننده فیلم «شور شیرین»
[/COLOR][/RIGHT]
نفس عمیق ...
ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان