نمایشگاه

مدیر انجمن: metanat

ارسال پست
Samaneh
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: مشهد
تماس:

نمایشگاه

پست توسط Samaneh »

[CENTER]دوستان نمایشگاه گل و گیاه مشهد از دیروز شروع شده و تا 18 ام ادامه داره ، مکان برگزاری هم نمایشگاه بین المللی هستش .[/CENTER][CENTER] [/CENTER][CENTER]اگه وقت داشتید یک سری بزنید ( البته من خودم هنوز نرفتم که بگم خوب بود یا نه !تصویر)[/CENTER]
[CENTER] [/CENTER]
[CENTER] [/CENTER]
[CENTER]تصویر[/CENTER]
[CENTER] [/CENTER]
[CENTER] [/CENTER]
خاطرات کودکی ام را ورق میزنم ..
عکس های دوران کودکی ام طعم خوبی دارند ...
Samaneh
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: مشهد
تماس:

Re: نمایشگاه

پست توسط Samaneh »

دوستان دیشب رفتم نمایشگاه ، تقریبا خوب بود ،( چه قد شــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلوغ بود !!!) البته میتونست بهتر باشه !

فقط برای منی که تا قبل از ورود به دانشگاه ی پام خونه بود ی پام اونجا !!!!! تصویراین سوال پیش اومد که :

آقا چرا نمایشگاه و این طوری کردن !!!!!؟؟؟؟ الان به نظرشون قشنگه ! آب نماها شو که برداشتن !! اون کوه آخریه هم که اصلا نباشه بهتره دیگه ! ساختموناشم که فکر کنم از دانشگاه ما الهام گرفتن ! دیگه آخراش واقعا سردرد گرفتم بخصوص اینکه اون وسط هم برنامشون شروع شده بود جیغ و داد و آهنگای تپش قلب درارو ... ، یکی نیست بگه نمایشگاه گل و گیاه باید آرامش بخش باشه ، آخه هیجان این وسط چی میگه!تصویر! کلا نمایشگاه عالی! بود عالی تر شده!

ولی خوب در کل برید نمایشگاه بد نیست ! (البته سعی کنید تا قبل 8 شب برید که هم آروم تره هم خلوت تر !)

البته مثل دفعات قبل شهرداری یک سالن و اختصاص داده بود به گل آرایی و گرفتن عکس و از این جور چیزا که اگه میتونستید اون جا عکس بگیرید یعنی شاخ دیو و شکوندین !( شلوغ بود !) منم هنوز پامو اونجا نذاشته برگشتم گفتم ا یکی داره منو صدا میکنه ! ما رفتیــــــــــــــــــــــــــــتم !تصویر
خاطرات کودکی ام را ورق میزنم ..
عکس های دوران کودکی ام طعم خوبی دارند ...
نمایه کاربر
alisoleimani
کاربر عادی
کاربر عادی
تماس:

Re: نمایشگاه

پست توسط alisoleimani »

ممنون
مردن و گم شدن از ماست نه از فاصله ها دل از اینهاست که تنهاست نه از فاصله ها
ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان