۴۰ سال انتظار برای گرفتن یک عکس

مدیر انجمن: metanat

ارسال پست
نمایه کاربر
Salmani
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: مشهد
تماس:

۴۰ سال انتظار برای گرفتن یک عکس

پست توسط Salmani »

۴۰ سال انتظار برای گرفتن عکس از لحظه برخورد صاعقه با برج آزادی آمریکا شاید لحظه برخورد رعد و برق را با زمین و مکان‌های مختلف در تصاویر مختف و یا حتی به چشم دیده باشید.

اما هنگامی که بدانید یک عکاس برای گرفتن یک عکس بیش از ۴۰ سال صبر کرده و تاکنون عکس‌های زیادی برای ثبت آن انداخته، آن عکس دیدنی‌تر می‌شود.
تصویر یک عکاس ۵۸ ساله نیویورکی بی‌نظیرترین عکس خود را ماه گذشته و با عکاسی از لحظه برخورد صاعقه با برج معروف آزادی گرفته است.

جی فاین می‌گوید: من همواره اخبار هواشناسی را دنبال می‌کردم و می‌دانستم که یک طوفان در راه است و این برای من فرصت بسیار بزرگی بود. من آماده شده بودم و پیش از این عکس ۸۱ شات دیگر گرفته بودم که نهایتا به این عکس رسیدم.

وی می‌افزاید: من واقعا وقتی نتیجه کار را دیدم شوکه شده بودم. این یک شانس مطلق بود که یک بار در زندگی سراغ آدم می‌آید و این اولین عکسی از این نوع است که من تاکنون دیده ام.
تصویر مجسمه آزادی که تقریبا ۹۳ متر بلندی دارد در سال ۱۸۸۶ در این محل نصب شده و آن گونه که اعلام شده است سالانه حدودا ۶۰۰ صاعقه با آن برخورد می‌کند.انتظار ۴۰ ساله برای انداختن یک عکس انتظار زیادیست اما وقتی نتیجه کار یک عکس استثنائی باشد این انتظار شیرین جلوه می‌کند.

منبع: www.farnet.ir
نمایه کاربر
mohammadreza
مدیر سابق سایت
مدیر سابق سایت
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط mohammadreza »

ممنون محمد جان عکس های خیلی جالبی بود :D
...Act like a Champion, Be a Champion
نمایه کاربر
mahdi