استاد و دانشجو زير ذره بين خط خطي

ارسال پست
نمایه کاربر
pantea
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: mashhad
تماس:

پست توسط pantea »

دانشجوي عزيز ما گفت: «من در طول دوره دانشجوييام، حتي يك خاطره خوش از اين دانشگاه ندارم.»
دانشجوي عزيز ما گفت: «در يكي از دانشگاههاي آزاد، برخورد بد كارمند با دانشجو مساوي است با اخراج كارمند.»
استاد عزيز ما فرمودند: «تعداد دانشجويان علوم سياسي اين دانشگاه، سه برابر جمعيت كشور توالو است.»
استاد عزيز ما فرمودند: «بعضيها بيتالمال را تبديل به «مالالبيت» كردهاند.»
دانشجوي عزيز ما گفت: «استاد! چون كلاس شما مختلط نيست، درس را خوب ياد نميگيريم.»
استاد عزيز فرمودند: «در كشورهاي جهان سوم، اشتباهات هنر است و هنرها معجزه.»
دانشجوي عزيز ما گفت: «من حاضرم به دانشگاه ديگري بروم، ولي چادر سرنكنم، چون بلد نيستم.»
استاد عزيز ما فرمودند: «حقوق من به اندازه دانستههايم است. اگر قرار بود براي چيزهايي كه نميدانم حقوق بگيرم، كل دنيا هم كافي نبود.»
استاد عزيز ما به دانشجويي كه دير آمده بود، فرمودند: «رئيس محترم! همه كارمندانتان تشريف آوردهاند.»
استاد عزيز ما به دانشجويي كه دير آمده بود، فرمودند: «ببخشيد كه ما زود اومديم.»
استاد عزيز ما كه از جيغ يكي از خواهران، هيجانزده شده بود، فرمودند: «بريم كمكش، شايد ميخواهد خودكشي كنه.»
استاد عزيز ما فرمودند: «بعضي از شما طوري نگاه ميكنيد مانند.... به نعل بندش.»
استاد عزيز ما فرمودند: «آقا! خيلي تو فكري، بايد 110 رو خبر كنم.»
استاد عزيز ما فرمودند: «من وقتي درس ميدهم، مثل مردهشورم و كاري ندارم كه چه كسي را ميشويم.»
استاد عزيز ما فرمودند: «عقل انسان همان مغز او نيست وگرنه گوسفند و قورباغه هم مغز دارند.»
استاد عزيز ما فرمودند: « انگار دانشجويان اين دانشگاه مردهاند.»
دانشجوي عزيز ما گفت: «از وقتي كه سر در قم شدم، سر در گم شدم.»
استاد عزيز ما در پاسخ به دانشجويي كه گفته بود: «استاد! ما مقالات شما را نميفهميم.» فرمودند: «خودم هم بار اول آنها را نميفهمم.»
استاد عزيز ما در پاسخ به دانشجويي كه گفته بود: «استاد! از كلمات ابتكاري كمتر استفاده كنيد.» فرمودند: «من ژنتيك سخن دارم و بايد كلمات جديد و تركيبي بسازم.»
استاد عزيز ما خطاب به دانشجويي كه از او اجازه خارج شدن از كلاس را گرفت، فرمودند: «مرا با تخته سياه تنها نذار.»
استاد عزيز ما فرمودند: «اسرائيل 16E دارد ولي عزت نفس ندارد.»
استاد عزيز ما فرمودند: «امروزه نمايشگاه خط قرآن ميگذارند، خب... بر سرتان، نمايشگاه «عمل به قرآن» بگذاريد.» :wink:
ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان