شاهرودي: برويد از مراجع قضايي بپر

ارسال پست
نمایه کاربر
asad
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

شاهرودي: برويد از مراجع قضايي بپر

پست توسط asad »

سايت گل ـ رضا شاهردوي هم جزو فوتباليستهايي كه در چند روز اخير بحث حضورش در ميهماني شبانه مطرح شد ولي او با قاطعيت اين خبر را تكذيب كرد. او كه زمان بازيگرياش يكي از فوتباليستهاي خوش استيل و خوش چهره فوتبال ايران بود محبوبيت خاصي داشت و آن زمان هم اخبار متفاوتي در مورد حاشيههاي شاهرودي زده ميشد. البته او آن زمان يكي از بهترين فوتباليستهاي ايران بود و خودش هم تأكيد ميكند كه حاشيهها نقشي در خراب شدن فوتبالش نداشته. نكته جالب اينجاست كه شاهرودي حاشيه داشتن همه فوتباليستها را تأييد ميكند. گفتوگوي او را با خبرنگار سايت گل ميخوانيد.

*بالاخره تو در آن پارتي بودي يا خير؟
من روحم از اين موضوع خبر ندارد. من نميدانم اين اخبار از كجا آمده است. من حتي در جواني هم به پارتي نميرفتم چه برسد به الان كه زن و بچه دارم.
*ولي فكر نميكني كساني كه در اين پارتي دستگير شدند بايد حضورشان را در ميهماني شبانه تكذيب كنند و نميتوانند آن را تأييد كنند؟
من كاري به ديگران ندارم ولي برويد از مراجع قضايي استعلام بگيريد و بپرسيد كه آيا شاهرودي در آن پارتي بوده است يا خير. آن وقت صحت يا دروغ اين ماجرا ثابت ميشود.
* تو گفتي كه به اين پارتي دعوت شدي ولي نرفتي؟
خير، از خودشان نوشتهاند. من اصلا نگفتم به پارتي دعوت شدم.
*چرا فوتباليستها اينقدر حاشيه دارند؟
نميدانم چه بگويم. حاشيه داشتن فوتباليستها را اصلا نميشود انكار كرد و بهتر است آنها بدانند كجا ميروند، با چه كساني هستند و چگونه برخورد ميكنند؟
*تو بابت اتفاقاتي كه در گذشته و در مورد اين مسائل برايت رخ داده پشيمان نيستي؟
همه فوتباليستها اشتباهاتي انجام ميدهند و مطمئنا اگر زمان به عقب بازگردد ميدانم چگونه رفتار كنم و چگونه از فوتبالم حمايت كنم. البته با صراحت ميگويم كه زياد اهل حاشيه نبودم و شايد فقط حاشيه 5 درصد در افت فوتبال من نقش داشته.
*پس به شدت حضورت در اين ميهماني شبانه را تكذيب ميكني؟
بله. من آنهايي كه با آبروي من بازي كردند را به خدا واگذار ميكنم. آنهايي كه دروغ مينويسند نان حلال به خانه نميبرند.

گفتنی است,4 بازیکنی که در موردشان شابعه هایی انتشار یافته عبارنتد از: افشین پیروانی!!! رضا شاهرودی!! مهرزاد معدنچی! و علیرضا نیکبخت واحدی...

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان