اولين قدم، اولين سوتي!!!

انتقادات، پيشنهادات و اخبار انجمن علمي برق
ارسال پست
نمایه کاربر
Cyrus
مدیر سابق سایت
مدیر سابق سایت
محل اقامت: مشهد
تماس:

اولين قدم، اولين سوتي!!!

پست توسط Cyrus »

Information & Communication Technologies) ICT)
نمي خواستم اول كار گير بدم به انجمن. اما به خاطر اينكه مطمئن هستم همين گير دادن هاست كه باعث مي شه كسي نتونه كم كاري كنه پس...
تقديمتان باد گير اول! :D
درسته كه انجمن جديد داره زحمت مي كشه ( چون خودم ديدم دارم مي گم ) و خبراش هم تا چند وقت ديگه به گوشتون مي رسه ( مثل سمينار و كلاس هاي AVR و رباتيك و ... ) اما اين دليل نميشه كه ما اشتباهات رو نگيم. حتي خيلي كوچيك مثل همين اشتباه.
اين رو دقت داشته باشين كه همين اشتباه كوچيك مي تونه يه عالمه غفلت و كم كاري پشتش باشه ( كه ان شاء الله اين طور نيست )
به احتمال زياد اين اولين و آخرين سوتي انجمن نيست اما ما اميدواريم كه اگه اولين نيست حداقل آخرين باشه.

تصویر
من به جز آبی نگاهت؛ آسمانی نمی شناسم...
نمایه کاربر
Ruhollah
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط Ruhollah »

سلام
ممنون که گفتی
اصلاح شد
:)]
اگر فشار نبود كسي نمي توانست از ذغال، الماس بسازد...
javanmard
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: مشهد پلاک 7
تماس:

پست توسط javanmard »

فکر نکنم یک اشتباه کوچیک اونقدر مهم باشه که همه جا جار زد. نباید این همه زحمتو (البته به قول خودت) به خاطر یک اشتباه لپی با مسخره کردن تحت الشعاع قرار داد. تازه اگه منظور تو انتقاد بوده باید این انتقادو به مدیر سایت می گفتی (تازه اونهم تلفنی و بدون خبر کردن بقیه) نه اینکه داخل سایت انجمن و هم داخل این سایت تمسخر کنی. ما به این کارا نمیگیم انتقاد این جور کارها اسمهای زیادی دارند مثل تمسخر . برای مسخره کردن هیچ دلیلی موجه نیست . من که به شخصه از تو اصلا چنین انتظاری نداشتم. من تازه عضو این سایت شدم و هنوز هدف دقیق این سایتو نمیدونم ولی امیدوارم هدفش عاری از این قبیل کارا باشه و این کار از یک مدیر سایت دانشجویی واقعا بعیده.
متاسفم که این همه پرگویی کردم ولی این همه زحمت نباید از بین بره و بهتره این سایت و سایت انجمن با هم همکاری بیشتری داشته باشند. :(
زندگی زیباست
اگر بگذارند
نمایه کاربر
vahid
مدير بخش مهندسی برق
مدير بخش مهندسی برق
محل اقامت: شیروان
تماس:

پست توسط vahid »

من مطمئنم که هدف Cyrus فقط این بوده که دیگه از این جور اشتباهات پیش نیاد و بچه های انجمن حواسشون رو بیشتر جمع کنن و بدونن که بچه ها به کارهای اونها توجه دارن و با یه دقت خاصی اعمال اونها رو بررسی میکنن.
به نظر من اسم این کارا تمسخر و ... نیست. ;کسی هم نخواسته از اشتباهات لپی واسه تمسخر استفاده کنه.

ولی نمیدونم چرا بچه های انجمن حواسشون رو جمع نمیکنن پی در پی اشتباه لپی میکنن, این بار واسه ثبت نام کردن واسه اردو پارک علم و فناوری یه لینک گذاشتن که وقتی روی لینک کلیک میکنی فرمی نمایش داده میشه که بالای اون نوشته فرم ثبت نام رباتیک!!!

من واسه بار اول تعجب کردم.فکر کردم من قاطی کردم و روی لینک رباتیک زدم, دباره که امتحان کردم دیدم نخیر بچه های انجمن زحمت عوض کردن عنوان فرم رو به خودشون ندادن.شایدم یادشون رفته.شایدم بهش اهمیت ندادن,شایدم ... . به هر حال امیدوارم هرچه سریع تر اصلاحش کنن.

البته من نمیگم بچه های انجمن زحمت نمیکشن
همین که این اردو رو ترتیب دادن خیلی خیلی کاره خوبی انجام دادن و من میدونم که واسه همین اردو کلی زحمت کشیدن
.من همین جا ازشون تشکر میکنم چون واقعا تو سمینار خوب فعالیت کردن.
ولی من میگم ما از شما به عنوان اعضای انجمن برق بیشتر انتظار داریم.

تصویر
نمایه کاربر
Cyrus
مدیر سابق سایت
مدیر سابق سایت
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط Cyrus »

سلام. ببخشيد كه يه مدتيه نمي تونم زياد بيام. نظرات شما خيلي جالب بود.
حرف خاصي هم ندارم. تقريبا حرفاي وحيد حرف من هم بود.
اين رو هم بدون كه اگه هدف من مسخره كردن بود خيلي چيزاي بامزه تر هم پيدا مي شد كه اگه يه كم دقت كني حتما مي بيني.
به نظر من اگه مي خوايم به جايي برسيم نبايد اشتباه كنيم حتي به اين كوچكي...
قبلا هم گفتم كه اين اشتباه كوچيك مي تونه منشا بزرگتري داشته باشه. همه چيز رو نمي شه اين جا گفت. اما كسايي كه توي انجمن هستن يا از نزديك فعاليت اونارو زير نظر دارن مي فهمن من چي ميگم.
در كل ممنون.
من به جز آبی نگاهت؛ آسمانی نمی شناسم...
ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان