صندلی داغ: آقای علی یاقوتی

مدیر انجمن: sajjad

قوانین انجمن
۱. برای ارسال مطلب در مبحث های این انجمن ابتدا با نام کاربری خود وارد شوید و سپس گزینه ی ارسال پاسخ را بزنید.
۲. در صورتی که عضو سایت نیستید و یا قصد ارسال مطلب با نام کاربری ناشناس را دارید پس از زدن گزینه ارسال پاسخ با مشخص کردن نام کاربری دلخواه مطالب خود را ارسال کنید.
۳. دقت کنید به لحاظ برخی حساسیت ها تمامی ارسال ها در این انجمن پس از تایید افراد مربوطه نمایش داده خواهد شد.
قفل شده
نمایه کاربر
mehrdad

Re: صندلی داغ: آقای علی یاقوتی

پست توسط mehrdad »

به چه امیدی درس می خونی؟
اصلا هدفت چیه؟
Ali
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: قوچان
Has thanked: 2 times
تماس:

پست توسط Ali »

javanmard نوشته شده: سلام علی
علیک سلام محمد جان
بیشترین معدلت تو این 5 ترم چند بوده؟
16.70
و اینجور که تا حالا ترم پیش رفته حدس میزنی معدل این ترمت چند باشه؟
13
سخت ترین و آسون ترین درس این ترم؟
سخت ترین : مخابرات .آسون ترین: آزمایشگاه مدار منطقی!
بهترین استادی که تا حالا باهاش درس داشتی؟
خانم گلستانی نژاد . آقای انزابی نژاد
بدترین؟
آقای حیدری
نظرت در مورد افراد زیر؟
آقای صفری(راستی اسمش چیه؟)
اسم داداش رو می دونم : حامد. اما اسم خودش رو نمی دونم. همه کاره ی بیکار!!!
آقای پوربدخشان
دید کنترلی به همه چیز!
ساعدی
حافظه قوی
گنج بخش
استاد بودن بهتر بودن!!
خانوم برزویی
خوش اخلاق شدن!!!
مبصر دانشگاه (همونکه همش رژه میره و میگه برین تو کلاساتون و سر و صدا نکنین)
منظورت آقای یوسف خانیه !! بنده خدا وظیفش رو انجام می ده!!
خب تو یه جمله بچه های برقو یه نصیحت دوستانه بفرما لطفا
در حدی نیستم که نصیحت کنم اما لطفا کتاب ها تون رو به موقع بیارید!!!
گذشته از شوخی، خیلی دوست دارم که با همین روحیات برگردیم ترم 2 و 3 و همه کدورت ها رو کنار بگذاریم به قول دوستان جو رو بشکنیم (البته آخر نفهمیدیم این جو که می گن چیه!!!!!!!)
AMQ
Ali
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
تماس:

پست توسط Ali »

مهمان نوشته شده: سلام علی خوش تیپ ترین دانشجوی کلاس کیه؟
سلام . از نظر من ... زیادن یکی ، دو تا نیستن !! همه خوش تیپن!!
به نظرت واسه ارشد کی بهترین رتبه رو میاره؟
نمی دونم! حالا کو تا ارشد!!
نظرت در مورد دکتر پور بد اخشان
آدم خوبیه ، امیدوارم بمونن!
AMQ
Ali
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
تماس:

پست توسط Ali »

444 نوشته شده: 1-توی کتابخونه از همه جریمه می گیرین یا بچه های برق استثنان؟
بستگی به شرایط داره ، اما سعی می کنم تا جایی که می تونم تخفیف بدم البته بچه های برق(و دوستان) از یه شرایطی برخوردارن(تخفیفشون بیشتره)(یکم استثنانن) تصویر!!!
2-صندلی داغ رو در سایت برق چقدر مفید میدونین؟
بحث در مورد مفید بودن صندلی داغ هنوز زود هستش!! اما می تونه در جای خودش مفید باشه به شرطی که از چارچوبش خارج نشه!؟
AMQ
Ali
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
تماس:

پست توسط Ali »

mehrdad نوشته شده: به چه امیدی درس می خونی؟
اولا اصلا درس نمی خونم که امیدی داشته باشم!! حالا اگر احتمالا درس بخونم به امید پاس شدن اون درس!!
اصلا هدفت چیه؟
هدفم اصلا ربطی به رشتم که الان می خونم نداره!! می خوام یک گرافیست و طراح خوب بشم!! البته اگه شرایط و فضا اجازه بده!!
AMQ
نمایه کاربر
مهمان

پست توسط مهمان »

سلام.علی جان به نظرت شرایطت تو زندکی براورده شده یا نه؟منظورم اینه به چیزایی که میخواستی رسیدی؟اگه نرسیدی چیه بگو شاید بچه ها بتونن کمک کنن.(خواهشا مختصر جواب نده)
نمایه کاربر
444

پست توسط 444 »

فک می کنین درسته؟(اینکه استثنا در نظر می گیرین)
نمایه کاربر
55589

پست توسط 55589 »

1-بهترین کتابی که خوندین؟
2-بهترین فیلمی که دیدین؟
نمایه کاربر
برق آباد

پست توسط برق آباد »

نظرتون در مورد هماهنگی همکلاسی های برق چیست؟
چرا اینقدر لاغر موندی؟ غذا نمیخوری؟ غذا بهت نمیدن؟ ورزش زیاد میکنی؟
از کدوم شخصیت پایین بیشتر خوشتمیاد؟
1. جناب دکتر احمدی نژاد...
2. پروفسور زارعی
3.مهندس مهرداد غلامی
4.خانم کاشفی
5. دوستانی که کلاس الکترونیکو تشکیل دادن

سوال بعدی: اگه میتونستی جای کس دیگه ای باشی کدوم یکی از بچه ها رو انتخاب میکردی؟
نظرت در مورد بچه های برق آباد وحومه ؟
نظرت در مورد بازدید ترم پیش چیه؟ لطفا نظر واقعیتو بگو
نمایه کاربر
amin
کاربر ویژه
کاربر ویژه
محل اقامت: bojnord
Been thanked: 1 time
تماس:

پست توسط amin »

علی جان چرا این قدر محتاطانه به سوال ها جواب میدی!؟
اگه به سوالی دوست نداری جواب بدی ،جواب نده ولی خواهشا جواب کلی که نوعی پیچوندن محسوب میشه نده!
هوا را پنجه میسایم میبینی
نفس اطراف دستانم پیدا نیست
صدایی از درون با من میگوید
شروع فصل بی رحم تنهایست...
Ali
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
تماس:

پست توسط Ali »

مهمان نوشته شده: سلام.علی جان به نظرت شرایطت تو زندکی براورده شده یا نه؟منظورم اینه به چیزایی که میخواستی رسیدی؟اگه نرسیدی چیه بگو شاید بچه ها بتونن کمک کنن.(خواهشا مختصر جواب نده)

سلام
خدارو شکر به خیلی چیز هایی که می خواستم رسیدم و به خیلی چیز ها هم هنوز نرسیدم که حتما حکمتی داشته!؟
البته به خیلی چیز ها هم که شاید اون لحظه نمی خواستم رسیدم که بعدا فهمیدم چقدر خوب بوده !؟؟
یه چیزی که از دوران راهنمایی دوست داشتم برم دنبالش هنر طراحی با مداد و... بوده که یادم دوران دبستان که بودم روی کاغذ های پوستی تصاویر ماشین های لوکس رو می کشیدم و به دوستام می دادم.چه لذتی داشت!!
خیلی دوست داشتم که که یه روش جدید و نوع ابداع کنم! که البته یه کاری هم کردم که بعدا تویه تلویزیون گفت که یک دختره یک روش نقاشی با گواش ابداع کرده که فلان است و فلان . در صورتی که من چندین وقت بود که از این روش استفاده می کردم . اونجا بود که گفتم شاید یه استعدادی داشته باشم ، شاید؟ و به فکر دنبال کردن رشته هنر افتادم در دبیرستان ، اما چرخ روزگار به سمتی چرخید که من الان در خدمت شما هستم!!
خیلی دوست دارم(فقط دوست داشتن نیست ، تصمیم گرفتم) که بعد از اینکه کارشناسیم تموم شد برم دوباره کنکور بدم در رشته هنر و آرزو دارم که توی داشگاه هنر اصفهان درس بخونم!!؟؟؟
این بود انشا من!(صداقت بزرگترین زرنگیست!)
AMQ
Ali
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
تماس:

پست توسط Ali »

444 نوشته شده: فک می کنین درسته؟(اینکه استثنا در نظر می گیرین)

شما فکر می کنید که باید چیکار کنم !!
مطمئنا درست نیست . این موضوع رو بار ها و با رها با دوستام مطرح کردم اما باز هم به هیچ نتیجه ای نرسیدم.
نمی دونم گاهی وقت ها خودم گیج می شم که باید چیکار کنم !! درستش چیه ؟ نمی دونم ! 100% اشتباه از منه و خودم قبول دارم که کار درستی نمی کنم اما ... !!؟؟
البته از ترم بعد سیستم کتابخونه کاملا الکترونیکی میشه و دیگه همه چیز از دست ما خارجه و هیچ استثنائی وجود نخواهد داشت!!
اگه پیشنهادی دارید لطفا بگید؟؟؟!
AMQ
Ali
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
تماس:

پست توسط Ali »

55589 نوشته شده: 1-بهترین کتابی که خوندین؟

کتاب اقطار ارواح

2-بهترین فیلمی که دیدین؟

روزی روزگاری امریکا
AMQ
Ali
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
تماس:

پست توسط Ali »

برق آباد نوشته شده:
نظرتون در مورد هماهنگی همکلاسی های برق چیست؟
2. پروفسور زارعی
3.مهندس مهرداد غلامی
4.خانم کاشفی

سوال بعدی: اگه میتونستی جای کس دیگه ای باشی کدوم یکی از بچه ها رو انتخاب میکردی؟

سلام

هماهنگی در هر زمینه ای لازمه اما باید به یک نکته توجه کرد شاید تکراری باشه که حتما تکراریه اما همیشه چه ساده از کنارش رد می شیم حتی اگر فکر هم بکنیم یا اصلا بهش عمل نمی کنیم یا اینکه فقط در شرایطی که به نفعمون باشه بهش توجه می کنیم ! اون چیه ؟:این جمله معروف که خواهی نشوی رسوا هم رنگ جماعت شو و این جمله رو هم شندید که میگه خواهی نشوی هم رنگ رسوای جماعت شو
(یه چیزی بگم این که مخاطب همه این مطالبی که توی این پست می نویسم خودم هست و قصد جسارت به شخص یا اشخاصی رو ندارم پس به خودتون نگیرید و سریع جبهه گیری نکنید. یکم فکر کنید.)
همون طور که پرسشگر این پست از سوالاتش قصد خاصی داشته من هم از جواب هام قصد خاصی دارم و خواهم داشت.
وقتی این پست رو تایید کردم خیلی از دوستان گفتن که چرا این کار رو کردی اگه من جای تو بودم این کار رو نمی کردم؟!! چرا این کار رو نمی کردین!؟؟
به قول یکی از بچه ها جو حاکم بین بچه های برق(الکترونیک 88) خرابه ، ترس از خراب تر شدنش شاید علت مخالفت با تایید این پست بوده ! نمی دونم!
از هدف اصلی دور نشیم ، چرا همیشه دوست داریم بقیه با عقاید ما باشن چرا هیچ وقت فکر نمی کنیم گاهی اوقات لازمه ما عقایدمون رو عوض کنیم!
نمی خوام زیاد حاشیه برم پس میرم سر اصل مطلب . اصل مطلب سوالیه که پرسیده شده :
جناب دکتر احمدی نژاد
پروفسور زارعی
.مهندس مهرداد غلامی
.خانم کاشفی
. دوستانی که کلاس الکترونیکو تشکیل دادن
شخصیت هر فرد در جای خودش قابل ستایش و احترامه . چرا با طرح این گونه سوال ها به بعضی کنیه ها و کدورت ها دامن می زنیم چرا؟؟
حق هر فردیه که نظرش رو بیان کنه و یا اینکه سر هر کلاسی که خواست حاضر بشه و خیلی چیز هایه دیگه
این که عده ای از حق طیبعی خودشون استفاده می کنن و نمی خوان به خاطر جماعت همرنگ اون بشن و رسوای جماعت میشن اینقدر درد ناکه که بعضی ها به خودشون اجازه می دن که چنین برخورد هایی رو داشته باشن . اگه من جرئت ندارم نظر و عقایدم رو به دیگران بفهمونم و از حق خودم دفاع کنم تقصیر منه که شجاعت این کار رو ندارم تقصیر منه که معنی جمله بالا رو نفهمیدیم . من مقصرم نه اون کسی که از حق خودش دفاع کرده . اگه من خودم ور یک بار جای اون شخص بذارم و فکر کنم که نظر هر فرد برای خودش محترمه و ما حق مسخره کردن اون رو نداریم شاید دیگه این اتفاق ها نیفته . بگم فلانی اون جوریه(اون مشکل جسمی رو داره) هه هه ! بخندیم اگه یه روزی جای اون شخص باشم و دیگران به من بخندن ناراحت نمیشم اگه در ظاهر هم نشون ندم حتما در روحیه ام اثر میذاره!!
فلانی یه سوال میپرسه هه هه! چرا می خندم اینقدر سطح فکریم پایینه که فکر نمی کنم شاید سوالی باشه که تا 10 سال دیگه هم به ذهن من نرسه چرا صدای خودت در نمی یاد اگه می تونی تو هم سوال بپرس بجای خندیدن.این ها همه افکاریه که هر روز بهش فکر می کنم اما هیچ وقت بهش عمل نمی کنم.
چرا اینقدر غیر منطقی با مسائل بر خورد می کنم ! دوست دارم بشینم به حال خودم گریه کنم از ته دل!!؟؟
کینه و کدورت بدترین چیزیه که می تونه توی دل آدم ها باشه بدترین چیز چون با خودش خیلی چیز ها میاره!
به گفته حضرت علی (ع) یکی از ملاک هایی که میشه دوست خوب رو انتخاب کرد اینه اون شخص رو آزمایش کنیم و ببینم آیا کینه و کدورتی از کسی داره یا نه؟
دوست خوب دوستیه که هیچ کینه از کسی نداشته باشته چون یه روز هم اگه خطایی ازت سر بزنه از تو هم کینه بدل خواهد گرفت . کینه قلب انسان رو سیاه میکنه و محبت از اون دور.
تا وقتی که بچه ها کینه ها شون رو دور نریزن چه کینه که نسبت به بچه ها و چه کنینه ای که نسبت به اساتید دارن این اوضاع درست نخواهد شد که شد !؟.
قصدم دفاع و یا حمله به شخص یا اشخاص خاصی نیست فقط خواستم بگم اگه بخواهیم می تونیم خودمون رو ببخشیم.
امیدوارم که منظورم رو درست متوجه شده باشید.
ادامه دارد...
AMQ
Ali
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
تماس:

پست توسط Ali »

برق آباد نوشته شده:نظرتون در مورد هماهنگی همکلاسی های برق چیست؟
2. پروفسور زارعی
3.مهندس مهرداد غلامی
4.خانم کاشفی

خب جواب سوال ها نیمه کاره موند.
ادامه اش ...
گزینه پنجم ، خودم هم نمیدونم!!
اگه میتونستی جای کس دیگه ای باشی کدوم یکی از بچه ها رو انتخاب میکردی؟
خودم
همشون بچه های با حال و با صفایی هستن . همه بچه های برق اینطورین(با حال و با صفا)!!
یکی از بهترین خاطراتم بود .
AMQ
قفل شده

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان