صندلی داغ: آقای علی یاقوتی

مدیر انجمن: sajjad

قوانین انجمن
۱. برای ارسال مطلب در مبحث های این انجمن ابتدا با نام کاربری خود وارد شوید و سپس گزینه ی ارسال پاسخ را بزنید.
۲. در صورتی که عضو سایت نیستید و یا قصد ارسال مطلب با نام کاربری ناشناس را دارید پس از زدن گزینه ارسال پاسخ با مشخص کردن نام کاربری دلخواه مطالب خود را ارسال کنید.
۳. دقت کنید به لحاظ برخی حساسیت ها تمامی ارسال ها در این انجمن پس از تایید افراد مربوطه نمایش داده خواهد شد.
قفل شده
نمایه کاربر
Maryam
مسئول
مسئول
محل اقامت: شهر بهشت
تماس:

Re: صندلی داغ: آقای علی یاقوتی

پست توسط Maryam »

هرچی میخواید بگید ؛ هرچه قدر دوست دارین توهین کنین؛ تهمت بزنین؛ اما بدونین من همرنگ جماعت نشدم، نمیشم و نخواهم شد.....

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست... :)
تو شاهکار خالقی...
Samaneh
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط Samaneh »

قبلش بگم من نبودما ! :
اگه یکی از بچه های برق یک کتاب بیاره که یک کوچولو (از ترم قبل!تصویر )تاخیر داشته باشه چی کار میکنین ؟تصویر
خاطرات کودکی ام را ورق میزنم ..
عکس های دوران کودکی ام طعم خوبی دارند ...
Ali
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: قوچان
Has thanked: 2 times
تماس:

پست توسط Ali »

Maryam نوشته شده: هرچی میخواید بگید ؛ هرچه قدر دوست دارین توهین کنین؛ تهمت بزنین؛ اما بدونین من همرنگ جماعت نشدم، نمیشم و نخواهم شد.....

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست... :)

سلام
ببخشید
اگه منظورتون پستیه که من گذاشتم و اون رو توهینی نسبت به خودتون پنداشتید . باید بگم که منظور من رو درست متوجه نشده اید!!!
اگه هم منظورتون کلی بوده که نمی تونم چیز خاصی بگم.(تا اندازه ای زیادی حق با شماست.)

پس لطفا منظورتون رو واضح بیان کنید .
AMQ
Ali
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: قوچان
Has thanked: 2 times
تماس:

پست توسط Ali »

Afra نوشته شده: قبلش بگم من نبودما ! :
اگه یکی از بچه های برق یک کتاب بیاره که یک کوچولو (از ترم قبل!تصویر )تاخیر داشته باشه چی کار میکنین ؟تصویر

اگه خودم کتابخونه باشم که اولا بستگی به کتابش داره ، اگه کتابی باشه کسی نمیبره ، جریمه نمیشه! بعدش اگه از بچه های برق باشه تخفیف 70% داره اگه از بچه های برق هم نباشه 50% تخفیف داره !!
اگه که خودم نباشم ، تمام و کمال جریمه خواهد شد.!!؟؟
AMQ
نمایه کاربر
Maryam
مسئول
مسئول
محل اقامت: شهر بهشت
تماس:

پست توسط Maryam »

منظور من همون آقا یا خانم برق آباد بودن که انقدر جسارت دارن که توهین می کنن...
اتفاقا آقای یاقوتی شما حرف دل منو زدین.
من نمیدونم بچه های ما کی میخوان به حقوق دیگران احترام بذارن؟؟ کی میخوان منش یه مهندس رو داشته باشن؟؟! کی میخوان مفهوم هماهنگی رو واقعا بفهمن؟ اینکه بعد از 3روز به انتظار یک کلاس الکترونیک باشیمو بعد از اینکه صبح 5ش همه اومدن سرکلاس بگه پاشیم بریم کنسل کنیم! اینکه نشد! مگه من بی هدف یا بیکارم که به حرف شما عمل کنم؟ مگر کسایی که کلاسو تشکیل دادن عقده تو چشم استاد بودن دارن؟؟؟ نه خیر، بی هدف نبودن که تشکیل دادن! به خودشون و به وقتشون احترام گذاشتن که این کار کردن.
اگه شما (لطفا سوء تفاهم نشه، منظور از شما همون کسایی هستن که هنوز یاد نگرفتن به حقوق بقیه احترام بذارن) بی هدف میاین دانشگاه اینو بدونین بقیه اینطور نیستن.
اردو رفتن اجباره؟؟؟؟؟؟؟! که بعد از اون اردو و خیلی مسائل دیگه که ترم پیش اتفاق افتاد هرچی حاشیه پیش اومد انداختین گردن من؟؟؟؟؟؟؟؟
بس کنید دیگه! تا کی میخواین به این کارا ادامه بدین؟ هم دیگه رو سورژه کنین؟ بزرگ شدین! اینجا دیگه دبیرستان نیست.

عذر میخوام انقدر تند حرف زدم، اما واقعا دلم پر بود....
تو شاهکار خالقی...
قفل شده

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان