صندلی داغ : آقای سجاد نظری

مدیر انجمن: sajjad

قوانین انجمن
۱. برای ارسال مطلب در مبحث های این انجمن ابتدا با نام کاربری خود وارد شوید و سپس گزینه ی ارسال پاسخ را بزنید.
۲. در صورتی که عضو سایت نیستید و یا قصد ارسال مطلب با نام کاربری ناشناس را دارید پس از زدن گزینه ارسال پاسخ با مشخص کردن نام کاربری دلخواه مطالب خود را ارسال کنید.
۳. دقت کنید به لحاظ برخی حساسیت ها تمامی ارسال ها در این انجمن پس از تایید افراد مربوطه نمایش داده خواهد شد.
قفل شده
Ali
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: قوچان
Has thanked: 2 times
تماس:

Re: صندلی داغ : آقای سجاد نظری

پست توسط Ali »

سلام سجاد جان

سلام علی جان چه عجب یک سری به ما زدی چی شده بلا تصویر

اول بگم ، تویه عروسک هات سوسن از هم دوست داشتنی تره .
ممنون علی جان سوسن هم عمو علی اش رو دوست داره تصویر
در ضمن سینا هم دوست داره نگاه کن

تصویر

تصویر
حالا میریم سراغ سوال :

من هم میرم دنبال جواب ها ( فقط ادرس بده گم نشم
تصویر)
موارد زیر چه چیزهایی رو به یادت میاره ؟؟

کدوم موارد وایسا ببینم !!!
- قفل شکسته و تا صبح نخوابیدن وانت ابی و دزدی که نیومد تصویر

- آب معدنی مجانی و اردو بسیج سلطان زیر ابه و جواد جعفری کیا ( خوردن 15 عدد دوغ در 15 دقیقه )

- بروجرد عشق ، گردش نیومدن تا 4 صبح ، یاد گرفتن موتور سواری و...

- قره سو و اعتماد به یه بنده خدا رفتن زیر اب دوسه دفعه توسط همون بنده خدا و شکنجه دادن روحی (18.2امین )

- زندگی گذراندن لحظه تلخ وشیرین کنار هم ( دفتر های خاطرات خودم تصویر )

- نوروز 92 و قوچان خوردن سه روز ویفر زدن یکی از سه رکورد خوابم تصویر

- شلم و سادیسم گنده اومدن همون بنده خدای قره سو تصویر

- دانشگاه مجموعه ای از بی نظمی ها و خود بزرگ بینی ها تصویر

- تعطیلات و دایی اولش بدبخت شدن سوتی دادن در جلوی چشم های پدر فهمیدن اینکه بدشانسی یعنی چه تصویر تصویرو لی بعدش خوش بودن ، خندیدن کلاس های فشرده اموزشی خلاصه بگم بار...

- ساکت باشید شاید یه وقت بیدار بشن علی صدا نده واقعا تو غار خوابن بیدار بشن پای خودت ها تصویر، پرتقاله تصویر تصویر دره شمخال

- قوچان برف ، خوش بودن در سخت ترین شرایط

- قالب سایت انجیک هیچوقت برای من عوض نمیشه تصویر

- ردیف جلو کلاس تکنیک پالس پررویی منو عصبانیت محمد رحمانی صندلی که فقط اخر ساعت پر می شد نداشتن حتی یک غیبت با وجود حضور نداشتن تصویر

- سجاد نظریبرای خودم مهر پای برگه ، برای بعضی ها سردار سلام ، برای بعضی ها ثبت سوابق ، برای بعضی ها کسی که قول داد و عمل نکرد ، برای بعضی ها سوهان روح ، برای بعضی ها دروازبان خوب ، برای بعضی ها ....

راستی علی ممنون بابات سوال های که منو یاد خاطراتم انداخت حتما دوباره بیا تصویر
AMQ
نمایه کاربر
shahin
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: نوشهر
تماس:

پست توسط shahin »

به به

جانم جانم
چطوری فرمونده؟ این فرمون ما چی شد؟
چاکریم گفنند با 3dتو راهه ترم جدید هماهنگه تصویر
گفتم چندتا سوال بپرسم تا این عقده های سادیسمی خویشتن را خالی کنیم.
عزیزم تلاش نکن عقده های شما خالی شدنی نیست تصویرحالا ناراحت نشو سوالاتو بپرس تصویر

1- اسم تک تک عروسکا با رسم شکل و توضیحات کامل و علت نام گذاری آنها
دهنت شما اسفالت می خوایی عسک تو هم کنارشون بزارم تعارف نکنی دادشم بگو فقط تصویر
اما به خاطر اینکه دادش شاهینم گفته جواب میدم فقط خواهشن کسی ناراحت نشه چون بیشتر این ها رو قبل از اینکه بیام دانشگاه نامگذاری کردم اگرم کسی ناراحت شد بگه تا اسم جدید انتخاب کنم تصویر
تصویر

از سمت چپ سینا ، بعدی ش خرس سفیده سمیرا ، سوسن ، سمانه ( خر گوش سفیده ) ، به به ای ابیه عروسک سوسن ، اقا لاک پشته عروسک سینا ، خاله غور باغه ، اما عروسک های کرجم : ساناز ، سمیه ، سلماز ، سارا ، ستاره ، سیمین ( که همه شون خرس اند ) ، سگه ، جوجو ، میمون ، عمو خرسه ، گربه که اسم هاشون هم به خاطر اینکه اولش سین داره مثل اسم خودم گذاشتم ( بسه دیگه شاهین جان راضی شدی
تصویر)
2- بیشترین رکورد در خواب
سه رکورد اولم 22.5 ساعت بعد از همون 65 ساعت تصویر
18.5 ساعت عید 92 قوچان تصویر
17.5 خوابگاه 2 تصویر

نظرت در مورد مفاهیم زیر
یعنی واقعا نظرم مهمه !!!
1- سربلندی؟
بدبختی چیزی که هیچوقت نفهمیدم چطوری به ادم نسبت میدن تصویر

2- هماهنگه؟
کسی کاری رو نمی خواد انجام بده یااینکه حالش نیست استفاده میکنه ، درس خوندن وسط ترم
تصویر
3- رختخواب؟؟؟؟؟
دکوراسیون داخلی خونه ما تصویر

4- LED ؟؟؟؟؟ 220 ولت؟؟؟
اگه گفتی بزنیش تو 220 چی میشه تصویر بهترین ازمایش عمرم
5- شیر و مسمومیت؟؟؟
همون هماهنگه همبرگر خوردن شما تصویر
6- غلامی؟؟
بیسواد ترین و بی ادب ترین استاد تاریخ بشریت تصویر
7- مغناطیس؟؟؟
اسطوره های زیادی داره ، درس شیرین وپاس نشدنی ، 16 درصد کنکور
، 0.25و 0.05

8- مخابرات؟؟؟

خودت و امینیان ، 45 دقیقه امتحان ، عثمانی و حل کردن سوال ها با هم ، دو هفته خوندنش ، امدن سوال هایی که رو ح الله پرسید ، حل کردن سوال tg

فعلن همین

چی شد عقده هات خالی شد تصویر

لطف کردی شاهین جان حتما دوباره بیا تصویر
نمایه کاربر
amin
کاربر ویژه
کاربر ویژه
محل اقامت: bojnord
Been thanked: 1 time
تماس:

پست توسط amin »

دوباره سلام سجاد
سلام برامین خودمان چطوری سر افکنده تصویر
خوبی یا بهتری؟
تو بهتری
اصلا کی ها کجایی؟
اصلا اونا اونجایی تو کجایی ؟
الان مغزت هنگ کرد نه؟!
مغز من هنگ نمی کنه بلکه از حالتی به حالتی دیگه تبدیل میشه ( قانون بقای مغز لر) تصویر
من دیگه باید کم کم عرصه رو بدم به دست دوستان
نه جان امینه تو وایسا من عرصه رو می سپارم دست دوستان تصویر
فقط یه سری سوال کوچلو!
اون از سوال هایی که نمی خواستی اذیت کنی خدا این یکی بخیر بگذرونه ! تصویردر ضمن می خوای تو خوب این کلمه ها رو معنی می کنی سر بلند رو معنی کنی تا من بفهمم به کی می گن سر بلند تصویر
تصویر
فقط خواهشا نظر خودت رو بگو نه از جایی اقتباص کن نه حرف کس دیگه ای رو بیار!
با شه با توجه به اطلا عات خودم که یاد گرفتم می گم چرا می خوای بزنی حا لا
تصویر

این دایره مجموع کشورهاییست که در آنها 124هزار پیامبر از سوی خدا ارسال شده است.
وَلَقَدْ بَعَثْنَا فِی كُلِّ أُمَّةٍ رَسُولا: ما در هر امتی رسولی برانگیختیم».ایه 36 سوره نحل و تا اونجایی که من اطلاع دارم در قران در مورد تعداد دقیق پیامبر ها صحبت نشده فقط در ایه 78 سوره غافر گفته «وَلَقَدْ أَرْسَلْنَا رُسُلًا مِنْ قَبْلِكَ مِنْهُمْ مَنْ قَصَصْنَا عَلَیكَ وَمِنْهُمْ مَنْ لَمْ نَقْصُصْ عَلَیكَ؛ ما پیش از تو رسولانی فرستادیم؛ سرگذشت گروهی از آنان را برای تو بازگفته، و گروهی را برای تو بازگو نکرده‌ایم»این نشان ازاین دارد که تعداد پیامبر ها معلوم نیست . ولی به گفته خداوند که در سوره نحل گفته هیچ کس را بدون هدایت قرار نداده و اما ایا شما امین اقای گل از تاریخ کل جهان اطلاع داری که می گی خداوند فقط توی خاور میانه فرستاده خود خدا گفته ما رسولانی برای تو فرستادیم سرگذشت بعضی را گفتیم و سر گذشت بعضی را برای تو باز گو نکردیم ای رسول . اما تعداد 124 هزار پیامبر از احادیث گرفته شده که روی زبون ها افتاده ولی در احادیث هم اشاره نشده دقیقا این 124هزار پیامبر کجا بودند و اینکه همه این 124 هزار پیامبر در منطقه خاور میانه بودند ادعای بدون دلیلی است .

مساحت آنها با ارفاق 15/1 مساحت خشکیهای دنیاست.
و ایران 1.1درصد مساحت کل جهان و قوچان 0.31ایران ومنوتو داریم اونجا درس می خونیم ( اصلن هم ربط نداشت ) تصویر

سوال:
بپرس عزیزم تو دلت چیزی نمونه تصویر
1- آیا خدا بقیه کشورها را فراموش کرده؟ایه 36 سوره نحل
2- چگونه است که تمامی پیامبران نزدیک به یکدیگرند؟ جواب رو خط های بالا دادم این یک ادعا بدون دلیل است تصویر
3- چرا دقیقا همین کشورها درحال حاضر عقب مانده ترین و بیچاره ترین کشورها هستند؟ با توجه به اینکه بیشتر مسیح ها در حال حاضر در اروپا هستند و تقریبا تمام دنیا از تمام مذاهب داره حتی مسلمان درچین وژاپن ودیگر کشور ها هست یا حتی مالزی معلومه که این ادعا که بگیم دیانت باعث عقب ماندگی شده غلطه ودر ضمن یعنی کشور هایی که مثل بعضی از کشور های افریقایی که هنوز دین خاصی ندارن چرا فقیرن پس اساسا این مسئله نیز از نظر من یک ادعا بدون پایه واساس است تصویر
4- چرا باوجود اینکه پیشینه تمدن "سای" ها در آمریکای جنوبی به بیش از 5000سال میرسد؛ در آنجا پیامبری نازل نشده است؟امین جان این را نیز قبل از شروع سوال ها توضیح دادم در ضمن ما هنوز تاریخ کشور خودمون رو کامل نمی تونیم بگیم چه برسه ادعا کنیم در تاریخ 5000هزار ساله امریکا جنوبی پیامبری نبوده تصویر
5- آیا نزول پیامبـــــران تنها در این نقاط؛ نشـــــــــان از این نیست که " پیامبران یا خداوند " از نقشه جهان آگاهی نداشتند؟ جواب سوالت رو بالا دادم چند بار می پرسی اقا این ادعا درست نیست تصویر
6- چرا در هیچ کتاب تاریخی (بجز 5 کتاب مقدس) نشانه ای از معجزات خیره کننده پیامبران ( مثل شکافتن رود نیل، شق القمر، توفان نوح، اصحاب کهف، سخن گفتن عیسا در مهد و ...) سخنی به میان نیامده است؟

امین جان منظورت سه کتاب دیگه ها !!! تصویر چون دو کتاب حضرت ابراهیم و نوح کلا مفقود شده نکنه اون دو کتاب رو تو پیدا کردی تصویر

اما از شوخی گذشته اگر کتابهای تاریخی مثل طبری ، ابن خلدون ، الکامل ، یعقوبی ، مسعودی ، بلاذری ، و .... به عنوان کتاب تاریخی قبول داری ، در همه اینها این معجزات با کم و کیفش آمده اما اگر منظورت تاریخ غیر از زمان اسلامه و یا زمان حضرت موسی (کلیم الله) من تا حالا به همچین کتابی برنخوردم که تاریخی باشه پیدا کردی بیا با هم بخونیم تصویر

( یعنی واقعا این بود سوال های کوچیکت خوب شد بزرگ نپرسیدی تصویر)

امین جان حتما دوباره بیا خو شحال شدم تصویر( در ضمن با بت شو خی ها ببخشید )
هوا را پنجه میسایم میبینی
نفس اطراف دستانم پیدا نیست
صدایی از درون با من میگوید
شروع فصل بی رحم تنهایست...
نمایه کاربر
mohammad mehdi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: mashhad
تماس:

پست توسط mohammad mehdi »

سلام سجاد جان
سلام بر امید ، نه نه وایسا کیه کیه اه محمد مهدی تویی تصویر(در ضمن اقا من شرمندم برای اون اشتباه هم ) (تبریک هم می گم برای عوض کردن نام کار بری )

خوبی یا بهتر؟
وایسا فکر کنم دقیقا چطوری میشه فهمید خوبم یا بهترم ؟! تصویراها فهمیدم بهترم
خوش که میگذره ؟؟؟؟
جای شما خالی روزی 4.5 ساعت دارم ورزش می کنم
اگه خسته شدی بگم دیگه بچه هاسوال نپرسن ها؟؟
اه به گفتن شما بود زود تر می گفتی اقا با هم کنار می اومدیم تصویرحالا چند می گیری؟!؟! لطف کن دانشجویی حساب کن تصویر

هماهنگه؟
به قول رسول هماهنگه
حالا میرم سراغ سوالات خودم(البته اگه اجازه بدی)
خواهش می کنم اجازه ما هم دست شماست
اگه الان توی این دانشگاه نبودی دوست داشتی کجا و کدوم دانشگاه قبول میشدی و درس میخوندی؟(البته با در نظر گرفتن رتبه در کنکور 88)
با توجه به رتبه ام دو قوز اباد ( که الانش هم فرقی با اونجا نداره تصویر) اما همیشه دوست داشتم دانشگاه امیر کبیر برق بخونم
از اینکه اینجا قبول شدی ناراحت نشدی؟
اولش خوشحال بودم که قبول شدم بعدش به خودم می گفتم چه اشتباه ای کردم تصویراما با توجه به دوستان خوب 88 ای خودم گفتم خوب شد حداقل رشته دیگه نزدیم تو این دانشگاه تصویر
سعی هم کردی از این دانشگاه بری یا حداقل برا چند ترم جایی مهمان بشی؟
اره اتفاقا ترم اول بابام سعی کرد و قرار شد برم قزوین ولی متاسفانه روز های اخر طرفی که قرار بود کار ما رو درست کنه فوت کرد بعدش گفتم تا کسی دیگه فوت نکرده بیخیال شیم تصویر
به نظرت دانشگاه رو درس خون بودن یا نبودن فرد تاثیر داره؟
زیاد نه
چند درصد؟
10درصد
به نظرت علم بهتره یا ثروت؟تصویر
چی شد !!! هر دوش با هم
اقا اصلا می خوای شما برو دنبال علم فقط ، پول هات هم بده به من که مزاحمت نباشن قول میدم نیارم بهت پس بدم تصویر
این دو چیز ، چیز هایی اند که به هم وابسته اند شما بدون ثروت نمی تونی علم رو بدست باری و بدون علم هم نمی تونی ثروت را پس باید دیدگاهمان را درست کنیم

اگه بخوای به یکی مشاوره بدی که درس بخونه یا بره دنبال ثروت(البته با وضعیت جامعه کنونی) چی بهش میگی؟
بستگی به شرایط طرف داره اما اگه ببینم مثل شما پول داره و پول هاش نمی ذارن درس بخونه حتما توصیه بالا رو بهش می کنم تصویر
نظرت در مورد موارد زیر:
میدان کشتی نماد تاریخی ، بحث در خوابگاه 3 ، اتو بوس در زمستون وایساده و تو مجبوری پیاده شی تا بقیه بیان پایین ، باز شدن راه تنفس برای بچه های داخل اتوبوس و....
میدان بلوار خوابگاه 2 ، رسیدن به شهر ، فراماسونی نیست ، هتلی که باز شدنش رو 4 سال ندیدی ، شام ، و...
پارک جنگلی بهترین شهربازی کنارشه ( جدی نگیرید ) ، برف بازی با دوستان ، والیبال بازی کردن ، تمرین اخرین روز تئاتر
باغ ملی رفت امدی 9 شب ، دیدن بیشتر بچه ها ، پارکی که شبیه هرچی هست جز پارک و...
برق آباد سیروس و تحمل کردن سرمای شدید ، بچه های با مرام ، مکانی برای زندگی دانشجویی برقی ها و ...
هفت تپه تنها مکان قوچان ، نصف شب و رفتن اونجا ، خوردن بستنی با مازیار در چهله زمستون با نیم متر برف ، خاطرات زیبای 4 ساله
میدان شهرداری ایستگاه اتوبوس ، سر صبح (7/50) و نرسیدن به اتوبوس ، دیدن مشتاقان علم در اول صبح (8) تصویر
دانشگاه آزاد مسجد یک میلیاردیش ، دوستان با حال ، همون جایی که ما توی ادرس روبروشیم تصویر
دانشگاه پیام نور همون جایی که ما کنارشیم ، سالن امفی تئاترش باحاله ، مسجد نیمه کارش و چند تا از دوستان گلم که اونجا درس خوندن
خونه ما مافیا توش حال میده ، دیدن توحید امید و خودت البته با مازیار اتاق خواب عجیب غریب ، اجر های سر کوچتون تصویر

حالا فعلا به همینا جواب بده تا بعد...تصویر
نه جان محمد تعارف نکنی ها یک اسم اشتباه گفتیم ببین چه کار کردی تصویر( کم مونده بود تک تک کوچه هارم از ما بپرسی !!!) تصویر

شوخی کردم ناراحت نشی حتما دوباره بیا خیلی لطف کردی تصویر
خدا نگهدار

خدا حافظ شما
خداوندا
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوچکی آنچه ندارم نا آرامم نکند.
Samaneh
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط Samaneh »

باز جای شکرش باقیه اون به به ای ِ ما نبودیم تصویر

نه من فقط برای خرس ها خر گوشه ها اسم انتخاب می کنم نگران نباشید !!!!

تازه یک خبر جدید نگاه کردم دیدم عروسک برای یکی شون نخریدم برای همین امروز رفتم اینو گرفتم تصویر

تصویر

حالا اگه گفتین این عروسک رو برای کدوم یکی از عروسک ها م گرفتم ؟!؟ تصویر
واستین ببینم ! راستش و بگین ! چرا اینا همشون اسمشون دختره ! هان ؟ ؟ تابلوهِ اون سینا هم واسه رد گم کنی گذاشتین ! آره آره تصویر

من وایسادم خانم مدیر ! من دروغ نمی گم ! تصویر مگه اشکالی داره ! تصویر نه اخه من به دختر بچه کو چولو بیشتر علاقه دارم ولی یک پسر شیطون داشته باشی یک چیز دیگه است تصویر

از کی علاقه مند به جمع آوری عروسک شدین ؟
از اول راهنمایی

از دوران بچه گیتون چیزی به عنوان یادگاری براتون مونده ؟

خیلی چیز های کمی چون بیشترش رو وقتی قوچان بودم مامانم دور ریخته اما عکس کارتی هام ، قطارم ، ماشینم ، تفنگم ، و بعضی از دفتر ها و کیف های دوران ابتدایی ام

کلا بچه که بودین اسباب بازیهاتون و تند تند خراب میکردین یا خوب ازشون مراقبت میکردین ؟

تقریبا بیشتر اسباب بازی ها دو سه ساعت بیشتر دوم نمی اورد ( چون اگر هم خودم کاری شون نداشتم داییم میومد وخرابش می کرد تصویر)
خاطرات کودکی ام را ورق میزنم ..
عکس های دوران کودکی ام طعم خوبی دارند ...
نمایه کاربر
mahmoodi
کاربر عادی
کاربر عادی
تماس:

پست توسط mahmoodi »

سلام بر دوست گرامی آقای نظری.
سلام بر اقای محمودی
راستش نمی خواستم توی این قسمت حرفی بزنم.
امر تون رو بفرمایید
بهرحال سایت واسه دانشجویان برق 88 هست وامثال بنده دراین سایت مهمان هستیم.
شما صاحب خونه هستی این حرف ها چیه
عرض تشکرداریم ازمهمان نوازی برقی های 88.
خواهش می کنم هر چه بوده وظیفه بوده
اماچون ازیه موضوعی متاثرشدم تصمیم گرفتم جسارت کنم ودراین پست ازیه موضوعی انتقادکنم.البته با اجازه صاحب خانه.
ما سر تا پا گوشیم اقا مهدی .اجازه ما هم دست شماست

شما شخصیت محبوبی دارین ومی دونین که بنده هم به شماعلاقه دارم.
نظر لطف شماست
اماشمایه شخصیت حقوقی هم دارین.فرمانده بسیج دانشجویی وماانتظارداریم بزرگانی مثل شماوسایر اعضای بسیج برای ماالگوباشن.
البته ! اما اینجا فقط سجاد نظری ام دانشجویی ساده برق الکترونیک 88 . این هم نظر لطف و بزرگ بینی شماست که الحقیر را الگوی خود قرار می دی

یه انسانی یه روزی دراین دانشگاه استاد بود ولی حالا رفتن.یه عده ای شاید ازرفتن ایشون خوشحالن ویه عده ای هم شاید هیچ فرقی براشون نداره.
و اما استاد کیست !!! غیر از اینه که استاد با اموختن چیز های مختلف و یاد دادن اموزه های زندگی چیزی بر سواد شما می افزاید و ایا غیر از اینه که ایشان با ادب خود نیز شما را برای پیشرفت در مسیر زندگی کمک میکنه ! ایا غیر از اینه اگر کسی چیزی بر سواد شما نیافزود و همچنین شما را در مسیر پیشرفت نگه دارد این را دیگر نمی توان اسمش را گذاشت استاد بلکه کسی است که این پست را غصب کرده اون هم به دلایل خواص پس شما دیگر هیچ دینی نسبت به او نداری !!!و من از شما می پرسم اگر کسی در مورد همچین فردی از شما سوال کرد نباید نظر خودتو بگی ؟!؟!نباید بگی که ایشان نمی تونن استاد باشن نباید بگی که ایشون برای این پست مناسب نیستند چون غیبت محسوب میشه نه اتفاقا باید بگی چون غیبت نیست و شما می تونی در این مورد صحبت کنی وبگی چه بلایی ایشون ممکنه سر این پست بیاره اره اقا مهدی ؟!؟! غیبت اونه که بشینی تک تک بدی هاو بی ادبی های این فرد رو تو سایت بگی اگر نه نظر خواهی غیبت نیست ؟!؟!

بنظرشماکدوم یک از کسانیکه توی دانشگاه ماهست چه استاد چه دانشجو و چه کارمند نقطه ضعف نداره؟
هر انسان عادی بلاخره یک نقطه ضعف هایی داره اما این دلیل نمیشه به دلیل اینکه اون این نقطه ضعف رو داره به بقیه صدمه بزنه و بقیه چیزی نگن یا کاری نکنن من از شما می پرسم چون اون نقطه ضعف داره بقیه باید عذابش رو بکشن یا اون عیبش رو باید درست کنه اگه اون عیبشو درست نکرد بقیه باید چه کار کنن ؟!؟!

این چندمین بار هست که ازایشون اسم برده می شه.اونم باادبیاتی که واقعا جای تأمل داره.ایشون هرطورکه بودن حداقل درسشونو می دادن.برخلاف بعضی ازاساتید که حتی اجازه نمی دادن ازشون سوال بپرسی اونم به دلیل سوادکمی که داشتن.
نمی دونم ولی توی این پست یک بار بیشتر نبوده . فکر نکنم ادبیاتش از ادبیات صحبت ایشان بدتر بوده باشه . من یک سوال دارم ایا واقعا برای استاد بودن درس دادن اون هم از روی کتاب کافیه ؟!؟!یعنی طرف استاد شد رفت .
در این مورد مقصر من و شما نوعی هستیم چون خداوند می گه «انّ الله لا يُغيِّرُ ما بقوم حتّي يغيّرو ما بانفسهم»خداوند سرنوشت هيچ قومي و «ملّتي» را تغيير نمي دهد مگر آنكه آنها خود تغيير دهند، پس من و شما نخواستیم استادامون رو تغییر بدیم که اینطوری شده

همه مااشتباهاتی داریم.نباید خدایی نکرده بسری خطوط قرمز رو زیر پابذاریم.
خداوند انشاااله از سر تقصیراتمان بگذره و ما رو هدایت کنه .تا خطوط قرمز رو چی معنی کنیم .( یعنی ندانسته برای خودمون خطوط بیجا نکشیم )

یَا أَبَاذَر إِیَّاکَ وَ الْغِیبَةَ فَإِنَّ الْغِیبَةَ أَشَدُّ مِنَ الزِّنَا
این هم معنی اش: ای ابوذر از غيبت دوري كن. چون غيبت از زنا سخت تر است.

و اما جواب : حضرت محمد (ص)
مَن عامَلَ النّاسَ فَلَم يَظلِمهُم وَحَدَّثَهُم فَلَم يَكذِبهُم وَ وَعَدَهُم فَلَم يَخلِفهُم فَهُوَ مِمَّن كَمُلَت مُرُوءتُهُ وَ ظَهَرَت عَدالَـتُهُ وَ وَجَبَت اُخُوَّتُهُ وَحَرُمَت غيبَتُهُ؛
هر كس در معاشرت با مردم به آنان ظلم نكند، دروغ نگويد و خلف وعده ننمايد، جوانمرديش كامل، عدالتش آشكار،برادرى با او واجب و غيبتش حرام است.
ولی کسی که به تو و جامعه ظلم کند چی !!!!

ازهمه عذرمی خوام.جو این پست جو طنز و خنده وشوخی و عروسک بازی و اینابودش که الان من جوروخراب کردم.

خواهش میکنم مهدی جان . اصلا یک عروسک هم به تو میدم که جو پست برگرده تصویر( دلت عروسک خواسته ها )

مهدی جان اگر سوال دیگه ای داشتی بازم بیا تصویر
نمایه کاربر
mahmoodi
کاربر عادی
کاربر عادی
تماس:

پست توسط mahmoodi »

نقل قول از sajjad :
(و اما استاد کیست !!! غیر از اینه که استاد با اموختن چیز های مختلف و یاد دادن اموزه های زندگی چیزی بر سواد شما می افزاید و ایا غیر از اینه که ایشان با ادب خود نیز شما را برای پیشرفت در مسیر زندگی کمک میکنه ! ایا غیر از اینه اگر کسی چیزی بر سواد شما نیافزود و همچنین شما را در مسیر پیشرفت نگه دارد این را دیگر نمی توان اسمش را گذاشت استاد ...)

یعنی اگه یه فردی انتظاراتی که شما از یه استاد دارین رو برآورده نکرد،این مجوز می شه که شمابه خودتون حق بدین ایشونو .... و ..... خطاب کنین؟
نه من همچین چیزی نگفتم ولی گفتم اگر شخصی با رفتارش مانع پیشرفت شما وبقیه بشه باید در مورد اون و بقیه نظر داد این دیگه اسمش غیبت نیست چون اون شخص با مسولیتی که گرفته مانع پیشرفت و در صدد از بین بردن دیگرانه من به ایشان گفتم بیسواد و بی ادب یعنی شما اگر کسی بپرسه ازت نظرت در مورد فلان استاد چیه شما بگی بی سواده ودانش کافی نداره غیبت کردی نه بلکه نظرت رو گفتی و بقیه رو اگاه کردی ؟!؟!
اصلا یک چیز دیگه بگم یک ذره بخندیم اگر کسی از شما در مورد یک نفر برای ازدواج سوال کنه شما نمیای از طرف براش بگی که روشن بشه چون غیبته
تصویر

کدوم یکی ازماواقعا اونی که ازما انتظار دارن هستیم؟ مثلا ایا خود شما انتظارت همه رو به عنوان فرمانده بسیج محقق کردین؟
انتظار داشتن با کار رو درست انجام دادن فرق داره انتظار یعنی یک کاری که فرا تر از کار توه اما کار رو درست انجام دادن یعنی وظیفه ات که باید انجام بدی ، تا اونجایی که تونستم بله ولی بیقه اش در توانم نبوده اما فکر نکنم توی مسولیتم به کسی صدمه زده باشم یا حق کسی رو خورده باشم

من فردی رو میشناسم که دوسال هست کارت فعالش رو ندادین.یعنی هنوز صادر نشده.بهتر بگم درواقع پیگیری نشده.بااینکه این فرد چندبار به شما و مسول نیرو انسانی اونجا هم مراجعه کرده.
اون شخص اگر واقعا در بسیج کار کرده کارتش رو دادیم صرف ثبت نام در بسیج که باعث نمی شه برای کسی کارت فعال صادر بشه اما با مراجعه کردنش به من ونیرو انسانی خواسته کارش انجام بشه اما اگر طرف رو ما با بی ادبی و توهین همراه کردیم ایشان حق داره ،

حق و حقوق این فرد چی می شه؟ اما یادم نمیاد روزی ازشما و بسیج و عواملش بد بگه.
طبق قانون کارت فعال شرایط داره یکی اش اینه که توی حلقه صالحین ما شر کت کرده باشه ، ایا واقعا حلقه ها رو شرکت کرده؟! دوم باید برای بسیج کار کرده باشه ؟!؟! من از اینجا اعلام می کنم هر کسی که برای بسیج وبرنامه های اون کار کرده اگر یک ساعت فعالیت کرده 3ساعت براش رد شده مگر کسی که طبق برنامه ما عمل نکرده که اون دیگه مسولیت اش با من نیست . اما ایشون اگر من رفتار اشتباهی کردم باید بگه تا از این مسولیت کنار برم و مسولیت رو به شخص جدید واگزار کنم البته اگه به حق باشه !

همه بهرحال یجای اخلاقشون خراب هست.بجای اینکه راه اشتباه روانتخاب کنیم بهتره شهامت داشته باشیم و اشتباه هرفرد روبه خودش تذکر بدیم.این خیلی قشنگ تره وبه انسانیت نزدیکتر.
ولی بازم دلیل نمیشه که بقیه رو اذیت کنن .معلومه که به خودش هم گفتم اما طرف اصلا گوشش بدهکار نبود .صد درصد اما اگر کسی نخواد گوش کنه واز تو در موردش نظر بخوان چی می گی ؟

اگه برای یک اشتباه هزار توجیح بیاریم می شه هزار و یک اشتباه...
کاملا موافقم تا اشتباه رو چی ببینیم گفتم تعریف از خطوط قرمز واشتباه فرق داره ( اما اگر منظورت اون اینه که بنده با روشن سازی دارم توجیح می کنم شرمنده باید بگم اینطور نیست اما اگر شما پیش خودت همچین فکری می کنی بگو که دیگه بحث و صحبت در این مورد نکنیم )

یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا اجْتَنِبُوا کَثیراً مِنَ الظَّنِّ إِنَّ بَعْضَ الظَّنِّ إِثْمٌ وَ لا تَجَسَّسُوا وَ لا یَغْتَبْ بَعْضُکُمْ بَعْضاً أَ یُحِبُّ أَحَدُکُمْ أَنْ یَأْکُلَ لَحْمَ أَخیهِ مَیْتاً فَکَرِهْتُمُوهُ وَ اتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ تَوَّابٌ رَحیمٌ

اما معنی ایه 12 سوره حجرات :

ای کسانی که ایمان آورده اید ، از گمان ها جدّا بپرهیزید ، زیرا که ( پیروی ) برخی از گمان ها ( گمان بدی که مخالف واقع باشد ) گناه است و ( چون معلوم نیست پس باید از همه پرهیز نمود و از عیوب و اسرار دیگران ) تجسس و کاوش نکنید و از یکدیگر غیبت ننمایید ، آیا یکی از شما دوست دارد که گوشت برادر مرده خود را بخورد؟( به یقین ) همه شما از این امر کراهت دارید تقوای الهی پیشه کنید که خداوند توبه پذیر و مهربان است! (ترجمه:آیت الله مشکینی)

این آیه و به ویژه این فراز از آن که می فرماید:«و لا یغتب بعضکم بعضا» در مورد دو تن از یاران پیامبر فرود آمد، چرا که آنان پشت سر دوست خود ، «سلمان» زبان گشودنند و غیبت او را کردند.

داستان آنان اینگونه بود که او را به حضور پیامبر فرستادند تا غذایی برایشان بیاورد و آن حضرت وی را برای گرفتن غذا به سوی «اسامه» که مسول بیت المال بود گسیل داشت .

«سلمان» نزد اسامه رفت و تقضای خود از پیامبر را به او رساند ، اما او گفت دوست عزیز ، غذا تمام شد و اینک چیزی نیست و او دست خالی نزد دوستان خویش باز آمد.
آنان با این منظره اسامه را بخیل خواندند و به «سلمان» نیز گفتند: اگر این مرد سر چاه آب برود خشک خواهد شد، و آنگاه خود به سوی مسول بیت المال حرکت کردند تا از جریان آگاهی یابند .هنگامی که در راه خود به حضور پیامبر رسیدند،آن حضرت روبه آنان کرد وفرمود:«ما لی اری خضرة اللحم فی افواهکما» من آثار خوردن گوشت را در دهان شما می نگرم ، چه شده است و چه خورده اید؟

پاسخ دادند :نه، ما امروز نه غذایی دریافت داشته و نه گوشتی خورده ایم «قالا : ماتناولنا یومنا هذا لحماً»

پیامبر فرمودند : چرا،گوشت «اسامه»و«سلمان» را به دندان گرفته بودید و می خوردید.

از پند اموزندت ممنون

ولی همانطور که از ایه و داستان بر میاد گمان های بدی که مخالف واقع باشند و اینکه چون معلوم نیست باید از گفتن ان پر هیز کرد حالا من از شما می پرسم ایا چیزی هم که اشکار است ( در موردش پست بالا توضیح دادم ) و می دانی باعث ظلم شده باید از گفتنش پرهیز کرد ؟!؟!

در ضمن نگفتی اقا مهدی شما عروسک نمی خوای تصویر

اگر سوالی دوباره از من داشتی حتما دوباره بیا تصویر

Samaneh
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط Samaneh »

برای اون باب اسفنجیه که ازش خوشتون نیومده بود آیا ؟

نه من برای چیزی که خوشم نمیاد چیزی نمی گیرم،تازه اونم دادم به کسی تصویر

راهنمایی می کنم برای یکی از عروسک های قوچانم گرفتمش تصویر
نمایه کاربر
Cyrus
مدیر سابق سایت
مدیر سابق سایت
تماس:

پست توسط Cyrus »

دوست ندارم وارد اين بحث بشم اما بعضي اوقات بايد بعضي كارها رو كرد... حتي اگه دوست نداشته باشي
قدم رنجه فرمودی سیروس جان
هر كسي با توجه به شرايط خودش به اتفاقات دور و برش عكس العمل نشون ميده؛ و مسلما هيچ كس نميتونه دقيقا شرايط يك نفر رو درك كنه مگر اينه خود اون آدم باشه.
احسنت ....
اما فقط ميتونم بگم اگه اون شخص غير محترم، حرفايي رو كه جلوي اون همه دانشجو به سجاد زده بود، به من مي گفت، شايد 4 برابرش رو همون جا تو روي خودش مي گفتم. ممنون سیروس ولی تو الان خودتو عصبانی نکن عزیزم
استاد!!! هاي زيادي تو اين خراب شده هستن كه بلد نيستن چيزي درس بدن ای گفتی ...
استاد!!! هاي زيادي هستن كه سخت درس ميدن، سخت امتحان ميگيرن من رو یاد اونا ننداز تصویر
استاد!!! هاي زيادي هستن كه سخت درس ميدن و آسون امتحان ميگيرن و و و ...
اما من پشت سر همه شون نميگم غير محترم، بي شخصيت... چون قبول دارم هيچكس كامل نيست... ما دانشجوي كامل نيستيم، توقع هم نداريم استاداي اينجا كامل باشن.
ولي اين كه يك آدم كه اسمشو به اشتباه گذاشتن استاد بياد و هر چي دلش ميخواد به دانشجو بگه... هر توهيني... براي هيچكس قابل قبول نيست. دروغ، تهمت، تمسخر و ...
حرفا خيلي زياده راجع به اين موضوع... اما واقعا از حوصله ي من خارجه..
سیروس حرفت رو قبول دارم از حوصله من هم خارجه تصویر
فقط چون ميدونم چقدر حس بديه اينكه يك جا همه ي اونايي كه باهات هم عقيده ان ساكت بشن و اصطلاحا پشتت رو خالي كنن اومدم كه بگم به سجاد حق ميدم عصبي بشه و توهين كنه،
دقت داشته باشيد... عصبانيت و توهين...
ولی سیروس خودت می دونی با اون بلا هایی که اون سر من اورده هنوز بهش توهین نکردم

خوش باشين
سلامت باشی راستی از عروسک جدیدم خوشت اومد؟!؟! تصویر

سیروس جان به خاطر حرف هات بسیار ممنونم
تصویر

من به جز آبی نگاهت؛ آسمانی نمی شناسم...
نمایه کاربر
mahmoodi
کاربر عادی
کاربر عادی
تماس:

پست توسط mahmoodi »

سلام مجدد.
سلام بر اقا مهدی گل

حاجی بنده تصورم این بود که ناراحتی شما ازایشون یه موضوعی بوده بین خودتون.ولی سیروس جان الان شفاف سازی کردن و عمق فاجعه صورت گرفته رو برای من روشن کردن.
حالا عمق فاجع چقدر بود ؟!؟ تصویر از سیروس هم ممنونیم
اگر توهینی بوده درجمع ، بنده( اگر قابل بدونی ) ازطرف ایشون ازشما عذر خواهی می کنم ودلجویی. می دونم بخشیدن خیلی سخته اونم کسی روکه درجمع به ادم توهین کنه ولی من انتظاردارم فرمانده عزیزم باآدمای معمولی فرق داشته باشه وبه همه مایاد بده بخشش چقدر قشنگه.
به كارگیری بخشش در مورد اشخاص لایق و خودداری از عفو در خصوص افراد فرومایه، همواره مورد توصیه و تأكید پیشوایان بزرگوار اسلام بوده است؛ علی ـ علیه السلام ـ در این باره فرمود:
«الْعَفْوُ یُفْسِدُ مِنَ اللَّئیمِ بِقَدْرِ اِصلاحِهِ مِنَ الْكَریمِ»
عفو و گذشت همان اندازه كه بزرگوار را اصلاح می كند، فرومایه را تباه می سازد.
همچنین امام زین العابدین ـ علیه السلام ـ در رساله حقوق خود می فرماید:
حق كسی كه به تو بدی كرده،‌آن است كه از او بگذری، ولی اگر عفو او را مضر دانستی، می توانی او را عقوبت كنی.
در سخن دیگری امام علی ـ علیه السلام ـ كسی را كه از روی علم و اطّلاع مرتكب جرمی شده، شایسته عفو ندانسته، می فرماید:
آن كه با بصیرت بر زشتی گناه، آن را مرتكب می شود، سزاوار عفو نیست.
گاهی معلوم نیست كه آیا مجرم شایسته عفو است یا سزاوار عقوبت؟ در این صورت اگر بتوانیم، باید به گونه ای او را بیازماییم تا میزان صلاحیّتش معلوم شود.
از امام باقر ـ علیه السلام ـ نقل شده كه روزی امیرمؤمنان ـ علیه السلام ـ پس از جلسه ای كه در آن قرآن و احكام دینی به مردم می‌ آموخت، از مسجد خارج شد. در راه به مرد جسوری برخورد. او به امام سخن زشتی گفت، امام فوری به مسجد برگشت و دستور داد تا مردم را خبر كنند و خود به منبر رفت. جمعیّت به قدر كافی آمدند و مرد بی ادب نیز حاضر شد. امام ـ علیه السلام ـ پس از حمد و ثنای الهی و بیان سخنانی حكمت آمیزفرمود: «آن كه ساعتی قبل سخنی گفته بود، كجاست؟» مرد كه جرأت انكار نداشت، خود را معرفی كرد. امام به او فرمود: «اكنون اگر من بخواهم با حضور مردم گفتنی ها را می گویم» مرد پاسخ داد «و اگر بخواهی عفو كنی و می گذری، زیرا تو اهل چشم پوشی و گذشتی!» امام فرمود:
«عَفَوْتُ وَ صَفَحْتُ»
عفو كردم و صرف نظر كردم.
شیوه برخورد آن حضرت نشان می دهد كه ابتدا آن مرد با پاسخ خود، صلاحیّتش را برای شمول عفو و اغماض حضرت به اثبات رسانید و آنگاه امام او را بخشید و از مجازاتش صرف نظر كرد.

حالا مهدی عزیز با توجه به داستان وروایتی که برات گفتم گذشت وبخشش برای کسی که خودش به اشتباهش پی ببره نه اینکه طرف از این کارش راضی باشه و بعدا به این کارش هم افتخار کنه اگر شما این ادم رو ببخشی به خودت وجامعه ضرر رسوندی ! تصویر
لطفا همین الان صراحتا جواب بده.ایاحاضر هستین با عذرخواهی بنده ازایشون بگذرین؟ودیگه هیچ وقت ازشون به بدی یاد نکنین؟
چشم اقا مهدی . اقا مهدی ارزش شما پیش ما خیلی بالاتر از اونه که که بخواهی برای همچین کسی در خواست بخشش یا بخشیدن کنی ، ولی من مادامی که ایشون به اشتباهش پی نبرده ایشون رو نمی ببخشم ، چون بنا به گفته بزرگان این بخشش از روی جهالت است . اما مهدی جان در مورد بدی یاد کردن باید بگم که برای هر انسانی وقتی یک انسان یا یک چیز براش نقش می بنده و در تاریخ می مونه نمی تونه اون عوض کنه وبه بقیه دروغ بگه چون این کار را انجام داده اما اون طرف که این کار رو کرده می تونه با خوبی هاش اون کارش رو جبران کنه که تاریخ رو عوض کنه مثل حر اما وقتی کسی این خوبی رو انجام نده همیشه در تاریخ وذهن ادمی از بدی ازش یاد میشه مثل شمر حالا من از شما می پرسم ادمی که این خوبی رو نکرده میشه به ذهن خودت دروغ بگی معلومه که نه !!!!!!
حاجی انصافا جلوی ملت روی منو زمین بندازی واقعا جای دلخوری داره!!!!
مهدی جان من به خاطر شما گفتم ایشون نیاز نیست از من عذر خواهی کنه و فقط اگر توی عمر زندگی اش بفهمه که اشتباه کرد پیش خودش من ایشون رو بخشیدم اما اگر همچین فکری نکرد و از این کارش خوشحال بود دیگه می مونه اون دنیا
تصویر

حالاکه سجاد هستی میخوام یه داستان راستان بگم ازامام سجاد(ع).
خدا خیرت بده بگو ببینم تصویر

بعد ازواقعه کربلا روزی مردم مدینه تصمیم گرفتن که حاکم اونجاروکه ازبنی امیه بود ترور کنن.حاکم تصمیم گرفت که شبانه ازمدینه فرار کنه اما زن وفرزندان پسر و دخترهاش سرعت حرکت اونو کم می کرد واین طوری هم خودش درخطر بود وهم خانوادش.
باخودش فکر کرد که چکارکنه یادش اومد اون شهر امام سجادرو داره.درحالیکه ازقاتلین پدر ایشون بود اما رفت وازامام خواست تا زن وفرزنداش پیش اون امانت بمونن تاآبها ازآسیاب بیفتته.
وامام هم قبول کرد بی آنکه کینه ای به دل داشته باشه.....
حاجی امیدوارم نگی ایشون امام سجاد بودن وشما سجادنظری و دلایل بیاری.همین الان ایشون رو ببخش وشتر دیدی ندیدی....
شهيد مطهري مي نويسد: «خود هشام، بيش از همه نگران علي بن الحسين و علويّون بود. با خود فكر مي كرد انتقام علي بن الحسين در مقابل آن همه ستمها و سبّ و لعنها نسبت به پدران بزرگوارش كمتر از كشتن نخواهد بود. ولي از آن طرف، امام به علويون فرمود: خوي ما بر اين نيست كه به افتاده، لگد بزنيم و از دشمن پس از آنكه ضعيف شد انتقام بگيريم. بلكه برعكس، اخلاق ما اين است كه به افتادگان كمك و مساعدت كنيم.

هنگامي كه امام با جمعيت انبوه علوّيين به طرف هشام بن اسماعيل مي آمد، رنگ در چهره وي باقي نماند. هر لحظه انتظار مرگ را مي كشيد. ولي برخلاف انتظار وي، امام طبق معمول كه مسلماني به مسلماني مي رسد، با صداي بلند فرمود: «السلام عليكم» و با او مصافحه كرد و بر حال او ترحم كرده، به او فرمود: اگر كمكي از من ساخته است، حاضرم. بعد از اين جريان، مردم مدينه هم شماتت به او را موقوف كردند.»( داستان راستان، ج1، ص74 (داستان: لگد به افتاده))

اما مهدی جان همینطور که از داستان بر میاد وبالا هم گفتم اول باید طرف به اشتباهش پی ببره تا ادم بتونه ببخشه و داستان پایین هم گفتم که بدونی هیچ ادمی دوست نداره وقتی دشمنش ضعیف شده و از او در خواست کمک میکنه از اون انتفام بگیره چون اولا اون به اشتباهش پی برده دوما با این رفتار تو ارزش خودت رو پایین اوردی !؟!؟!

امیدوارم جواب بله بدی!!!
جواب بله است اما به شرطی که بالا گفتم تصویر

می گم نگهداری ازعروسک آسونه.چون نه غذا میخوان نه لباس نه خرج لباس و مدرسه و دانشگاه و....
کی این رو گفته من برای هر کدوم از عروسک هام مجبور شدم عروسک بگیرم تصویر دیگه داره کمرم زیر این همه بار میشکنه تصویر (مدیونی اگه فکر کنی من دیونه ام تصویر )
منظورمو گرفتی دیگه!!!!

شما میگی لابد ذیگه !!!
امادرمورد اون دوستی که کارت فعالش روهنوز نگرفته من حق رو به ایشون می دم.چون از کم وکیف موضوع اطلاع دارم.
اما در مورد اون دوست شما بهش بگو بهم زنگ بزنه ببینم واقعا اگر حلقه هارو شرکت کرده و حقش بوده من از ایشون همین جا عذر می خوام و کارش رو انجام میدم به شرطی که واقعا حق با اون باشه !!!!
منتظرم ببینم کرمت چقدره.
همین که می خوام بهت عروسک بدم یعنی کرمم زیاده دیگه تصویر

مهدی جان لطف کردی اگر سوالی داشتی حتما دوباره بیا تصویر

ازسیروس جان هم بخاطر توجه واهمیت دادن به این موضوع تشکر می کنم.

من هم جا داره اینجا حتما دوباره از سیروس عزیز تشکر کنم تصویر ( درضمن ترم بعد دو عروسک جدید میاد پیشت اصلا نگران نباش تصویر)
Samaneh
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط Samaneh »

اوووومـــــــ
خب، خب

آیا سمیــــرا ؟؟
نه ولی خیلی نزدیک شدین کناریش خر گوشه تصویر

راستی !
امرتون رو بفرمایید

خیلی دوست دارم عکس العمل خانوادتون رو در مقابل این عروسک دوستیه شما بدونم اگه میشه ؟

هیچی دیگه خودتون جایی خانواده من باشید چه نظری میدین ؟!؟!

مامانم میگه انقدر بهش فشار اوردیم که درس بخونه دیونه شد ، تازه وقتی دیروز با اون عروسک امدم خونه مامانم خیلی طبیعی گفت تو خوب شدنی نیستی دختر هم سن و سال تو دیگه تو این سن دنبال عروسک نمیره که تو میری تصویر

بابام هم دیروز اهی کشید وگفت خدا هم هر کس رو یک طور امتحان میکنه ما رو هم اینطوری ، اخه پسر تو واقعا پیش خودت چی فکر کردی هر سری میری و با یک عروسک میای خونه ما پیش مردم ابرو داریم تصویر

اما اولش خواهرم کلی خوشحال شد و گفت برای من عروسک گرفتی من هم خیلی طبیعی گفتم نه این عروسک عروسکمه ، ابجیم هم گفت تو برای من هم ابرو نذاشتی واقعا تو نمی دونی چند سالته تصویر

( و در عوض من هم امروز خیلی طبیعی وقتی از بیرون برگشتم 20 امین عروسک هم رو هم خریدم تصویربه محض باز کردن در بابام که عروسک رو دید گفت من دیگه حرفی ندارم تصویر خانم بیا پسرت رو تحویل بگیر تصویر)
قراره کادوش بدم به یکی از هم خونه هام حالا اگه گفتین اون شخص کیه ؟!؟!
نمایه کاربر
mohammadreza
مدیر سابق سایت
مدیر سابق سایت
تماس:

پست توسط mohammadreza »

چاکر فرمانده کل قوا هم هستیما
ما هم همینطور
ببخشید سجاد جان که یه مقدار دیر اومدم
تو این ترافیک بلاخره رسیدی من که داشتم نا امید می شدم تصویر
یه مقدار وضعیت بهم ریخته بود این مدت ...
اقا می گفتی بیایم کمکت وضعیتت رو مرتب کنیم تصویر

اول من یه نکته ای رو خدمت آقای محمودی گل بگم ...
شما اصلا هزار تا نکته بگو تصویر
ما توی این دانشگاه هممون درسایی رو افتادیم ...جدی تو هم درسی رو افتادی ؟!؟!( خجالت بکش تصویر )
از دکتر انزابی گرفته ، استاد خرمی و خیلیای دیگه خرمی که استاد انداختن بود ( اما خیلی با ادب بودش واقعا الان جاش خالیه تصویر )
به نظر من این حسی که نسبت به استاد مذکور داریم به خاطر نمره نگرفتنمون نباشه پس به خاطر چیه ؟!؟!
به قضیه آقا سجاد کاری ندارم جان سجاده تو هم بیا یک جا کار رو بگیر تموم شه بره تصویر
ولی وقتی یه استاد ...ولی وقتی یک استاد چی ؟؟؟؟؟
اصلا استاد نه ...پس چی ؟!؟!
یه انسان حرفی رو میزنه و زیر حرفش میزنه اصلا پسندیده نیست...احسنت...
وقتی که 40 تا آدم دیگه رو دروغگو خطاب می کنه و میگه که حرف من درسته اصلا شایسته نیست ...احسنت ...
البته این نظر شخصی منه این نظر هر انسان ازاده است ( ازاد مرد ) تصویر
شاید بقیه با من مخالف باشن...
من که نیستم
حالا نوبت توئه سجاد جان
چه عجب نوبت به مارسید داشت خوابم میگرفت تصویر
خب خوبی خودت ؟
چجوری میشه فهمید ؟! تصویربه لطف دوستان خوبم فقط این صندلیه یک کمی داره داغ میشه
چه خبرا دیگه ؟
مگه خبر نداری فیزیک الک 5نمره برده رو نمودار ، مدرن هم 2 نمره الهی شکر بیشتر بچه ها الان شادن تصویر
اول به من بگو چرا اسم همه عروسکات با سین شروع میشه؟
به دو دلیل :
1-اول اسم خودم
2-سین نماد هفت سینه نماد زندگی وخوشحالیه

حالا که با سین شروع میشن چرا اسم هیچکدومشون ستایش نیست ؟؟؟؟؟
به هزار ویک دلیل :
1- جنابعالی معمولا نمی دونی بچه ات کجاست میایی می گی بچه ام ستایش رو بده حالا ما باید با شما کلی صحبت کنیم
تصویر
2-حالا بعد کلی صحبت ما مجبور می شیم ستایش رو بدیم به شما حالا شما مدعی می شی که سهیل کجاست ؟ تصویر( خوب من باید چی بگم ؟!؟! تصویر)
.
.
.
( فکر کنم همین دو دلیل هم کافی باشه )
تصویر

چجوری توی انتخابات ریاست بسیج همچین اختلافی رو با نفر بعدیت داشتی ؟ همچین اختلافی هم نبود همش 90رای از 102رای تصویر
درسته که انتخابات از پیش تعیین شده بود ؟ نه ولی چون من شناخته تر بودم به من رای دادن تصویر

خودتو توی یه جمله توصیف کن ؟(فقط یه جمله)(می خوای من به تو دفتر خاطراتم رو بدم اگر تونستی منو تو یک جمله توصیف کن تصویر )
کسی که بار ها برای شکوفه زدن ورسیدن به بهار تلاش می کند اما باز هم سوز زمستان نمی گذارتش .
حالا منو توی یه جمله توصیف کن ؟
دیدن وصف زیبایی زندگی در هنر و افتادن از سر شاخه به دنبال برگ دیگر .
تصویر

یادته که منو تو کجا و چجوری با هم آشنا شدیم ؟
فکر کنم سر کلاس معادلات اقای انزابی بود و من ازت جزو گرفتم تصویر
اگر درست نیست بگو تا توی دفتر خاطراتم اصلاحش کنم تصویر
واسه ارشد چقدر خوندی ؟
خیلی کم
واسه چه رتبه ای می خونی ؟
به احتمال زیاد کنکور ندم تصویر
تا حالا شده از پدرت بخوای که به یکی از دانشجوهاشون که هم اسم یکی از عروسکات هست نمره اضافه کنن ؟؟؟ تصویر
هم اسم عروسکام که نه ولی پارسال وقتی برگه صحیح می کردم به چند نفر همین طوری نمره دادم که بابام مچمو گرفت و گفت به خاطر همینه بهت برگه نمی دم پاشو برو تصویر

دیگه چه خبر ؟
خبر اینکه اقای انزابی دروس رو ارائه داده و خیلی هم با هم تداخل داره ، انتخاب واحد هم شنبه 8صبحه
تصویر

سوال دیگه ای به ذهنم نمیرسه دیگه یک ذره بیشتر فکر کن تصویر
وقتی دیر میای همین میشه دیگه مگه حراجیه جنس تموم شه تصویر
همه سوالا رو میپرسن ... شما برو فکر کن بیا اگر چیزی به ذهنت رسید سری بپرس تا نپرسیدن تصویر

شاید اومدم تصویر

حتما دوباره بیا تصویر(در ضمن اقا رضا گل خیلی لطف کردی اومدی تصویراگر هم شوخی کردم لطفا ناراحت نشو )
...Act like a Champion, Be a Champion
Samaneh
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط Samaneh »

اِ اِ برای من گرفتین ! دستتون درد نکنه ! اصن در پوست خود نمیگنجیم ما ! تصویراتفاقا ازش خیلی خوشم اومده ، دستتون باشه ترم که شروع شد میام میگیرم تصویر

اقای اسماعیل پور این هم یک دلیل دیگه از تشابه اسمی حالا اینو چه کارش کنم ؟!؟! تصویر خانم مدیر چند لحظه وایسین اینو برای عروسکم گرفتم نه شما تصویر

اما از شوخی گذشته نظر لطف شماست تصویرچشم حتما نگه اش میدارم تا شروع ترم بدمش به شما و میرم یک عروسک جدید برای عروسکم می خرم تصویر

و من خوشحال که روز به روز به جمعیت عروسک دوستان اضافه میشه تصویر
اوووم
خب ، خب ، ...
آقای سلطانی !؟
خانم واقعا شما باهوشین این رو به خاطر کادو تولد برای دادش شاهینم گرفتم امید وارم ازش خوشش بیاد تصویر
نمایه کاربر
mohammadreza
مدیر سابق سایت
مدیر سابق سایت
تماس:

پست توسط mohammadreza »

سجاد خب به من چه اسم خانوم غوث رو گذاشتی روی عروسکت بعدش ایشون مدعی شدن
یعنی گفتم که بدونی اگه اسم ستایش رو میزاشتم الان تو مدعی می شدی تصویر
من کار ندارم اتفاقا من هم کار ندارم (بیا باهم بریم سر یک کاری ) تصویر
اسم یکی از عروسکات باید ستایش باشه ...چون شما میگی عروسک جدید که گرفتم اسمشو میزارم ستایش
حرفم نباشه دیگه باشه رضا جان اصلا ما مخلص شماهم هستیم
راستی هم هیچی از این دو جمله ای که در مورد خودت و خودم گفتی رو نفهمیدم... تصویر
در مورد خودم : اینکه ادمی هستم که سعی می کنم شرایط موجود را تغییر دهم اما باز هم شرایط واتفاق ها جلوگیری می کنن از این کار تصویر
اما در مورد شما : ادمی هستی که هنر وزیبایی ها رو دوست داری و همچنیین اگر یکی از دوستانت به مشکل بخوره حاضری کمکش کنی حتی اگر به ضرر خودت تموم بشه تصویر

هرچی فکر کردم سوال دیگه ای به ذهنم نرسید بیشتر فکر کن رضا شاید سوالی به نظرت رسید ها ؟!؟!
مرسی که با حوصله به سوالا جواب دادی...
خواهش میکنم وظیفه ست مرسی از شما بابت سوال های زیبات

شاد باشی تصویر

همچنین رضا ( راستی داشتم کیلپ های که تو خونمون پر کردیم میدیدم جات خالی کلی خندیدم تصویر تصویر)

در ضمن اگر سوالی یادت اومد حتما دوباره بیا تصویر
...Act like a Champion, Be a Champion
Samaneh
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط Samaneh »

آخجون ، عروســــک ! تصویر

اخی ، یعنی واقعا اینقدر عروسک دوست دارید ( من به مامانم بگم که اینقدر به من گیر نده تصویر)

آقا ! آقا ! عروسکمو اینقد محکم نگیرین ، گناه داره ! تصویر

بفرمایید!چشم فقط بقلش کردم تا عکس بگیرم، باشه منو ببخشین دیگه بقلش نمی کنم تصویر

منم راستش سوال دیگه ای به ذهنم نمیرسه ، دستتون درد نکنه واقعا، بسیار صندلی ِعالی بود بخصوص اینکه به منم ی عروسک رسید تصویر

خوب فکر کنید واقعا سوالی به ذهنتون نمیرسه ( خدا رو شکر تصویر)، خواهش می کنم این هم نظر لطف شماست ، اون هم چیز قابل داری نبود تصویر

فقط ! این توصیفاتون مارو گرفته ول نمیکنه ! منم میشه ... لطفا ؟تصویر
به مانند قاصدکی که برای رسوندن خبر خود را پخش کرده تا هم جهان را ببیند هم با خبرش دل بی نوایی را شادکند شاید با رسیدنش درختان دوباره شکوفه زنند تصویر

با سپاسات فراوان ، شاد و موفق و سالم باشید تصویر

همچنین سپاس از شما به خاطر سوال های زیباتون ، شما نیز در سایه خانواده شاد و موفق سالم باشید تصویر
قفل شده

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان