دعوت به همکاری جهت ساخت روبات مسی

بحث آزاد در مورد مسائل دانشگاه

مدیر انجمن: Cyrus

ارسال پست
نمایه کاربر
amin
کاربر ویژه
کاربر ویژه
محل اقامت: bojnord
Been thanked: 1 time
تماس:

دعوت به همکاری جهت ساخت روبات مسی

پست توسط amin »

سلام دوستان!
من ترم قبل با دو نفر از بچه های ICT شروع به ساخت روبات مسیر یاب کردم اما متاسفانا با تموم شدن ترم ساخت روباتمون در مراحل اولیه اش متوقف شد.
با شروع ترم جدید یکی از بچه ها با توجه به اینکه ترم آخره نتونست به همکاریش ادامه بده.
از اصل مطلب دور شدم.
چی میخواستم بگم؟
آها!
یادم اومد!
به یک نفر دانشجوی رشته ی برق(ترجیحا الکترونیک) جهت همکاری در ساخت روبات مسیر یاب که یه چیزایی هم از روبات سر در بیاره نیازمندیم شدید!
لطفا نظراتتون رو بنویسید.
با تشکر
امین برفه یی
نمایه کاربر
amin
کاربر ویژه
کاربر ویژه
تماس:

پست توسط amin »

یعنی هیچکی نمی خواد روبات بسازه؟
فقط دوست دارین تنها فعالیت دانشجوییتون این باشه که بیاین تو سایت برق مطلب بذارین؟!! :roll:
بچه های مکانیک دوست دارن بیان روبات بسازن ولی من دوست دارم با بچه های خودمون که مربوط به رشتشونه کار کنم بچه ها هم که ماشا.. فعااال! آدم رو از کاری که که می خواد بکنه پشیمون میکنن.
هوا را پنجه میسایم میبینی
نفس اطراف دستانم پیدا نیست
صدایی از درون با من میگوید
شروع فصل بی رحم تنهایست...
Samaneh
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط Samaneh »

به نظر من شما نباید دنبال کسی باشید که از رباتیک چیزی بدونه چون اکثر کسایی که اطلاعاتی در این مورد دارن خودشون یه تیم تشکیل دادن! :roll:
خاطرات کودکی ام را ورق میزنم ..
عکس های دوران کودکی ام طعم خوبی دارند ...
نمایه کاربر
amin
کاربر ویژه
کاربر ویژه
تماس:

پست توسط amin »

منظورم اطلاعات عمومی بود وگرنه من خودم هم حرفه ای نیستم و فقط کلاس هاش رو که ترم پیش برگزار شد رو رفتم.
مزیتش اینه که ما ترم قبل همه ی چاله چوله های مسیر ره رد کردیم و همه ی وسایلش رو خریدیم و کلیه ی نقشه هاش رو داریم فقط پیاده کردنش مونده که اون هم انشا... انجام میشه در صورتی که الان هر گروهی که تازه شروع به کار کنن فقط چند هفته طول میکشه که سر جمع شن و استارت کار رو بزنن!
میگین نه نگاه کنین!!
با صحبتی که کردم موافقت شد که تا دو نفر هم میتونن بیان البته با این شرط که با هم هماهنگ باشن ولی از قرار معلوم دوستان افتخار هم گروهی با ما رو نمی دن و من مجبورم پیشنهاد بچه های مکانیک رو قبول کنم.
هوا را پنجه میسایم میبینی
نفس اطراف دستانم پیدا نیست
صدایی از درون با من میگوید
شروع فصل بی رحم تنهایست...
ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان