تخته پاک کنی با قابلیت اسکن

اشنایی با اختراعات و ابداعات ایران و جهان

مدیر انجمن: vahid

ارسال پست
نمایه کاربر
jack
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
پست: 135
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389, 7:30 pm
محل اقامت: خونه
Been thanked: 1 time
تماس:

تخته پاک کنی با قابلیت اسکن

پست توسط jack »

به نام خدا.
اول سلام . و اما بعد ...

یکی از نکاتی که در کلاس های درس به آن توجه بسیار زیادی می شود کمبود وقت است و لازم است تا استاد از تمامی زمان برای درس دادن استفاده کند اما در این میان مشکلات نیز هستند که مانع از این کار می شوند.

یکی از مهمترین مشکلاتی که زمان زیادی را از کلاس تلف می کند یادداشت برداری از مطالب نوشته شده روی تخته است که به طور متوسط نزدیک به 10 دقیقه در هر بار پر شدن تخته زمان می برد.
تصویر

به تازگی طراحان ایده ای جدید را پیاده کرده اند که می تواند این مشکل را برای همیشه از بین ببرد و البته به دانش آموزان نیز کمک می کند تا کمتر یادداشت برداری کنند و بیشتر به درس توجه داشته باشند.

" ES-X" نام دستگاه جدید است که فردی به نام "لی وو" آن را طراحی کرده است. این دستگاه در اصل یک تخته پاک کن است که می تواند از تخته اسکن نیز بگیرد.

برای استفاده از آن تنها کافی است تا روشن شود و سپس در حالیکه تخته را پاک میکند این دستگاه نیز از آن اسکن می گیرد و درانتها شما می توانید تصویری کلی از تمامی تخته داشته باشید.
تصویر

این دستگاه با داشتن سیستم بی سیم قادر است اطلاعات مربوط به تخته را در همان لحظه برای تمامی دانش آموزان کلاس ایمیل کند و همچنین می تواند تصاویر را بر روی کارت حافظه ذخیره سازی کند.

این دستگاه باعث می شود تا زمان کمتری از کلاس تلف شود و همچنین دانش آموزان نیز بیشتر به درس توجه دارند تا اینکه بخواهند حواسشان را روی نوشتن جزوه متمرکز کنند.
زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست.هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود.صحنه پیوسته بجاست.خرم آن نغمه که مردم بسپارند بیاد.(سهراب سپهری)
ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان