نمرات حل تمرین

اخبار مربوط به مجتمع و اطلاع رساني
ارسال پست
نمایه کاربر
alghods
کاربر جدید
کاربر جدید
محل اقامت: خرم آباد
تماس:

نمرات حل تمرین

پست توسط alghods »

تصویر

توجه:امتحان پایانی از 18 نمره میباشد .
توجه :1نمره کلاسی به نمره امتحان اضافه شده است .
توجه :در صورت هرگونه اعتراض به نمرات می توانید تا جمعه89/10/10 اعتراض خود را در سایت قرار داده تا ضمن قرار دادن برگه امتحان در سایت نسبت به اعتراض شما رسیدگی شود .در صورت دسترسی نداشتن به سایت به اقای سجاد نظری مراجعه شود.
تذکر :در صورت اعتراض غیر موجه نمر ه واقعی شما منظور خواهد شد.
نرمک نرمک می رسد بوی بهار خوش بحال روزگار
نمایه کاربر
Salmani
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط Salmani »

با عرض سلام...
از شما استاد گرامی بابت زحمات بسیارتون متشکرم. امیدوارم مهندس خرمی هم مثل شما با دست باز امتحان رو تصحیح کنن...
نمایه کاربر
moeinnezhad_m
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: مشهد مقدس
تماس:

پست توسط moeinnezhad_m »

من هم همینطور

با تشکر
║▌│█│║▌│█│█║▌│║█║
Cσρуяιgнт © 2010™
نمایه کاربر
man
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط man »

Salmani نوشته شده:با عرض سلام...
از شما استاد گرامی بابت زحمات بسیارتون متشکرم. امیدوارم مهندس خرمی هم مثل شما با دست باز امتحان رو تصحیح کنن...
:lotpot: آقای سلمانی شما حواستون بوده وقتی این پیغامو گذاشتین ( کسی که نمرش 1 شده یعنی تو برگه امتحانش هیچی ننوشته چون آقای جعفری کیا گفته به kvl و kcl هم نمره داده) :lotpot:
آخرین ويرايش توسط 1 on man, ويرايش شده در 0.
امپراطور یونان به كوروش كبیرگفت:ما برای شرف میجنگیم و شما برای ثروت. كوروش پاسخ داد:هر كس برای نداشته هایش میجنگد!
javanmard
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: مشهد پلاک 7
تماس:

پست توسط javanmard »

منم 4 صفحه برگه A4 جواب نوشته بودم که از 2 نمره صفر شدم از نحوه تصحیح کردن آقای جعفری کیا یخورده غافلگیر شدم :o ولی اقرار می کنم که یه نمره ای رو که به همه داده اضافه بر سازمان بوده و از این بابت که از 3 نمره صفر نشدم خوشحالم :) در کل از یه نمره آقای جعفری کیا تشکر می کنم تا اونجایی که من از بچه ها پرسیدم همشون انتظار نمره بیشتری از برگه داشتن :idea:
نمایه کاربر
Salmani
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط Salmani »

اولا این که گفته میشه به اونایی که 1 داده شده یعنی نمرشون 0 بوده باید بگم که شایعه نکنید. من خودم با آقای جعفری کیا مفصل صحبت کردم. ضمنا من بدون حتی نیم ساعت خوندن اومدم سر جلسه. همین که با 4 تا kvl kcl تونستم 1 بگیرم زیادم هست... واسه همین گفتم با دست باز تصحیح کردن. ضمنا آقای جعفری کیا واسه اونایی هم که می گن نمرشون بالاتر بوده نسخه تجویز کردن... لطفا با دقت بخونید! :wink:
نمایه کاربر
man
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط man »

Salmani نوشته شده:اولا این که گفته میشه به اونایی که 1 داده شده یعنی نمرشون 0 بوده باید بگم که شایعه نکنید. من خودم با آقای جعفری کیا مفصل صحبت کردم. ضمنا من بدون حتی نیم ساعت خوندن اومدم سر جلسه. همین که با 4 تا kvl kcl تونستم 1 بگیرم زیادم هست... واسه همین گفتم با دست باز تصحیح کردن. ضمنا آقای جعفری کیا واسه اونایی هم که می گن نمرشون بالاتر بوده نسخه تجویز کردن... لطفا با دقت بخونید! :wink:
ولی من که با آقای جعفری کیا صحبت کردم گفتن 1 نمره برای هر کسی که سر جلسه امتحان بوده در نظر گرفتن و امتحان از 2 نمره بود
امپراطور یونان به كوروش كبیرگفت:ما برای شرف میجنگیم و شما برای ثروت. كوروش پاسخ داد:هر كس برای نداشته هایش میجنگد!
نمایه کاربر
moeinnezhad_m
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: مشهد مقدس
تماس:

پست توسط moeinnezhad_m »

حالا هرچی که باشه

لطفا بحث نکنید و به فکر گرفتن بقیه نمره باشید که حداقل نیوفتیم 8O
║▌│█│║▌│█│█║▌│║█║
Cσρуяιgнт © 2010™
نمایه کاربر