انتقاد - پیشنهاد - نظر - خلاقیت

انتقادات و پيشنهادات درباره ي سايت
ارسال پست
نمایه کاربر
amin
کاربر ویژه
کاربر ویژه
محل اقامت: bojnord
Been thanked: 1 time
تماس:

Re: انتقاد - پیشنهاد - نظر - خلاقیت

پست توسط amin »

Cyrus نوشته شده:
amin نوشته شده:آقا میشه ما یک پیشنهاد بدیم؟!
میشه هر هفته به منظور حمایت از رفتار انسان دوستانه!! و مخالفت با رفتار غیر انسان دوستانه!! شخصیت خوب و بد هفته معرفی کنیم!
اینجوری حداقل سعی میکنیم جزو شخصیت خوب هفته نبودیم جزو بده نباشیم!!!
این شخصیت خوب و بد هفته شامل اساتید و کارکنان دانشگاه هم میشه!
ايده ي جالب و كار بسيار سختيه، چون بايد كساني كه اسمشون اعلام ميشه (حداقل دانشجوها) موافقت كنند يا توجيه بشن. كه بعيد ميدونم همه قبول كنن.
منم نگفتم كار آسونيه!
اگه به صورت نظرسنجي بذاريم ديگه نه سيخ ميسوزه نه كباب!!
البته اوني كه پست رو ميذاره بايد ناشناس باشه و انصاف رو رعايت كنه و بيشتر توجه روي رفتار خوب معطوف بشه تا ميل و كشش به سمت + باشه نه - !!
هوا را پنجه میسایم میبینی
نفس اطراف دستانم پیدا نیست
صدایی از درون با من میگوید
شروع فصل بی رحم تنهایست...
نمایه کاربر
jack
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: خونه
تماس:

پست توسط jack »

به نام خدا.
اول سلام. و اما بعد...

داشتیم تو سایت می چرخیدیم که نکته ای توجه همایونی ما را به خود جلب کرد.دیدیم فقط چندتا تاپیک فعال وجود داره که تقریباَ اکثر دوستان در مطالب اونا سهیمند.
به ناگه نسیم فکری در همایونی ذهنمان وزیدن گرفت.بر آن شدیم تا آن را با شما یاران در میان گذاریم.تصویر
خلاصه....
بیایم آخر هر ماه 3تا مطلب برتر هر تاپیک فعال انتخاب کنیم و از نویسندگانشون تشکر کنیم.حتی میتونیم واسه نفر اول این تاپیکا یه جایزه در نظر بگیریم!تصویر(لطفاَ نفر اول شیرینی مارو فراموش نکنه تصویر)
میدونم
میدونم
نیازی به تشکر نیست!دیگه حس همنوع دوستی و اینا ... نمیذاشت بخوابمتصویر

آها... راستی...طریقه انتخاب بهترین مطلب هم به عهده خودتون.میتونه یکی از این روشا باشه...
_توسط مدیران محترم سایت،
_توسط جمعی از کاربران،
_تعیین چندتا مطلب توسط گزینه های بالا و رأی گیری با همه کاربرای عزیز.

امید استه یاران موجبات اجرا و تحقق این پیشنهاد را فراهم سازند.
باشد که خداوند یاران همراه را قرین اینترنت و مطالب آن نماید.تصویر
زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست.هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود.صحنه پیوسته بجاست.خرم آن نغمه که مردم بسپارند بیاد.(سهراب سپهری)
نمایه کاربر
amin
کاربر ویژه
کاربر ویژه
تماس:

پست توسط amin »

یعقوب جان ا

اصلا دوست ندارم تو ذوقت بزنم

ولی صحبت این روزها سر خاموشی انجییک ه

که با این وجود این

فرمایش شما

نوش دارو پس از مرگ سهراب ه
نمایه کاربر
Mohades
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: سبزوار
تماس:

پست توسط Mohades »

سلام دوستان
این تاپیک دقیقا برا همین خاموشی افتتاح شد!
قرار بود نظر بدیم که سایت از این خاموشی در بیاد
الان اینطوری شده که هر هفته یه نفر میاد و یه پست برا کشکول یا داستان کوتاه میزاره و قد یه شمع روشن میشه فضای سایت و تا به آخر هفته برسه نخ شمعش سوخته...

اون موقع قرار شد یه سری تاپیکها مثل صندلی داغ و چهره نما رو شروع کنیم و انصافا خوب پیش رفتن ولی گویا تبش سرد شده...
الانم احتیاج به ایده داریم که سایتمون مسکوت نباشه
یه جورایی شده بود هویت ما برقیا ، دوست ندارم با بی توجهی از دستش بدیم...

از طرفی به قول مستر بنایان اگه قرار باشه سایتمون فقط بشه چت باکس همون بهتر که بسته شه ...
[CENTER]تمــام ِ غصـه هـاے دنیـآ را مے تـوان با یک جمله تحـمل کرد[/CENTER][CENTER]

[/CENTER]
[CENTER]خدایــا ! مے دانــم کـه مے بینـے ...[/CENTER]
[CENTER]Dont Forget[/CENTER]

نمایه کاربر
jack
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط jack »

به نام خدا.
اول سلام. و اما بعد...

اولاَ راحت باش امین جون.اگه قرار بود به این راحتیا بخوره تو ذوقم که کلاهم پس....!تصویر
دوماَ اگه قرار به بستن سایته،مدیران محترم همینجا اعلام کنن تا رک و پوست کنده باهم حرف بزنیم.
منتظر نظر همه مدیرای عزیز سایت هستم... .تصویر
تا بعد.
زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست.هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود.صحنه پیوسته بجاست.خرم آن نغمه که مردم بسپارند بیاد.(سهراب سپهری)
Samaneh
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط Samaneh »

اول علیک سلام
دوم ببخشید که دیر جواب میدم آخه دسترسی به اینترنت نداشتم .
ممنون به خاطر توجه و نظرتون ، به نظر من پیشنهاد خوبیه
و اما سوم
ببینید اگه زمزمه های بستن سایت و دوستان شنیدن ، نمیدونم ! شاید درست شنیدن ! شایدم فقط در حد زمزمه باشه !
ولی اگه قرار به بستن سایت باشه تنها دلیلش به نظر من سکوتیه که ی مدته سایتو گرفته ! چون وقتی فعالیتی تو سایت نباشه پس بودنش...
و اگه قرار باشه این سکوت همچنان ادامه پیدا کنه خب شاید بهتر باشه که سایت دیگه تمدید نشه!!
حالا می تونه این تمدید نشدن موقتی باشه ( برای شروع قوی تر و بهتر ) یا اینکه ... برای همیشه باشه !
خاطرات کودکی ام را ورق میزنم ..
عکس های دوران کودکی ام طعم خوبی دارند ...
نمایه کاربر
jack
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط jack »

به نام خدا.
اول سلام. و اما بعد...

خب.با تشکر از پاسخ زیرکانه مدیر محترم سایت.
در جواب خاموشی موقت سایت به امید شروعی قویتر،باید بگم اگه کسی هم بخواد شروعی قوی رو برای سایت به ارمغان بیاره غیر از جمع کنونی خودمون نخواهد بود.پس ایجاد یه وقفه با این بهانه نمیتونه مشکل گشا باشه.راحت بگم...اگه کسی بخواد به سایت سر و سامون بده،الانم میتونه.
اما مطلب مهمتر...
از نظر یه بیننده نتیجه کاری یه تیم فوتبال رو مربی اون تیم رقم میزنه.وقتی تیمی نتیجه نمیگیره،وظیفه مربی اون تیمه که با تغییرات تاکتیکی خودش آینده تیمش رو به پیروزی گره بزنه.فکر میکنم تونسته باشم منظورم برسونم.البته... زمزمه منهل شدن یه تیم بخاطر نتایج ضعیفش هم میتونه از همون تدابیر تاکتیکی مربیان باشه!کسی چه میدونهتصویر...تصویر
نمایه کاربر
jack
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط jack »

به نام خدا.
اول سلام. و اما بعد...

آقایون،خانوما، این سایت که داره خاموش میشه آسته آسته... شاید سر دوراهی واسته...اینجوری تموم شدنش قبوله؟؟؟
تصویر
و اما بعدتر...

ما همچنان منتظر پاسخ مدیران و اعضا هستیما!!!
هم پاسخ انتقادم(تیم فوتبال و اینا). و هم پاسخ پیشنهادم(انتخاب بهترین پست).
تکلیف این شایعه هم بهتره زودتر مشخص شه.
ممنون از وقتی که در اختیار من قرار دادید.با تشکرتصویر
نمایه کاربر
mohammadreza
مدیر سابق سایت
مدیر سابق سایت
تماس:

پست توسط mohammadreza »

با سلام خدمت جناب ملاح
عرض ارادت و چاکرم و مخلصمو ازین حرفا
و اما بعد ...

بحث تعطیلی سایت در حد زمزمه یا شایعه نیست
اتفاقی که قرار بیوفته
و میوفته
عدم تمدید موقتی و شروع دوباره بهتر و قویتری هم در کار نیست
انجیک واسه ی همیشه بسته میشه ...

در مورد تیم فوتبال
یعقوب جان تغییر تاکتیک مربوط به زمانی میشه که بازیکنان تیم دارن سعی خودشون رو می کنن ولی تیم نتیجه نمیگیره
وقتی که بازیکنان تیم نمیخوان بازی کنن ، نمیخوان وارد زمین بشن ، تغییر تاکتیک چه فایده ای داره ؟؟؟!!!!!

در مورد پیشنهادت هم ممنونم
واقعا پیشنهاد خوبی بود
ولی فکر می کنم یه مقدار دیر شده ...
بازم ممنون

فکر کنم دیگه ابهامی باقی نمونده باشه
اگه بازم موردی بود ، بفرمایین
ما در خدمتیم :)
...Act like a Champion, Be a Champion
نمایه کاربر
brain
کاربر ویژه
کاربر ویژه
تماس:

پست توسط brain »

سلام

نمیدونم چقد نظرم در اینجا میتونه مهم باشه به عنوان کاربری که فعالیت زیادی نداشتم ،اما واقعا این که سایت انجیک قراره بسته بشه دلیل اصلیش چیه؟؟؟؟؟!!!

آیا دلیلش عدم فعالیت بعضی از کاربران سایته؟؟؟

من درسته دیگه تو سایت فعالیت پررنگ وچشم گیر ندارم اما از پست های سایت واقعا استفاده مفیدی داشتم و این که بخواد سایت بسته بشه خیلی ناراحت کنندست

و مصمم بدونم دلیل اعلام این خبر چیه؟؟؟؟؟!!!
یگانه راه برای افزودن خوشبختی بر روی زمین آن است که تقسیمش کنیم .
پول شرر
نمایه کاربر
mohammadreza
مدیر سابق سایت
مدیر سابق سایت
تماس:

پست توسط mohammadreza »

سلام

اولا خانوم طباطبایی نظر شما بسیار بسیار محترمه و شما به عنوان کاربری که قبلا حضور پررنگی توی سایت داشتین و الان ندارین!!! حق اظهار نظر دارین.

دوما یکی از دلایل بسته شدن سایت عدم فعالیت تقریبا تمامی کاربران سایت هستش.

من جا داره که بازم از خانوم کرابی و یه تعدادی از دوستان که سعی دارن سایت رو سرپا نگه دارن تشکر کنم ولی خب فکر می کنم یه مقدار دیر شده تصویر
...Act like a Champion, Be a Champion
نمایه کاربر
jack
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط jack »

در مورد تیم فوتبال
یعقوب جان تغییر تاکتیک مربوط به زمانی میشه که بازیکنان تیم دارن سعی خودشون رو می کنن ولی تیم نتیجه نمیگیره
وقتی که بازیکنان تیم نمیخوان بازی کنن ، نمیخوان وارد زمین بشن ، تغییر تاکتیک چه فایده ای داره ؟؟؟!!!!!

ما در خدمتیم :)[/quote]

به نام خدا.
اول سلام. و اما بعد...

محمدرضا جان.ما نیز چاکریم و مخلصیم و این حرفا... تصویر
تغییر تاکتیک مربوط به دو علت میشه.یا حفظ نتیجه...یا رسیدن به نتیجه دلخواه!نه میزان تلاش بازیکنان!!!
بذار یه مثال دیگه بزنم....اصلاَ بیخیال مثال...چرا راه دور بریم؟!همونطور که خانوم کرابی فرمودن،ما این روزا رو قبلاَ هم داشتیم.که با یکی دوتا تغییر تو سایت تونستیم اونارو پشت سر بذاریم و گرمارو به سایت برگردونیم.الانم وظیفه مدیران محترم همینه.اصلاَمدیریت یعنی همین!!!!!که با تغییرات بموقع ،تیم یا گروهش رو سر پا نگهداره!!
باور کن میخواستم بیخیال بشم.ولی دیدم حیفه که این جمع صمیمی اینجوری از هم بپاشه.فک کنم نیاز به گفتن نباشه.فقط یه موردش رو یادآور میشم.خیلیایی که حتی تو دانشگاه از سلام کردن بهم فرار میکردن(و میکنن!) اینجا مشغول تابدل نظر میشدن.واقعاَ حیفه... تصویر
از ما گفتن بود...

راستی...اگه قرار به موندن سایت شد،بفرمایین.آخه یه پیشنهاد دیگه هم دارم! تصویر

ضمناَ خدمت از ماست رضا جون تصویر
نمایه کاربر
amin
کاربر ویژه
کاربر ویژه
تماس:

پست توسط amin »

mohammadreza نوشته شده:سلام
شما به عنوان کاربری که قبلا حضور پررنگی توی سایت داشتین و الان ندارین!!! حق اظهار نظر دارین.
این حرفت یعنی چی؟!
یعنی اگه یک نفر تو سایت زیاد فعال نبوده حق اظهار نظر نداره!؟
(البته ببخش که لفظم ملایم نیست، خسته تر ازین هام که بخوام فکر کنم چه جوری حرفم رو بزنم)
نمایه کاربر
Mohades
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: سبزوار
تماس:

پست توسط Mohades »

mohammadreza نوشته شده:
دوما یکی از دلایل بسته شدن سایت عدم فعالیت تقریبا تمامی کاربران سایت هستش.

من جا داره که بازم از خانوم کرابی و یه تعدادی از دوستان که سعی دارن سایت رو سرپا نگه دارن تشکر کنم ولی خب فکر می کنم یه مقدار دیر شده تصویر
قبلا هم گفتم خدمتتون الانم میگم ، دلیل درستی نیست که با نیومدن سایت و ببندیم... اگه لایک زدن کار قابل توجیهی بود که شما قبلا انجامش میدادین ولی پست نمیزدین یا فعالیت خاص دیگه ای نداشتین خوب بچه ها هم الان دارن لایک میزنن!
ولی اگه مهم پست و فعالیت پس چرا ...؟!؟!
جناب اسماعیل پور یه سری شرایط رو باید در نظر بگیرین... بعضی از ما واقعا انرژی درست درمونی نداریم این روزا
دلیل نمیشه جایی که خودتونم قبول دارین بودنش بین بچه ها چقدر مفیده رو تعطیل کنیم...

پیشاپیش بابت حرفم عذر خواهم ... مطمئنم درک میکنین که حرفم فقط و فقط به خاطر سرپا نگه داشتن سایتمونه...

من به شخصه به مستر یاقوتی کامــــــــــــــــلا حق میدم اگه بگن سرشون شلوغه ، از کارا و دردسرای سایت خسته شدن و ....
چشم همه کارای سایت به مستر یاقوتی ه ، همه مشکلات و تو این مدت مستر یاقوتی حل میکردن... قالب عوض کردن، برگردوندن یه سری پستا که همین چند وقت پیش مشکل ایجاد کرد ، آپلود فایلای پیوست ، خلاصه هر کاری که یهویی پیش اومد و کلی زحمت داشت جناب یاقوتی تنهایی انجامش دادن...
و حقیقتا وقت گیر بودن و فقط لطف مستر یاقوتی بود که تو این مدت شامل حال سایت و ما کاربرای سایت میشد...
با توجه به سنگین شدن حجم درسا نمیشه توقع داشت که ایشون مثل روزای اول حوصله و وقت و انرژی لازم رو داشته باشن
شاید اگه من همه این کارا رو می کردم توقعاتی از دوستام داشتم... شاید کمترینش توقع فعالیت بود!

خلاصه اگه طبق فرموده خودتون جناب یاقوتی قصد تمدید ندارن و دیگه خسته شدن.... به عنوان سرپرست مثل همیشه حواسشون به سایت باشه چون فکر میکنم تنها کسی هستن که به خوبی از زیر و بم سایت و مشکلات مطلع هستن و بالاخره پیشکسوتی گفتن و اینا! ولی اصل کارا رو به یکی از مدیران که به اینترنت دسترسی بیشتری دارن بسپرن... حتما بعد از یه مدت استراحت و دوری از دردسرهای سایت میتونن (و جسارتا باید!!) مثل قبل برگردن و به فرماندهیشون ادامه بدن ما نیز سعی میکنیم بهتر از قبل به خدمتمون ادامه بدیم!

مستر اسماعیل پور
باور کنین دیر نیــــــــــــــــــــست....
اصن میخواین یه نظر سنجی بزارین!
اونوقت میبینین حتی دوستای گلمون که به قول شما اصن به سایت سر نمیزنن جای خالیه انجیک رو حس میکنن؟! موافقن با تعطیلی یا خیر؟!
آخرین ويرايش توسط 1 on Mohades, ويرايش شده در 0.
[CENTER]تمــام ِ غصـه هـاے دنیـآ را مے تـوان با یک جمله تحـمل کرد[/CENTER][CENTER]

[/CENTER]
[CENTER]خدایــا ! مے دانــم کـه مے بینـے ...[/CENTER]
[CENTER]Dont Forget[/CENTER]

نمایه کاربر
amin
کاربر ویژه
کاربر ویژه
تماس:

پست توسط amin »

منم با یعقوب (آقا) موافقم
و یک مطلب دیگه اینکه
شما مقایسه تون اشتباهه محمدرضا خان
شما اگه میخوایین منصفانه قضاوت کنین باید طبق آمار یک سال ه فعالیت بچه ها رو تو انجییک بسنجید و بعد تصمیم بگیرید
نه چــــند مــــاه!!!
درسته منم قبول دارم الان فعالیت کمه ولی چرا فقط الان رو در نظر میگیری؟!
تابستون یادت نیست چه برو بیایی بود؟!
من تابستون سرم شلوغ بود نمیرسیدم زیاد سر بزنم اما هفته ای یک بار هم که چک میکردم حجم زیادی از اطلاعات رو میدیدم که مبادله شده بود
حالا اگه نظر من مهمه که اینقدر به خودم حق میدم که مهم باشه!
از اون جایی که انجییک نه سایت من ه، نه تو و نه هیچکس دیگه
و سایت کل بچه های برق 88 ه
چه اونایی که زیاد فعالیت میکنن
چه اونایی که فقط میان و مطالب رو میخونن!
حالا اگه مدیران محترم سایت تصمیم گرفتین که انجییک رو ببندید حداقل اینقد واسه بچه ها ارزش قائل بشین که نظرشون رو بپرسین

وســــــــــــــلـــــــــــــام
ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان