انتقاد - پیشنهاد - نظر - خلاقیت

انتقادات و پيشنهادات درباره ي سايت
ارسال پست
Ali
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: قوچان
Has thanked: 2 times
تماس:

انتقاد - پیشنهاد - نظر - خلاقیت

پست توسط Ali »

[CENTER] تصویر[/CENTER]
AMQ
نمایه کاربر
vahid
مدير بخش مهندسی برق
مدير بخش مهندسی برق
محل اقامت: شیروان
تماس:

Re: انتقاد - پیشنهاد - نظر - خلاقیت

پست توسط vahid »

دوستان لطفا واسه این تاپیک فقط تشکر نزنین. یه دستی هم به کیبرد ببرین و نظراتتون و به اشتراک بذارین.

میشه به این سوالات جواب بدین.

شما از یه سایت دانشجویی چه انتظاراتی دارین؟
آیا این سایت انتظارات شما رو برآورده کرده؟
اصلا شما بیشتر به چه خاطر به سایت سر میزنین؟
یا شمایی که زیاد به این سایت سر نمیزنین و الان هم به صورت اتفاقی این صفحه رو به صورت مهمان دارین میخونین چرا زیاد به این سایت سر نمیزنین؟(اگه دلیلتون رو بنویسین واقعا ممنون میشیم.)
اصلا جای چیزی تو سایت خالی هست؟
به نظرتون فعالیت همین تعداد از بچه های برق در سایت کافیه؟
چرا بقیه ی هم ورودی های خودمون انگیزه ی زیادی واسه فعالیت در این سایت رو ندارن؟
اصلا چه جور فعالیت هایی بهتره که در این سایت صورت بگیره؟

و در آخر به نظر شما چه سوالات دیگه ای جاش تو این سوالات خالیه؟(از پرسیدنش دریغ نفرماید لطفا!)
خدایا
از تو ممنونم . . .
نمایه کاربر
Cyrus
مدیر سابق سایت
مدیر سابق سایت
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط Cyrus »

همونطور كه از پست بالا تشكر نكردم اگه مي تونستم از اين پست 10 بار تشكر مي كردم. البته علي جان ببخشيد اينجوري صحبت مي كنم ها. اما اين فرق بين حرف و عمله.
واقعا ممنون وحيد جان. داغ دل منو تازه كردي.
همين كه اعضاي سايت ميان و فقط به خوندن مطالب اكتفا مي كنن و حتي حاضر نيستن از مطالبي كه براشون مفيد بوده تشكر كنن آدم رو عذاب مي ده و دلسرد مي كنه. چه برسه كه ديگه بخواي نظر بدن.
شايد مطالب 100 درصد غير مفيد هستن يا دليل ديگه اي داره كه من نمي دونم.

شما از یه سایت دانشجویی چه انتظاراتی دارین؟
انتظار من از يك سايت دانشجويي 2 دسته ميشه. يك بخشش كه خصوصيه ولي بخش ديگش فقط براي ثبت خاطرات يكي از بهترين دوره هاي زندگيمه. حالا در كنارش تبادل اطلاعات و با خبر شدن از اوضاع دانشگاه و ... هم مي تونه باشه.

آیا این سایت انتظارات شما رو برآورده کرده؟
نه، فقط بخش خيلي كوچيكش برآورده شده.

اصلا شما بیشتر به چه خاطر به سایت سر میزنین؟
به خاطر همون بخش خصوصيه و ديدن نظرات و نوشته هاي دوستان براي آشنايي بيشتر با طرز فكرشون. مخصوصا اگر اون نظرات در مورد خودم باشه. بالاخره فكر مي كنم هر كسي دوست داره نظر ديگران رو درباره خودش بدونه.

یا شمایی که زیاد به این سایت سر نمیزنین و الان هم به صورت اتفاقی این صفحه رو به صورت مهمان دارین میخونین چرا زیاد به این سایت سر نمیزنین؟
اين سوال كه شامل من نميشه اما اونايي كه بايد جواب بدن لطفا جواب بدن.

اصلا جای چیزی تو سایت خالی هست؟
فكر مي كنم جاي يك چيزايي خاليه و براي همين الان داريم صحبت مي كنيم.

به نظرتون فعالیت همین تعداد از بچه های برق در سایت کافیه؟
نه، كافي نيست.

چرا بقیه ی هم ورودی های خودمون انگیزه ی زیادی واسه فعالیت در این سایت رو ندارن؟
واقعا نمي دونم.

اصلا چه جور فعالیت هایی بهتره که در این سایت صورت بگیره؟
من دوست دارم عمده ي فعاليت ها غير علمي باشه البته بخش علمي هم حتما بايد وجود داشته باشه.

براي فعاليت ها هم چند تا نظر داشتم كه بايد قبلش اهداف بقيه هم از اومدن به اين سايت مشخص شده باشه.
1- ايجاد يه بخش براي معرفي اساتيد كه به نظرم يكي از مفيدترين كارهاي ممكنه.
2- ايجاد يه بخش براي پرسش و پاسخ در مورد موضوعات مختلفه. هر چيزي كه ممكنه تو ذهن يك دانشجو ايجاد سوال كنه مي تونه توي اين بخش بياد. ممكنه بگين خيلي سايت هاي بهتري براي اين كار وجود دارن اما حداقل من دوست دارم نظر دوستاي خودم رو درباره ي اين سوالات بدونم.
3- ايجاد يه بخش براي نظر دادن يا سوال كردن اعضا در مورد شخصيت و خصوصيات اخلاقي يك عضو انتخابي كه معمولا تو وبلاگ هاي دانشجويي اسمش صندلي داغه.

اينم بگم فرق ما با وبلاگ هاي دانشجويي اينه كه هويت هممون كاملا مشخصه. و اين يك عامل براي كم تر شركت كردن در بحث هاست كه به نظر من دليل درستي نمي تونه باشه اما به هر حال وجود داره.
اگه موافق باشيد ميشه يك حساب كاربري براي كساني كه دوس ندارن هويتشون مشخص بشه درست كرد تا بتونن از اون طريق نظراتشون رو به بقيه هم بگن.

نصفش كه گذشت در حالي كه ما هنوز دنبال مشخص كردن اهدافمون و راه هاي رسيدن بهش هستيم. اميدوارم حداقل اون نصفه ي ديگه بهتر باشه.
از نوشتن نترسيد.
من به جز آبی نگاهت؛ آسمانی نمی شناسم...
Ali
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: قوچان
Has thanked: 2 times
تماس:

پست توسط Ali »

ممنون وحید جان
در تکمیل متن آقا وحید عزیز باید بگم که وقتی نظر ، پیشنهاد و انتقادی در مورد چیزی انجام نمیشه در نتیجه باعث که میشه پیشرفتی وجود نداشته باشه و بی انگیزگی بوجود میاره!
ضمنا وقتی هیچ نظری در مورد سایت داده نمیشه احساس میشه که نتونسته اون جایگاه واقعی خودش رو بین بچه ها پیدا کنه ! یعنی اصلا جایگاهی داره؟ یا صرفا استراحتگاه یا بهتر بگم یه تفریحگاه محسوب میشه !!!
با وجود اینکه تقریبا یکسال و نیم از افتتاح سایت میگذره اما هنوز به اون چیزی که میخواستیم نرسیدیم. شاید مهم نباشه اما .... بماند(اینجا جاش نیست!)
یک گله هم از همه مدیران و نویسندگان و کاربران سایت دارم : با وجود اینکه چند تا مدیر و نویسنده برای سایت تعریف کردیم اما هیچ کدوم از دوستان حتی یک مطلب برای صفحه اول سایت ارسال نکردن (به جز تعدادی از دوستان که البته اون هم به صورت مداوم نبوده) ، نمی خوام بگم مدیریت یک سایت و یا آپدیت سایت و هر کار دیگری که انجام شد کار خیلی بزرگ و شاقی بوده که انجام دادیم اما وقتی یک گروه تعریف میشه یعنی همه باید همکاری داشته باشن چه مدیر چه کاربر چه همکلاسی و چه و چه ... هر کی یک گوشه کار رو بگیره تا کار خوب پیش بره شاید یکی از مشکلات سایت همین باشه ، نمی دونم شاید!!!
مطلب زیاده اما حوصله کم
هر جا اشتباه کردم لطفا بگید شاید من اشتباه فکر می کنم ، امیدوارم که همین طور باشه!

گاهی مطالبمون فراتر از حوصله میره و گاهی حوصله هامون فراتر از مطالبمون!

ممنون
AMQ
نمایه کاربر
alix
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: نیشابور
تماس:

پست توسط alix »

راستش من بیشتر برای هماهنگی با بچه ها میام اینجا تا از اخباری که بچه هامیدن مطلع بشم
خواهی که دادت بر درد صد سلسله بیداد را
منت نکش گردن بند بر زنجیر استبداد را
Samaneh
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط Samaneh »

اولش: خیلی ممنون به خاطر سوالاتون ، هرچند فکر میکنم مثل بقیه پست های نظرسنجی ، انتقادات و .... فقط یک عده کمی پاسخ میدن و ...نمیدونم شاید خیلی خسته میشن ، شاید وقت ندارن،
و شاید های دیگه .. ولی خواهش میکنم این دفعه ، این شایدا رو کنار بذارن چون فکر نمیکنم براشون ضرر داشته باشه!

و اما :

ج 1. انتظارات من تقریبا همون انتظاراتی هست که آقای بنایان گفتن (البته بخش دومش) پس دیگه تکرارشون نمیکنم !
ج 2. شاید در 1 دوره زمانی خیلی کوچیک ولی به طور کلی نه ، اصلا
ج 3. به خاطر انتظاراتم .
ج4. من که فکر نمیکنم باید به این قسمت جواب بدم! ولی
یک مدت دنبال جواب دوستان برای عدم فعالیت یا کاهش فعالیتشون و ... بودم که متاسفانه جواب ها 90 % برای من که منطقی نبود! حتی بعضی وقت ها هم پشیمون میشدم که ازشون سوال کردم ! جالبترینشون این بود که اکثر دوستان میگفتن از این گونه فعالیت هایی که الان(اونوقت) تو سایت انجام میشه راضی نیستن وقتی هم که بهشون میگفتم شما شروع کننده یک فعالیت باش اگه استقبال نشد اون موقع اصلا فعالیت نکن جوابشون این بود که ... ولش کنید طولانی میشه فقط امیدوارم این دفعه جواب ها فرق داشته بشه!!
ج5. اگه نبود که الان آمار فعالین سایت این طوری نبود !
ج 6. اصلا
ج7.نه ،ولی ممنون میشم اگه! بگن.
ج8 .من دوست دارم فعالیت های علمی و غیر علمی به یک اندازه باشه .

با فعالیت های پیشنهادی آقای بنایان هم موافقم فقط:

- در مورد قسمت صندلی داغ با شناختی که تو این مدت از بچه ها پیدا کردم فکر نمیکنم موفق باشه .
-حقیقتش چون با نامشخص بودن هویت کاربران اتفاقات جالبی تو سایت نمی افتاد زیاد باهاش موافق نیستم مگر اینکه دیگه اون اتفاقات تکرار نشه !

و در آخر هم:
1سوال که دلیل پرسیدنم از دوستان در مورد فعالیتشون همین بود! و هنوز به جوابش نرسیدم : چرا یک مدت سایت از استقبال بچه ها برخوردار بود و الان ......... ؟؟؟؟؟
خاطرات کودکی ام را ورق میزنم ..
عکس های دوران کودکی ام طعم خوبی دارند ...
Samaneh
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط Samaneh »

البته اگه قرار شد صندلی داغی هم باشه ،فکر کنم ناشناس بودن کسانی که سوالات و میپرسن(مثل اکثر صندلی داغ ها ) بهتره چون نجربه نشون داده این طوری افراد سوالاشون و راحت تر میپرسن.
نمایه کاربر
vahid
مدير بخش مهندسی برق
مدير بخش مهندسی برق
تماس:

پست توسط vahid »

ممنون سیروس جان.
در مورد نظرت درباره ايجاد يه بخش براي پرسش و پاسخ در مورد موضوعات مختلف. هر
چيزي كه ممكنه تو ذهن يك دانشجو ايجاد سوال كنه.
میخوام بگم منم دقیقا قبل از اینکه این سولات رو بنویسم میخواستم همچین چیزی رو
پیشنهاد بدم.من به یه جور فضای آزاد اندیشی فکر میکردم یعنی جایی که ما به عنوان
دانشجویان این جامعه , یعنی قشر فرهیخته ی جامعه به بحث و تبادل نظر در موضوعات
مختلف بپردازیم و با نظرات و دیدگاه های افراد دیگه ای مثل خودمون آشنا بشیم. و حداقل
دید بهتری نسبت به مسایلی که باهاش درگیریم برسیم . لزومی هم نداره که این مسایل
فقط به سیاست ختم بشه. از مسایل مربوط به دانشگاه گرفته تا مسایل فرهنگی و همین
طور که گفتی هر چیزی که ممکنه ذهن یک دانشجو مثل خودمون رو درگیر کرده باشه.
اینطور که یادم میاد یه جای دیگه تو همین سایت واسه ایجاد یه اینجور فضایی صحبتی
کردیم و در آخر به اینجا رسید که یه فضایی باشه که اعضا بدون هویت اصلی هم بتونن
نظرات و سوالاتشون رو به اشتراک بذارن.

البته تا جایی که میدونم توی دانشگاه های دیگه یه اینجور فضاهایی با عنوان کرسی آزاد
اندیشی تشکیل میشه و خیلی از موضوعات در یک جمع دانشجویی نقد میشه و به بحث
گذاشته میشه. ولی از اونجایی که ما تو دانشگامون فقط یه بسیج داریم و دیگه خبری از
شورای صنفی و یا انجمن اسلامی و یا هر تشکل دیگه ای نیست میتونیم حداقل تو این
سایت یه همچین فضایی رو راه بندازیم.

باز هم میگم این موضوعات میتونه فقط شامل بیان نظرات و مطلع شدن از دیدگاه ها و افکار
همدیگه به عنوان قشر فرهیخته ی جامعه باشه و نه چیز دیگه. آخه الان یاد بحث هایی که
قبلا تو سایت انجام شده و آخرش به قفل کردن تاپیک ها رسیده افتادم اینو میگم.

واسه راه انداختن یه همچین بخشی یکی باید استارتش رو بزنه. یه بخش جداگانه ای که در اون تایپک هایی با موضوعات مختلف بشه ایجاد کرد.
خدایا
از تو ممنونم . . .
نمایه کاربر
vahid
مدير بخش مهندسی برق
مدير بخش مهندسی برق
تماس:

پست توسط vahid »

Afra نوشته شده:اولش: خیلی ممنون به خاطر سوالاتون ، هرچند فکر میکنم مثل بقیه پست های نظرسنجی ، انتقادات و .... فقط یک عده کمی پاسخ میدن و ...نمیدونم شاید خیلی خسته میشن ، شاید وقت ندارن،
و شاید های دیگه .. ولی خواهش میکنم این دفعه ، این شایدا رو کنار بذارن چون فکر نمیکنم براشون ضرر داشته باشه!

و در آخر هم:
چرا یک مدت سایت از استقبال بچه ها برخوردار بود و الان ......... ؟؟؟؟؟
ممنون از بیان نظراتتون.
آره تا الان که همین طور بوده و همیشه عده ی کمی نظراتشون رو بیان میکردن. نمیدونم ولی اینبار انتظار دارم هرکی اومد و این تاپیک رو دید نظرشو بگه.حداقل بگن که اصلا نظری ندارن و یا اگه دلیلی واسه نظر دادن نمیبینن بگن.اگه اصلا نیازی به این سایت نمیبینن بگن. اگه وقت ندارن بگن. اگه یه موقعی اومدن و دیدن که اصلا این سایت مفید نیست بگن. اگه یه موقعی اومدنو چیزی که انتظار داشتن رو ندیدن بگن. خلاصه امیدوارم که این دفعه گفتنی ها رو بگن...

در مورد سوال آخرتون هم به نظرم بهتره که دوستانی که یه مدتی به سایت سر میزدن و به قولی فعالیتی داشتن و الان دیگه بی انگیزه شدن نظرشونو بگن که چرا اینطور شده!
خدایا
از تو ممنونم . . .
نمایه کاربر
vahid
مدير بخش مهندسی برق
مدير بخش مهندسی برق
تماس:

پست توسط vahid »

Afra نوشته شده:البته اگه قرار شد صندلی داغی هم باشه ،فکر کنم ناشناس بودن کسانی که سوالات و میپرسن(مثل اکثر صندلی داغ ها ) بهتره چون نجربه نشون داده این طوری افراد سوالاشون و راحت تر میپرسن.
کاملا موافقم ولی خوب یه مسئول می خواد که حداقل یه نظارت جزیی داشته باشه. به نظرم ناظر سایت ایده ی خوبی بود.
خدایا
از تو ممنونم . . .
Samaneh
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط Samaneh »

آره خوب معمولا یک شخص تعیین میشه که سوالات و چک و تایید کنه و بعد اونا رو رو سایت قرار بده.
نمایه کاربر
vahid
مدير بخش مهندسی برق
مدير بخش مهندسی برق
تماس:

پست توسط vahid »

خوبه پس من میگم یه نفر حداقل اعلام امادگی کنه و مسئول این بخش بشه تا آخر این بحث هایی که میکنیم یه چند بخش به سایت اضافه بشه و یه تغییراتی رو شاهد باشیم و این پیشنهادها فقط در حد حرف نمونه. البته در مورد این بخش میشه فعلا به طور آزمایشی انجام بشه و معلوم بشه چقدر ازش استقبال میشه.

باید ببینیم آقای بنایان چه نظری در مورد مسئول این بخش داره!
خدایا
از تو ممنونم . . .
نمایه کاربر
vahid
مدير بخش مهندسی برق
مدير بخش مهندسی برق
تماس:

پست توسط vahid »

alix نوشته شده:راستش من بیشتر برای هماهنگی با بچه ها میام اینجا تا از اخباری که بچه هامیدن مطلع بشم
ممنون علی جان که تو این بحث شرکت کردی و دلیلت رو از سر زدن به این سایت گفتی. به نظرت این سایت انتظاراتت رو در مورد هماهنگی ها و اخبار بر آورده کرده و یا حداقل در حد قابل قبولی بوده؟

به نظرم با بیان نقاط قوت سایت میشه به نویسنده ها انگیزه داد. و با بیان کاستی ها هم میشه اون قسمت ها رو بهتر از پیش کرد. پس نظرت هرچی که هست به اشتراک بذار!
خدایا
از تو ممنونم . . .
نمایه کاربر
jigsaw
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط jigsaw »

سلام به همگی. تمام صحبت شما دوستان رو خوندم و سعی کردم به سوالات حداقل به خودم جواب بدم!!!!!!!!!!!!!!!
من خودم یکی از کاربران این سایت هستم که زیاد به این سایت سر میزنم. ولی زیاد تو بحث ها وپاسخ ها شرکت نمی کنم.چون واقعا بعضی وشاید اکثر بحث ها و مطالب تکراری و.............
به نظر من برای اینکه سعی کنیم سایت شلوغ تر بشه باید بحث ها و موضوعات یه مقدار از فضای دانشگاه بیاد بیرون و بحث های آزاد بیشتر باشه تا هم تکراری نباشه وهم هیجان سایت بالاتر بره.
برای مثال همین صندلی داغ که شما دوستان گفتید خیلی فکر خوبی هست که میتونه برای یه مدت روی سایت باشه تا نتایجش رو ببینیم. این خودش نشون میده که چه مقدار جا وفضا برای کارهای آزاد و فرادانشگاهی تو سایت وجود داره.
چون دوست دشمنی کرد دیگر چه می توان گفت / با یار ناجوانمرد دیگر چه می توان گفت
نمایه کاربر
Salmani
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط Salmani »

با سلام...

اول از تمامی دوستان واقعی خودم تشکر می کنم که دارن دلسوزانه برای بچه های گروه کار می کنن و قصدشون منسجم کردن گروهه.
از مدیران سایت و تمام کاربران فعالشم کمال تشکر و دارم...

همونطوری که میدونین (یا حداقل مدیران میدونن) من در روز چندین مرتبه به سایت سر میزنم و تمام مطالبو با دقت میخونم و این هم فقط بخاطر علی آقای عزیزه.
من تا وقتی که تو مدیریت سایت بیشتر فعالیت میکردم تمام سعیم این بود که هر چند وقت یکبار با طرح موضوعات جذاب بچه ها رو بکشونم به سایت، که خدا رو شکر نتیجه میداد و تعدادی هم سر میزدن...

اما با کمال تاسف با برخوردهای بی فکرانه و بعضا احمقانه از طرف برخی دانشجویان گروه، تصمیم گرفتم دیگه فعالیتی چه در زمینه ی سایت و چه در زمینه های دیگه نداشته باشم.
البته از علی آقا و دوستان عزیز دیگه عذر خواهی میکنم بابت لحنم و بابت این کنار کشیدنم ولی من دیگه حاضر نیستم برای عده ای دانشجو که دانشگاهو با باغ وحش یا مهد کودک اشتباه گرفتن کاری انجام بدم.
تا الان هم اگه کاری انجام داده بودم که ممکنه خبر داشته باشین یا نه، دیگه از الان حاضر نیستم تکرار کنم.

این جواب هم فقط بخاطر گل روی آقا وحید گذاشتم چون میدونم واقعا برای بچه های گروه وقت گذاشته و میگذاره... خدا خیرت بده!

به هر حال من قصدم از سر زدن به سایت الان فقط مطلع شدن از بعضی هماهنگی هاست و لا غیر...
و به خاطر این که نمیخوام اسم مدیریت سایتو با کم کاریم مخدوش کنم، از مدیرکل تقاضا دارم تا منو از مدیریت حذف کنن...

امیدوارم بچه ها بتونن به یه شعور دسته جمعی برسن و بفهمن که الان یه خرده بزرگ شدن...
قصد توهین به کاربران (حداقل کسانی که تو این تاپیک پست گذاشتن) ندارم، اما حرفم کلی و شامل اکثر بچه های گروه بود...

موفق و سربلند باشید
ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان