آنچه گذشت...

انتقادات و پيشنهادات درباره ي سايت
ارسال پست
نمایه کاربر
amin
کاربر ویژه
کاربر ویژه
محل اقامت: bojnord
Been thanked: 1 time
تماس:

آنچه گذشت...

پست توسط amin »

درست هفته ی پیش مثل امروز بود که خبر استعفاء مهندس خرمی بهمون رسید.
این خبر خشم بچه ها رو برانگیخت و موجب شد طی هماهنگیی که آقای سلمانی انجام دادند صبح روز بعد بچه ها در ساختمان اداری جهت رساندن اعتراض خود به دکتر کاظمی جمع بشند.
از افرادی که اونجا حضور داشتند 7 نفر به اتاق دکتر رفتند تا با ایشون در مورد این موضوع صحبت کنند که به ترتیب عبارت بودند از:
آقایان:سلمانی,مکتب دار,ملاح و برفه ئی(خودم!) و از خانوم ها:قیاسی,حسینی,غوث.
در این جلسه طبق صحبت هایی که شد آقای کاظمی فرمودند که خود مهندس خرمی مایل به انصراف از مدیر گروهی بودند و حاضرند خواسته های مهندس رو برآورده کنند تا ایشون به سمتشون برگردند.
بعد از این جلسه طبق صحبتی که با مهندس خرمی شد ایشون حرف های متناقضی با حرف های دکتر زدند و از میل باطنی خود در بودن در دانشگاه خبر دادند و این موضوع موجب شد تا از ایشون خواسته بشه تا با آقای ساعدی و کاظمی صحبت کنند.
طبق پیگیری هایی که خانوم غوث انجام دادند ایشون(مهندس خرمی) با آقای ساعدی صحبت کردند و ظاهرا این صحبت ها ثمر بخش بوده.
در همین زمان بود که خبر رسید آقای زارعی با همنیازی دروس مدار1 و تخزیه تحلیل و همچنین درس اندازه گیری که پایه برگه های همنیازیش رو خودشون امضاء کردند مخالفت کردند و این موضوع باعث شد شخصا حضور ایشون برم و باهاشون صحبت کنم.
طی صحبت هایی که بنده با ایشون کردم متوجه شدم ایشون ندونسته این برگه ها رو امضاء کردند و حالا که متوجه شدند (بعداز حزف و اضافه!) خواستار حذف این دروس هستند!
من نتونستم ایشون رو از این کار منصرف کنم به خاطر همین از آقایان:محمدزاده و ناموری خواستم تا هر طور شده ایشون رو منصرف کنند که کارشون با موفقیت انجام شد(خسته نباشید!)
در همین بین خانوم غوث با آقای گنجبخش در محور این موضوع صحبت کردند که آقای گنجبخش ما مساعدت(فقط این ترم!) پذیرفتند که این کار رو انجام بدند.
در همین بین بچه های انجمن حتی با توجه به اینکه به قول آقای یاقوتی این کار خارج از وضایفشون هست نامه ای تنظیم کردند که در اون خواستار برگشت آقای خرمی به سمت قبلیشون شدند و با جمع کردن امضاء از دانشجویان رشته ی برق(هر کی اضا نکرده بره امضا کنه!) به این نامه رسمیت بخشیدند و اون رو قراره به دکتر کاظمی بدند که خودم و بیشتر بچه ها امیدواریم این کار هرچه زودتر انجام شه.
آخرین ويرايش توسط 1 on amin, ويرايش شده در 0.
هوا را پنجه میسایم میبینی
نفس اطراف دستانم پیدا نیست
صدایی از درون با من میگوید
شروع فصل بی رحم تنهایست...
نمایه کاربر
alix
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: نیشابور
تماس:

پست توسط alix »

منم امیدوارم درست بشه ولی پشت اقای زارعی به کوه(اقای زارعی)بنده!
خدا عاقبتمون رو ختم به خیر کنه 8O
خواهی که دادت بر درد صد سلسله بیداد را
منت نکش گردن بند بر زنجیر استبداد را
salia
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط salia »

:o :evil:
منتظر هیچ دستی در هیچ جای دنیا نبودم،

همیشه اشکهایم را بادستان خودم پاک کردم،
چون میدانم همه رهگذرند…