سعی کنیم سیب زمینی نباشیم!

انتقادات و پيشنهادات درباره ي سايت
ارسال پست
نمایه کاربر
amin
کاربر ویژه
کاربر ویژه
محل اقامت: bojnord
Been thanked: 1 time
تماس:

پست توسط amin »

هنوز حرف های حدودا دو ماه پیش بچه ها و داد و هوارشون بابت تغییر مدیر گروه تو گوشمه!
چه حرف هایی که زده نشد! و چه تصمیم هایی که گرفته نشد!
اما هنوز چند وقت از اون قضیه نگذشته همه چیز رو فراموش کردیم و انگار آب ار آب تکون نخورده!
این رفتار همینطور ادامه پیدا میکنه تا زمانی که باز کارمون به کار مدیرگروه بیخ پیدا کنه! و باز روز از نو،روزی از نو!
ولی آخه چرا باید اینطوری باشیم!؟
چرا کاری رو که شروع کردیم تمومش نمیکنیم!؟
حتما باید رومون فشار بیاد تا صدامون در بیاد؟!
امروز با آقای خرمی صحبت کردم ایشون گفتند:"من پیگیری های لازم رو تا زمانی که بچه ها نسبت به این کار معترض بودند انجام دادم،اما الان که دیگه کسی اعتراضی نداره دلیلی نداره من هم حرفی بزنم!"
که انصافا حق رو باید به ایشون داد
پس بیایید همه با هم این سکوت تلخ رو بشکنیم و نگذاریم بار دیگه اون بلاها! سرمون بیاد!
هوا را پنجه میسایم میبینی
نفس اطراف دستانم پیدا نیست
صدایی از درون با من میگوید
شروع فصل بی رحم تنهایست...
نمایه کاربر
Salmani
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط Salmani »

امین جان من خودم چندین بار با آقای خرمی صحبت کردم. ایشون خودشون 100% راهشونو مشخص نمی کنن. وگرنه هر وقت که ایشون بخوان ما هستیم و هر کسی رو که بخوایم با هم رو به رو می کنیم. من که کلا خسته شدم از کار این دانشگاه و کارکنانش...
به هر حال شما مهندس خرمی رو راضی کنید و همچنین بچه ها رو، قول میدم همه چیز درست بشه. جدیدا بعضی از دانشجویان از رفتارات اخیر مهندس زارعی خوششون اومده (همون امضا کردن هم نیازی و ...). الله اعلم که دلیل این کارشون چی بوده! اما مطمئنم آینده ی خوشی با این مدیر گروه نخواهیم داشت...
موفق باشید
نمایه کاربر
amin
کاربر ویژه
کاربر ویژه
تماس:

پست توسط amin »

آره محمدجان.
شما هم حق داری.
ولی اگه خودمون رو جای آقای هم بگذاریم میبینیم ایشون حق دارند چرا که باید ما مخالفتمون رو نشون بدیم تا ایشون حرفی واسه گفتن داشته باشند.
بعد اون قضیه که واسه جمع کردن امضا اتفاق افتاد و کارمون به فنا رفت باید یک اقدام تازه ای انجام بدیم.
نمایه کاربر
Salmani
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط Salmani »

خب این هفته که اومدم یه فکری براش می کنیم. کار با نامه بیشتر از این پیش نمیره...
salia
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط salia »

آخرین بار یادمه شنیدم آقای کاظمی می خوان کلا مدیر گروه رو عوض کنن یعنی نه آقای زارعی باشن نه آقای خرمی مگر باز نظرشون عوض شده؟؟؟؟؟؟؟
منتظر هیچ دستی در هیچ جای دنیا نبودم،

همیشه اشکهایم را بادستان خودم پاک کردم،
چون میدانم همه رهگذرند…
نمایه کاربر
Salmani
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط Salmani »

به فکر حرفای ایشون نباشید. ایشون تخصص خاصی در اینجور کارا و اینطور حرف زدن ها دارن... اگر کاری بخواد انجام بشه باید خودمون دست بکار بشیم.
نمایه کاربر
brain
کاربر ویژه
کاربر ویژه
تماس:

پست توسط brain »

Salmani نوشته شده:امین جان من خودم چندین بار با آقای خرمی صحبت کردم. ایشون خودشون 100% راهشونو مشخص نمی کنن. وگرنه هر وقت که ایشون بخوان ما هستیم و هر کسی رو که بخوایم با هم رو به رو می کنیم. من که کلا خسته شدم از کار این دانشگاه و کارکنانش...
به هر حال شما مهندس خرمی رو راضی کنید و همچنین بچه ها رو، قول میدم همه چیز درست بشه. جدیدا بعضی از دانشجویان از رفتارات اخیر مهندس زارعی خوششون اومده (همون امضا کردن هم نیازی و ...). الله اعلم که دلیل این کارشون چی بوده! اما مطمئنم آینده ی خوشی با این مدیر گروه نخواهیم داشت...
موفق باشید
ببخشید بعضی از اون دانشجوها دقیقا از چه رفتارهای استاد زارعی خوششون اومده؟؟؟!!!

ما که هنوز جز پیچوندن دانشجوها و کنسل کردن کلاسها از این استاد ندیدیم.... :evil:

البته قبلشم جز با هزارتا واسطه از ایشون خوبی ندیدیم؟؟؟...
نمایه کاربر
amin
کاربر ویژه
کاربر ویژه
تماس:

پست توسط amin »

brain نوشته شده:
Salmani نوشته شده:امین جان من خودم چندین بار با آقای خرمی صحبت کردم. ایشون خودشون 100% راهشونو مشخص نمی کنن. وگرنه هر وقت که ایشون بخوان ما هستیم و هر کسی رو که بخوایم با هم رو به رو می کنیم. من که کلا خسته شدم از کار این دانشگاه و کارکنانش...
موفق باشید
ببخشید بعضی از اون دانشجوها دقیقا از چه رفتارهای استاد زارعی خوششون اومده؟؟؟!!!

ما که هنوز جز پیچوندن دانشجوها و کنسل کردن کلاسها از این استاد ندیدیم.... :evil:

البته قبلشم جز با هزارتا واسطه از ایشون خوبی ندیدیم؟؟؟...
محمدجان ببخشید که به جای شما جواب میدم.
منظور آقای سلمانی به احتمال زیاد ترمک ها هستند که هر نامه ی همنیازی پیش ایشون بردند،(اسم کارشون رو جز خود شیرینی نمیتونم بگذارم!)
لطف کردن و زیرش امضا کردند!!!!!!!!!!!!!!!
نمایه کاربر
brain
کاربر ویژه
کاربر ویژه
تماس:

پست توسط brain »

بله درسته، این ورودیهای جدید برق که در این مورد خیلی راضی :lol: هستن.!!!
یگانه راه برای افزودن خوشبختی بر روی زمین آن است که تقسیمش کنیم .
پول شرر
Samaneh
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط Samaneh »

ببخشید ولی فکر نمیکنم کسی این موضوع و فراموش کرده باشه ! اگه کسی حرفی نمیزنه به خاطر اینکه انجمن برق گفته پیگیری میکنه ! و البته ما هم همچنان منتظر نتیجه پیگیری های اون ها هستیم!
خاطرات کودکی ام را ورق میزنم ..
عکس های دوران کودکی ام طعم خوبی دارند ...
Ali
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: قوچان
Has thanked: 2 times
تماس:

پست توسط Ali »

:roll: 8O :?
AMQ
نمایه کاربر
milad
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: shirvan
تماس:

پست توسط milad »

من امار زارعی رو از بچه های بیرجند در اوردم اگه این اقا مدیر گروه بمونه فاتح هممون خونده اس یکی از دوستام میخواست از بیرجند برای اینجا انتقالی بگیره وقتی فهمید زارعی اومده اینجا کلا منصرف شد باید به فکر چاره باشیم
اندکی صبر سحر نزدیک است
نمایه کاربر
amin
کاربر ویژه
کاربر ویژه
تماس:

پست توسط amin »

Afra نوشته شده:ببخشید ولی فکر نمیکنم کسی این موضوع و فراموش کرده باشه ! اگه کسی حرفی نمیزنه به خاطر اینکه انجمن برق گفته پیگیری میکنه ! و البته ما هم همچنان منتظر نتیجه پیگیری های اون ها هستیم!
اگه منظورتون انجمن فعلیه که تا جایی که من سر در آوردم برنامه ای واسش ندارن!
و همچنین به خاطر بعضی از مسائل که اینجا جاش نیست بگم! کلا در این زمینه رو انجمن حساب نکنید بهتره!!
به نظر من که یک جورایی منعکس کننده ی حرف ها و نظرها و انتقادات شما به انجمن هستم انجمن در این زمینه که به همه ی بچه ها مرتبط میشه خیلی باید قوی تر از این ها عمل میکرد و بچه ها رو در جریان کارهایی که انجام شده قرار میداد.
من الان به جرئت میتونم بگم هیچ کدوم از بچه ها نمیدونه که انجمن تا الان در این زمینه چیکار کرده!(فقط دارم در مورد موضوع مدیر گروهی صحبت میکنم پس خواهشا مسائل دیگه رو قاطی نکنید!!!)
پس هر گلی زدید به سر خودتون زدید از من میشنوید خودمون پیگیر کارها باشیم و این کار رو به انجمن واگذار نکنیم چون نه وظیفه ی انجمنه که این کار رو انجام بده و نه وقت این کار رو داره.
نمایه کاربر
Salmani
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط Salmani »

amin نوشته شده: منظور آقای سلمانی به احتمال زیاد ترمک ها هستند که هر نامه ی همنیازی پیش ایشون بردند،(اسم کارشون رو جز خود شیرینی نمیتونم بگذارم!)
لطف کردن و زیرش امضا کردند!!!!!!!!!!!!!!!
امین جان منظورم بچه های خودمونم بود. ترمک ها که چیزی از آقای زارعی ندیدن. هر چی دیدن جز خوبی چیزی نبوده. من بهشون حق میدم. اما از بچه های خودمون که میپرسم بعضی ها (که نام نمیبرم) احساس رضایت می کنن و می گن ایشون که کار راه اندازه و ... خلاصه ترم پیش رو فراموش کردن.
من این ترم کوچکترین کاری با آقای زارعی نداشتم و راحت میتونستم بگم از ایشون راضی ام و سر و صدایی هم نمی کردم. اما هیچ وقت ترم پیشو فراموش نمی کنم. چون بعضی از بچه ها به ناحق افتادن و به 99% بچه ها هم نمره ای که حقشون بود داده نشد. بگذریم ایشون باید عوض بشن...

amin نوشته شده:پس هر گلی زدید به سر خودتون زدید از من میشنوید خودمون پیگیر کارها باشیم و این کار رو به انجمن واگذار نکنیم چون نه وظیفه ی انجمنه که این کار رو انجام بده و نه وقت این کار رو داره.
امین جان روزی که رفتیم پیش آقای کاظمی یادت هست؟ بعضی از بچه های انجمن به من گفتن ما خودمون وقت گرفتیمو کاراشو انجام میدیمو ... نمی خوام وارد حاشیه ها بشم. من با انجمن هیچ مشکلی نداشتم و ندارم. همشون از دوستان و عزیزان ما هستن! به هر حال دوستان لطف داشتن و می خواستن مشکل زود تر حل بشه. اما باید بگم هر کاری نیاز به تجربه و تخصص داره. با این دانشگاه نمیشه از راه سازش مشکلاتو حل کرد. بنا به خواسته ی بعضی از دوستان و همچنین خواسته ی خودم قرار شده تو هفته ی آینده یه سری صحبت های مهم با آقای خرمی بکنم و نتیجشو حتما بهتون میگم. اما اگر ایشون خودشون نخواستن برگردن سر کارشون دیگه کاری از دست ما بر نمیاد...

موفق باشید...
نمایه کاربر
amin
کاربر ویژه
کاربر ویژه
تماس:

پست توسط amin »

من که با ایشون هفته ی پیش صحبت کردم مخالفتی نداشتند که هیچ، خیلی هم مایل به این کار بودند.
فقط هر کاری قراره انجام بشه بهتر دسته جمعی و با نظر همه ی دوستان معترض انجام شه تا فردا نتونن یک نفر رو قربانی جمع کنند!!
محمد جان من که همه جوره باهاتم دیگران رو نمیدونم امیدوارم بعدا کسی شونه خالی نکنه!!!
ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان