انتقاد - پیشنهاد - نظر - خلاقیت

انتقادات و پيشنهادات درباره ي سايت
ارسال پست
نمایه کاربر
mohammadreza
مدیر سابق سایت
مدیر سابق سایت
محل اقامت: مشهد
تماس:

Re: انتقاد - پیشنهاد - نظر - خلاقیت

پست توسط mohammadreza »

خیلی ممنون به خاطر نظراتتون
جا داره که سه مورد رو خدمتتون بگم :

اولا جناب آقای برفه ئی اگه پست ها رو دقیق خونده باشی، خانوم طباطبایی فرموده بودن که نمیدونم که چقدر نظرم میتونه مهم باشه به عنوان کاربری که فعالیت کمی توی سایت داشتم و من هم خدمتشون عرض کردم که نظر شما بسیار بسیار محترم هستش و اینکه فعالیتتون کم شده دلیل نمیشه که نظرتون مهم نباشه.
یعنی در حقیقت نظر همگی دوستان مهم و قابل احترام هست...
پس لطفا مطالب رو دقیق بخون و بعدش نظرتو بگو.

مورد دوم اینکه از همون روزی که دوست عزیزم آقای بنایان منو توی سایت ثبت نام کردن، من یه کاربر عادی بودم و هنوز هم یه کاربر عادیم
من کوچیکه تمامی کاربران سایت و دوستان و همکلاسیام هم هستم و اصلا در حد و اندازه ای نیستم که بخوام نظرم رو تحمیل کنم یا اینکه سرخود سایت رو تعطیل کنم...
من فقط توی این تاپیک، صدای آقای یاقوتی هستم و بدون مشورت و هماهنگی با ایشون هیچ پستی رو نذاشتم.

مورد سوم اینکه آقای یاقوتی فرمودن تمامی دوستان، هرکسی که نظر یا پیشنهادی داره به مدت دو هفته نظراتشون رو توی همین تاپیک قرار بدن و بعد از این مدت خود آقای یاقوتی یا من جواب دوستان رو خواهیم داد.

با تشکر تصویر
...Act like a Champion, Be a Champion
نمایه کاربر
mahdi
کاربر ویژه
کاربر ویژه
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط mahdi »

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت مديران و كاربران و همه دوستان گرام
بنده هم بر خود لازم مي دانم كه بابت بسته شدن سايت نظر خودم رو بدم. البته با اجازه از علي ياقوتي و رضا اسماعيل پور... اين سايت به نظر من 1.5 ساله بسته شده. سايت زماني بسته شد كه از 30 تا مهمان و 20 تا عضو آنلاين رسيد به 5 مهمان و بدون عضو آنلاين. منم خيلي دوست داشتم اين سايت پا بر جا باشه .اما دوستان عضو سايت يه كم كم لطفي مي كنن. البته من از خودم شروع مي كنم. چرا ماهي يه بار به سايت سر نمي زنم؟؟؟؟ علت چيه؟؟ چرا سايت شادابي ترم 2 و 3 رو نداره؟؟؟؟ از بعضي دوستان شنيدم. ميگن مهدي درسا سنگين شده نميرسيم به سايت سر بزنيم. ترم 2 و 3 درسا ساده تر بود.؟؟ من مخاطبم پسراي گروه برقه: خدا وكيلي كدوممون الان از ترم 2 و 3 بيشتر درس مي خونيم؟؟؟؟؟ كمتر از اون موقع مي خونيم بيشتر نمي خونيم. 99 درصد پسراي گروه برق رو من تضمين ميدم. درسا سنگين شده رو بهانه قرار ميدن. ولي خانوما رو اطلاع ندارم.
زياد رفتم به حاشيه... علي جان من به عنوان يكي از اعضاي كوچك سايت مي خوام كه سايت بسته بشه... البته فقط نظر منه... از اين كه تو اين 3 سال واسه ي سايت زحمت كشيدي شخصا كمال تشكر رو دارم. [img]../../Forum/images/smilies/icon_smile.gif[/img]
زندگي كوتاه است بگذر ببخش بخند
نمایه کاربر
jack
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: خونه
Been thanked: 1 time
تماس:

پست توسط jack »

به نام خدا.
اول سلام. و اما بعد...

با تشکر از مهدی عزیــــــــز...بخاطر نظرش،مخصوصاَ این قسمتش ((چرا ماهي يه بار به سايت سر نمي زنم؟؟؟؟ علت چيه؟؟ چرا سايت شادابي ترم 2 و 3 رو نداره؟؟؟؟ ))!!
در جواب باید بگم دلایل مختلفی داره!همونطور هم که خودت هم گفتی درس فقط یه بهانست. شلوغی سایت دانشگاه،ارشد،امتحانات و خیلی عاملهای دیگه،دلایل کوچیکی هستن که وقتی کنار هم قرار میگیرن یکم بزرگ میشن.ولی به نظر من چندتا دلیل مهم وجود داره ...
1.جداَ سایت همیشه نیاز به نوآوری داره.مطالب و موضوعات اینترنتی معمولاَ واسه جذابیتشون تاریخ مصرف دارن.
2.دوری بچه ها از هم.شاید این حرف صحت نداشته باشه،اما بی تعارف بگم،حس میکنم زیادی داریم از هم رنجیده خاطر میشیم.به قول حاج مهدی،خودم میگم؛ خیلیارو با حرفا و کارام رنجوندم.
3.بوی رفتن و جدا شدن از هم و احتمالاَ درگیری فکری واسه اینکه بعدش چه کنیم!آیا بیکاری؟آیا ارشد؟؟آیا دویدن در پی کار؟؟؟آیا....؟؟؟؟و دیگر هیچ...تصویر
4.تقریباَ اصلی ترین عامل از نظر من.دیگه اون شور و هیجان اوایل دانشگاه رو نداریم.از تکاپو افتادیم.شاید بخاطر بالا رفتن سن باشه.شایدم فشار درسا.شاید مشکلات دانشگاه.شایدم بغل دستیتصویر.مهم اینه که کلی از انرژیمون تحلیل رفته.
5....!!
از گفتن عامل بعدی معذورم.البته خیلیا رو هم درگیر کرده هـــــــــا!!!
خلاصه...این عوامل باعث شدن به تدریج از جمعهای صمیمیمون مثل این سایت،فاصله بگیریم.
کلاَ سختمه که یه حرف هــــــــی تکرار کنم.معمولاَ بیشتر از یکی دوبار نمیگم.این دفعه هم به دلایلی اصرار کردم.ولی قول میدم دیگه تکرار نشه.
فقط برای آخرین بار...
اگه مشکلی تو جایی میبینین،چه از من باشه ،چه از خودتون،چه از سایت ،چه از هر جای دیگه...کمک کنین که حل شه.نه اینکه صورت مسئله پاک کنین،یا ازش فرار کنین.این واسه همه زندگی لازمه.نه فقط این سایت.
یه جمله معروف هست که میگه(فکر کنم تو کشکول هم بود!)
دقیقش یادم نیستتصویرولی محتواش اینه:
((میشه ساختمونی که ساختش چند سال طول کشیده رو تو چند ثانیه خراب کرد!خراب کردن راحته.ساختن هنره!))
زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست.هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود.صحنه پیوسته بجاست.خرم آن نغمه که مردم بسپارند بیاد.(سهراب سپهری)
نمایه کاربر
amin
کاربر ویژه
کاربر ویژه
محل اقامت: bojnord
تماس:

پست توسط amin »

آقای اسماعیل پور خیلی عذر میخوام ازینکه نسنجیده نسبت به فرمایشت اظهار نظر کردم.
ولی خب گفتارت قبل از این پست آخرت یک خورده ای دیکتاتور منشانه بود!
و اما یعقوب جان
چقدر حرفت قشنگ و دل نشین بود
آره واقعا
5 تا دلیلت رو هم قبول دارم چه میشه کرد که گذر زمان ه و سردی خاک!
من از همون روزهای اول همیشه اینجا منتقد بودم و به فعالیت بچه ها خورده میگرفتم حتی زمانی که همه با کارکرد بچه ها موافق بودین نظرم رو میدادم چه باب دل کسی بود و چه نه!
و با همون نگاه منتقدم الان هم میگم این کارتون یعنی بستن انجییک الان به صلاح نیست
به هزار و یک دلیل
1-
2-
.
.
.
1001-هنوز (حداقل) یک ترم دیگه مونده و خدا میدونه که تو این ترم چی قراره پیش بیاد و ممکنه برنامه هایی باشه که نیاز به هماهنگی داشته باشه و چه جایی بهتر از اینجا،انجییک واسه هماهنگی.
و اینکه:

به صد دفتر نشاید گفت شرح حال مشتاقی
به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی
آخرین ويرايش توسط 1 on amin, ويرايش شده در 0.
هوا را پنجه میسایم میبینی
نفس اطراف دستانم پیدا نیست
صدایی از درون با من میگوید
شروع فصل بی رحم تنهایست...
نمایه کاربر
Maryam
مسئول
مسئول
محل اقامت: شهر بهشت
تماس:

پست توسط Maryam »

سلام...

از آخرین باری که نظر می ذارم خیلی میگذره اما اعتراف میکنم هر موقع به اینترنت وصل میشم دومین صفحه ای که باز میکنم انجیکه... امروز با خوندن نظرات دوستان و اینکه نظر به بسته شدن سایت هست ، راستشو بخوام بگم واقعا ناراحت شدم. بنظرم

انجیک تنها جایی هست که بعد از فارغ التحصیلیمون میتونیم بهش سر بزنیم و از حالو احوال هم با خبر شیم ( حداقلش اینه، فوایده دیگه هم داره....). قبول دارم که سایت شور و هیجان خودشو از دست داده اما حقش نیست بسته شه...
تو شاهکار خالقی...
Ali
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: قوچان
Has thanked: 2 times
تماس:

پست توسط Ali »

سلام دوستان
ممنون از تمامی نظرات و پیشنهاداتی که دادین و ممنون به خاطر اینکه به فکر سایت بودید .
همین طور که می بینید ، سایت بسته نشد و یک سال دیگه هم در خدمتتون هستیم .
اما تغییرات زیادی رو خواهیم داشت ...

دوستان لطفا به لینک زیر مراجعه کنید و نظرتون رو درباره صفحه اول سایت (نسخه آزمایشی) بگید ، مثلا سرعت لود شدنش چطوره ؟ و هر موردی که لازمه . ممنون

[CENTER]صفحه اول سایت (نسخه آزمایشی)[/CENTER]
AMQ
نمایه کاربر
shahin
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: نوشهر
تماس:

پست توسط shahin »

به به. خودت که در جریانی. من قسمت فروشگاهشو بیشتر می پسندمتصویر
نمایه کاربر
vahid
مدير بخش مهندسی برق
مدير بخش مهندسی برق
محل اقامت: شیروان
تماس:

پست توسط vahid »

سلام علی جون
واقعا فلش زیبا و شکیلیه، سرعت لودش هم خوبه ولی هرچی باشه فلشه.
به نظر من یه خورده ای اگه ساده تر باشه بهتره. منظورم اینه که به طور مثال "تالار گفتمان" خودش لینک باشه به تالار و دیگه لازم نیست صفحه ای باز بشه و در اون صفحه گزینه ی "ورود" باشه.
و یا اینکه از همون اول لینک ها ظاهر بشن و لازم نباشه واسه دیدن لینک های دور لامپ کلیک کرد.
یه چیز دیگه اینکه این نمونه عرضش هم کمه و به نظرم باید بیشتر بشه چون گوشه ی صفحه خالی میمونه.
البته همه اینهایی که گفتم چیزهای جزیی ان.
ممنون از وقتی که گذاشتی.
خدایا
از تو ممنونم . . .
نمایه کاربر
amin
کاربر ویژه
کاربر ویژه
محل اقامت: bojnord
تماس:

پست توسط amin »

اول از همه خیلی خوشحالم به عنوان یک کاربر ساده میبینم انجییک یک سال دیگه هم به عمرش اضافه شده!
به نظر منم کار متفاوت و جالبی ه
البته اگه بقول وحید گلم پربار بشه
فقط یک نکته ای:
خب قبلش علی جان میگفتی موزیکاله!!
باور کن وقتی باز شد دو متر پریدم هوا از آهنگ بک گراندش!!!
تصویر
هوا را پنجه میسایم میبینی
نفس اطراف دستانم پیدا نیست
صدایی از درون با من میگوید
شروع فصل بی رحم تنهایست...
نمایه کاربر
Mohades
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: سبزوار
تماس:

پست توسط Mohades »

سلام
عذر خواهـــــم که اینقدر دیر اومدم ، دسترسی به نت نداشتم
خیلی خیلی زحمت کشیدین فرمانده واقعا سپاس از وقتی که گذاشتین ...
ظاهرش خیلی خوبه ، خیلی متنوع ، عــــــــــالی ... تصویر
فقط یکم دیر لود میشه ... و همونطور که مستر پرنده فرمودن به نظرم اگه لینکها همون اول بیان بدون اینکه رو لامپ کلیک کنیم خیلی بهتر میشه چون خودم داشتم گول میخوردم که چرا اینجا هیچ خبری نیست! تصویر
[CENTER]تمــام ِ غصـه هـاے دنیـآ را مے تـوان با یک جمله تحـمل کرد[/CENTER][CENTER]

[/CENTER]
[CENTER]خدایــا ! مے دانــم کـه مے بینـے ...[/CENTER]
[CENTER]Dont Forget[/CENTER]

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان